Jump to content
Sign in to follow this  
JunKy

JunKy Cars

Recommended Posts

Vrei sa iti vinzi masina,motocicleta sau elicopterul/shamalul pentru ca ti s-a luat de ea sau vrei una mai buna si chiar nu ai timp sa te ocupi de ad-uri ,news-uri si sa vorbesti cu alti playeri?

De acum ne ocupam noi de vanzarea ei!

Vin-o cu o cerere la firma noastra iar noi ne ocupam de ea,contra cost,bineinteles.

NU  te costa mult,iar masina o sa iti fie vanduta chiar foarte repede.

Preturile pentru publicitatea facuta masinii (ad-uri/news-uri) sunt in functie de cat de repede vreti sa o vindeti , asta decideti voi.

Comisionul luat de firma noastra este de 0,5% pentru masinile de pana in 10.000.000$ ,iar masinilor de peste 10.000.000$ comisionul luat va fi de 1%

• Exemplu: Un player vrea sa vanda o masina de tip Bullet cu 15.000.000 si vine la firma noastra pentru sprijin. Dupa ce achita taxa pentru publicitate ,iar masina este vanduta clientul va ramane cu urmatoarea suma: 15.000.000$ - 1% x 15.000.000$ =14.850.000$Taxa pentru masinile pana in 10.000.000 se poate calcula foarte simplu inlocuind 1% cu 0,5%

Dupa ce postati ma cautati pe mine(JunKy) sau pe Darok in joc.

Model de postare pentru vanzare:

Nick:
Level:
Masina pe care vreau sa o vand:
Suma cu care vreau sa o vand:
Taxa oferita pentru publicitate( poza cu suma data):
Sunt de acord ca firma formata din membrii ei sa imi faca publicitate in schimbul unei sume,iar la vanzarea masinii sa mi se opreasca comisionul(0,5%/1%):

In cazul in care publicitatea acopera taxa platita pentru aceasta , masina nu este vanduta ,iar clientul crede ca este neindreptatit ii poate trimite PM pe forum celui care i-a platit taxa ,cerandu-i dovezi prin care banii se justifica a fi folositi (screenshot-uri)

Edited by MaNuLeX16

Nick: Jh0k3r
Level: 6
Masina pe care vreau sa o vand: Flash
Suma cu care vreau sa o vand: 7.000.000$

Sunt de acord ca firma formata din membrii ei sa imi faca publicitate in schimbul unei sume,iar la vanzarea masinii sa mi se opreasca comisionul(0,5%/1%):Da , sunt de acord cu acest lucru.

Acum 3 ore, Izikiel a spus:

Nick: Jh0k3r
Level: 6
Masina pe care vreau sa o vand: Flash
Suma cu care vreau sa o vand: 7.000.000$

Sunt de acord ca firma formata din membrii ei sa imi faca publicitate in schimbul unei sume,iar la vanzarea masinii sa mi se opreasca comisionul(0,5%/1%):Da , sunt de acord cu acest lucru.

As dori sa spui un alt pret pentru ca cel spus initial este prea mare,iar dupa 250k de publicitate toti au spus ca este mare pretul! Incearca sa vii cu un pret atractiv pentru vanzarea masinii! Alti playeri au vandut-o cu 4.800.000$ .Poti sa mi-l spui mie in privat pe forum sau in mesaj pe joc!

Edited by LucaS_68

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.