Atenție: toate conturile de pe forum care nu au adresă de e-mail validă (corectă, actualizată) vor fi șterse !

Sign in to follow this  
Followers 0
KyleDL

Multumesc Linkmania

1 post in this topic

Vreau sa multumesc adminilor care m-au primit in aceasta comunitate minunata care am petrecut 2 sezoane frumoase si care azi am pus punct jocului de MU. Multumesc adminilor care m-au ajutat cu sfaturi si informatii ori de cate ori am avut nevoie, si sa-mi cer scuze adminilor si jucatorilor pe care i-am deranjat in vreun cu atitudinea mea. Sper sa ne revedem la next db si sper ca admini sa aiba mai putin de lucru in sensul sa nu mai fie nevoiti sa acorde suspenduri pe actiunile care incalca regulamentul. Multumesc celor din gluida Respect, Harmony si ZoHaN care m-au ajutat cu iteme, lvl si reseturi dar si celorlalti playeri care au pus umarul la cresterea mea.Chiar daca aceasta sezon a avut unele mici probleme gen buguri la anumite chestii eu cred ca este reusit felicitari celor care s-au ocupat si au facut o treaba foarte buna. In final doresc sa spun sa aveti spor la lvl si la reseturi si va doresc tot binele din lume fiecaruia dintre voi indiferent ca este vorba de playeri din joc sau admini. We'll see you soon in game :)

7