Atenție: toate conturile de pe forum care nu au adresă de e-mail validă (corectă, actualizată) vor fi șterse !

ALECOS

Sugestie speciala.

3 posts in this topic

Salut, vreau sa fac aceasta propunere pentru ca mi sa parut excelenta.

Stiind ca pastele se apropie am decis ca pe serverul nostru Linkmania sa se adauge ceva nou si frumos.

Ei bine aceasta sugestie consta in: Cand o sa fie pastele cu o zi inainte sau cu o zi dupa voi alegeti, sa avem toti jucatori o misiune speciala 'Special Quest'.

Sa fie oua de paste pe harta sau unele cadouri si noi sa le colectam. Si sa se posteze pe forum o mapa numita 'Special Quest Map' sau cum vreti voi sa o numiti.

De indata ce terminam de colectat cadourile/ouale sa ne rasplateasca cu un cadou, pe care il vom primi automat ce terminam quest-ul.

Si sa contina de exemplu: O masina de tip Monster sau un elicopter de tip Sparrow, dar ca sa nu abuzam toti de premiu sa tina doar pe o perioada de timp de exemplu: castigam azi premiu pe data de 25.04.2017, sa dispara premiul automat.

Insa sa nu fie doar monster si sparrow sa mai fie si alte premii mai mici pe langa asta de exemplu: 1kk, 15 respect points, 1 slot de vehicule sau orice altceva vreti voi.

Din punctu meu de vedere cred ca aceasta sugestie este una destul de bine gandita si care va multumi pe toate lumea, lasa-ti un pro daca sunte-ti si voi de acord cu propunerea mea. O zi placuta Linkmania.

0

Posted (edited)

Postează la GTA te rog boss. 

Ai greşit secțiunea. 

Edited by Seickh
0

mersi frumos pentru sfat!

Alta data o sa am grija sa nu mai postez aici.

0

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By ALECOS
      Salut Linkmania.
      Vreau si eu sa fac aceasta propunere deoarece cred ca ar fi de folos.
      Ce contine aceasta sugestie: Sa poti da /quitgroup in caz ca nu mai ai leader in factiune sau pentru orice alt motiv, insa sa nu faci abuz de aceasta comanda, si sa se foloseasca doar atunci cand o factiune nu are leader, doar cei care vor, stiu ca aceasta propunere nu va fi acceptata, dar am zis sa incerc poate mi se va accepta si mie vreodata o sugestie.
      Sper ca o sa se adauge o asemenea comanda. Mult succes la adaugarea acesteia, salut.
    • By ALECOS
      Salut, vreau sa fac aceasta propunere pentru ca mi sa parut excelenta.
      Stiind ca pastele se apropie am decis ca pe serverul nostru Linkmania sa se adauge ceva nou si frumos.
      Ei bine aceasta sugestie consta in: Cand o sa fie pastele cu o zi inainte sau cu o zi dupa voi alegeti, sa avem toti jucatori o misiune speciala 'Special Quest'.
      Sa fie oua de paste pe harta sau unele cadouri si noi sa le colectam. Si sa se posteze pe forum o mapa numita 'Special Quest Map' sau cum vreti voi sa o numiti.
      De indata ce terminam de colectat cadourile/ouale sa ne rasplateasca cu un cadou, pe care il vom primi automat ce terminam quest-ul.
      Si sa contina de exemplu: O masina de tip Monster sau un elicopter de tip Sparrow, dar ca sa nu abuzam toti de premiu sa tina doar pe o perioada de timp de exemplu: castigam azi premiu pe data de 25.04.2017, sa dispara premiul automat.
      Insa sa nu fie doar monster si sparrow sa mai fie si alte premii mai mici pe langa asta de exemplu: 1kk, 15 respect points, 1 slot de vehicule sau orice altceva vreti voi.
      Din punctu meu de vedere cred ca aceasta sugestie este una destul de bine gandita si care va multumi pe toate lumea, lasa-ti un pro daca sunte-ti si voi de acord cu propunerea mea. O zi placuta Linkmania.