Atenție: toate conturile de pe forum care nu au adresă de e-mail validă (corectă, actualizată) vor fi șterse !

Sign in to follow this  
Followers 0
Menoetius47

Reclamaţie xbLoo.

5 posts in this topic

Numele meu în joc: Menoetius
Numele EXACT celui pe care îl reclam: xbLoo.
Screenshot-uri:

Descriere a situatiei (pentru cazurile în care plângerea necesita o descriere, daca e vorba de limbaj se întelege din screenshot-uri): Deci in prima fază băiatul merge frumos cu MTB, îl urmărim, se gândeşte să urce el pe StarTower şi să se sinucidă, că de aşa face un lider adevărat non-fp cu găleata, n-am zis nimic. Mergem mai departe omul ia din nou MTB, îi dăm tazer, eu nu i-am dat nici odată, doar cei care erau cu mine şi mă ia el pe mine în PM că facem abuz că nu ştiu ce, aminţări gen, după îi spun că trăieşte în joc, fapt ce este demonstrat prin acţiunile sale, mulţi ştiu asta prea bine, această afirmaţie fiind precedată de un "Bă ruptule", nu a fost o jignire, a fost purul adevăr pentru că mai sus nu am menţionat faptul că tu din 5 gloanţe de Combat Shotgun ai luat 10 damage. Da, rog verificarea acestuia pentru folosire hack. Motivul pentru care am primit mute nu-l înţeleg.
Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (daca erau):-
Martori: @spirit_br

0

5 hours ago, Menoetius47 said:

Numele meu în joc: Menoetius
Numele EXACT celui pe care îl reclam: xbLoo.
Screenshot-uri:

Descriere a situatiei (pentru cazurile în care plângerea necesita o descriere, daca e vorba de limbaj se întelege din screenshot-uri): Deci in prima fază băiatul merge frumos cu MTB, îl urmărim, se gândeşte să urce el pe StarTower şi să se sinucidă, că de aşa face un lider adevărat non-fp cu găleata, n-am zis nimic. Mergem mai departe omul ia din nou MTB, îi dăm tazer, eu nu i-am dat nici odată, doar cei care erau cu mine şi mă ia el pe mine în PM că facem abuz că nu ştiu ce, aminţări gen, după îi spun că trăieşte în joc, fapt ce este demonstrat prin acţiunile sale, mulţi ştiu asta prea bine, această afirmaţie fiind precedată de un "Bă ruptule", nu a fost o jignire, a fost purul adevăr pentru că mai sus nu am menţionat faptul că tu din 5 gloanţe de Combat Shotgun ai luat 10 damage. Da, rog verificarea acestuia pentru folosire hack. Motivul pentru care am primit mute nu-l înţeleg.
Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (daca erau):-
Martori: @spirit_br

După cum ai spus şi tu, fugeam de PD cu MTB, iar voi mă urmăreaţi într-un număr colosal, şi nu ştiam cine mi-a dat tazer, iar pe tine te-am văzut stâng cu g la un motor, tocmai de-aia am decis să-ţi dau ţie [/w], dar nu am zis-o cu răutate, puteai să dai şi tu pe /d că nu este permis mai mult de 3 ori tazer, cât să-ţi spun şi despre StarTower, m-am urcat cu MTB de pe acesta şi m-am izbit de o clădire şi-am murit, nu e că am vrut eu să mă omor, mai întâi am să te rog să vii cu dovezi, după care să mă acuzi de un lucru, cât privind mute-ul tău, m-ai jignit de 2 ori la rând, prima dată când mi-ai spus chestia cu 'ruptule', se poate vedea şi în poza ta. Nu eşti tu în măsură să-mi spui că trăiesc în joc. Nici măcar nu mă cunoşti, darămite să-mi spui lucrul ăsta. Mă acuzi şi de hp-hack mai nou? Chiar mă amuzi, cred că ţi-ai deja seama ce părere mi-am făcut în legătură cu tine.

Poftim aici şi pozele pentru care ţi-am dat mute:

sa-mp-135.png.7640392333cc564e36cfba4a428e3f3c.pngsa-mp-131.png.2b957a9e0469e5463beb4f18a673a335.png

3

Am pus şi eu pozele astea, nu vezi sau cum? Nu te-am întrebat ce părere ai tu despre mine şi sincer, chiar nu mă interesează. Eu vreau să ştiu de ce tu mă iei pe mine la rost de ce fac, chiar dacă nu am făcut nimic, plus de asta eu nu am fost niciodată G, cum afirmi tu. Şi aş vrea şi eu să ştiu dacă pentru "rupt" sau "pârlit" ar lua cineva mute că îi fac reclamaţie pe forum. Cum ai spus şi tu, "dovezi nefondate", tu cum mă acuzi pe mine de tazer ? Atitudine de lider, ce să zic, dai un exemplu celorlaţi.

0

Posted (edited)

? Nu eşti tu în măsură să-mi spui dacă am o atitudine potrivită şi dacă sunt sau nu un bun exemplu, cum ţi-am mai spus, nici măcar nu mă cunoşti. Din câte am impresia, nici nu ai venit aici pentru mute-ul care ţi l-am acordat, tu ai venit aici mai mult să te descarci. Nici nu te-am acuzat pe tine, doar ţi-am zis o regulă, pe care dacă o ştiai, sigur i-ai fi avertizat pe ceilalţi colegi ai tăi care mi-au dat tazer într-un număr mai mult decât prescrie regulamentul.

1 hour ago, Menoetius47 said:

Şi aş vrea şi eu să ştiu dacă pentru "rupt" sau "pârlit" ar lua cineva mute că îi fac reclamaţie pe forum. 

Desigur că ar lua mute, pe mine chiar m-a deranjat lucrul ăsta. Iar după cum ai observat, nici nu te-am băgat în seamă în momentul în care mi-ai spus că am lag şi ai spus toate lucrurile acelea, am încercat să te evit, dar n-ai încetat şi ai venit cu o a doua replică a ta, anume 'pârlit'.

Ţie cum ţi s-ar părea să te fac 'pârlit/rupt' ? Îţi zic eu, că nu ţi-ar pica bine, iar cel mai probabil îmi vei face reclamaţie, că doar deţine o funcţie şi tre' să-l dăm jos, nu?

Spun să nu mai facem freechat şi să aşteptăm decizia lui Zergyu, acesta va hotărî dacă am luat o decizie corectă în privinţa mute-ului tău sau nu.

Have a nice night!

Edited by xbLoo
0

Nu voi mai analiza aceasta plangere deoarece @xbLoo a fost demis.

Caz inchis.

1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.