Jump to content
filtzeR

Team of Veterans # Aplicatii

Recommended Posts

• Nickname: PuNcT.
  • Level: 12
  • Varsta: 17
  • Vechime pe server(se verifica): Joc din 2013, am mai avut si pauze
  • Numar de ore petrecute pe server in fiecare zi: 4-5, destul de multe
  • Titluri importante castigate pe sever (se verifica): -
  • Rank actual in factiune(se verifica): Sunt civil
  • Sanctiuni in ultima luna: Mute 10 minute :))
  • Poza cu /stats: 
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Pentru ca sunt playeri foarte vechi, de treaba si maturi.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: Din [LK], dar a fost problema aceea cu gamemode-ul si cand am intrat nu mai eram.
  • O mica descriere a ta: Glumet, sociabil, si sper ca ne vom intelege bine, daca intru desigur :)

• Nickname: MiXtap
  • Level: 23
  • Varsta: 22
  • Vechime pe server(se verifica): joc din 2011
  • Numar de ore petrecute pe server in fiecare zi: 4-7 ore
  • Titluri importante castigate pe sever (se verifica): Co-Lider Paramedics, rank5 UST (in vremea lui Panther), rank5 in instructori (pe vremea lui Teo), am fost FBI, NG, DNB, SFR, Grove. Am cunoscut majoritatea factiunilor.
  • Rank actual in factiune(se verifica): 6
  • Sanctiuni in ultima luna: 0
  • Poza cu /stats: Poza
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: pentru ca vreau sa fiu alaturi de jucatorii vechi ai LM si sa intretinem aceeasi atmosfera a serverului
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu am mai facut parte dintr-un clan
  • O mica descriere a ta: istet, descurcaret, prieten cu cifrele, glumet si serios atunci cand trebuie 

• Nickname: Mitza39
  • Level: 35
  • Varsta: 19
  • Vechime pe server(se verifica): De la redeschidere
  • Numar de ore petrecute pe server in fiecare zi: 5 - 8
  • Titluri importante castigate pe sever (se verifica): Rank 6 Hitman Agency 122 Days , in prezent in UST rank 1
  • Rank actual in factiune(se verifica): 1
  • Sanctiuni in ultima luna: 0
  • Poza cu /stats: http://imgur.com/a/ov5V1
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Deoarece am prieteni in acest clan si are reputatie.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: In [HIT] , am iesit din cauza liderului.
  • O mica descriere a ta: Onest , integru , seriozitate , punctual , restul le descoperiti voi.

• Nickname: Jigale
  • Level: 22
  • Varsta: 16
  • Vechime pe server(se verifica): Aproape 3 ani.
  • Numar de ore petrecute pe server in fiecare zi: 5-6 ( acum am cateva probleme si stau 2-3)
  • Titluri importante castigate pe sever (se verifica): Rank 5 Ballas , Factions Championship, Factions Supremacy, Last Gang Standing.
  • Rank actual in factiune(se verifica): 3
  • Sanctiuni in ultima luna: 1- fwarn - omor la -100 m ( 92m)
  • Poza cu /stats:  
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: In primul rand pentru prieteni, pentru clan war si pentru seriozitatea din clan.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: In MS13 - nu mai exista,  [HIT] - Plictiseala
  • O mica descriere a ta: Glumet, activ, integru, sincer, sociabil, serios cand trebuie.

Posted (edited)

@Jigale acceptat, @Mitza39 respins (trebuie să ai minim 2-3 ani vechime).

Edited by Encrypted

• Nickname:JaZzY
  • Level:22
  • Varsta:18
  • Vechime pe server(se verifica):Din 2013
  • Numar de ore petrecute pe server in fiecare zi:5-6 ore.
  • Titluri importante castigate pe sever (se verifica):FS,FC.
  • Rank actual in factiune(se verifica):2 FBI
  • Sanctiuni in ultima luna:Nu am
  • Poza cu /stats:
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?:Pentru ca am multi prieteni in el.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?:HIT, pentru ca am castigat un clan.
  • O mica descriere a ta:Sunt o persoana de treaba, nu jignesc, sunt amuzant, etc.

• Nickname:Frank
  • Level:47
  • Varsta:19
  • Vechime pe server(se verifica):3 ani (de prin 2014 am inceput sa joc)
  • Numar de ore petrecute pe server in fiecare zi: 5-6 depinde de zi
  • Titluri importante castigate pe sever (se verifica): Cel mai competent helper / Cel mai acctiv helper / si diferite victorii in cadrul factiunilor in care am fost
  • Rank actual in factiune(se verifica):2
  • Sanctiuni in ultima luna: - 
  • Poza cu /stats:
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Pentru ca este putin mai frumos si deosebit fata de celelalte clanuri
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: Am fost LK, am fost scos cand s-a dat restart, si nu am mai luat legatura cu lider-ul sa intru inapoi..
  • O mica descriere a ta:Sunt un om ambitios, imi place sa fiu mereu pe locul 1, sunt o fire dinamica..

Posted (edited)
  • Nickname: AlcooL
  • Level: 26
  • Varsta: 18 ani
  • Vechime pe server(se verifica): Joc din anul 2013.
  • Numar de ore petrecute pe server in fiecare zi: 4-5 ore
  • Titluri importante castigate pe sever (se verifica): Membrul lunii, cel mai amuzant user al anului, etc..
  • Rank actual in factiune(se verifica): 5
  • Poza cu /stats: 
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Este un clan unde gasesc persoane mature.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?:  Am iesit pentru a intra aici.
  • O mica descriere a ta: Ma numesc Catalin, am 18 ani, sunt din Ploiesti, elev, 1.84 inaltime...
Edited by AlcooL.

• Nickname: HagsterZX
  • Level: 23
  • Varsta: 15
  • Vechime pe server(se verifica): Am inceput sa joc pe Linkmania din 2009.
  • Numar de ore petrecute pe server in fiecare zi: Intre orele 14:40 - 22:00
  • Titluri importante castigate pe sever (se verifica): Cel mai bun organizator de event-uri dintre playeri.
  • Rank actual in factiune(se verifica): Hitman Agency - Rank 4.
  • Poza cu /stats: 
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Deoarece playerii care fac parte din acest clan sunt de treaba, vechi pe serveri si prietenosi.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: Din [HIT]. Nu s-a mai mentinut clanul.
  • O mica descriere a ta: Ma numesc Raducanu Andrei, am 15 ani si sunt din Bucuresti. Sunt un tip glumet,de treaba,sociabil,amabil etc.. :)).

• Nickname: Menoetius
  • Level: 30
  • Varsta: 17
  • Vechime pe server(se verifica): Am jucat pe server în mai multe etape, cu pauze şi cu nume diferite.
  • Numar de ore petrecute pe server in fiecare zi: Între 3 şi 5
  • Titluri importante castigate pe sever (se verifica):
  • dasd.png

politai_menoetius.png

• Rank actual in factiune(se verifica):4
  • Sanctiuni in ultima luna: Mute 10 minute.
  • Poza cu /stats:
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Consider că este un clan organizat, putem colabora bine împreună, dacă voi fi acceptat evident.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: Da, LegendaryKillers, am ieşit la dezactivarea clanurilor
  • O mica descriere a ta: Sunt o persoană calmă, sociabilă şi înţelegătoare

• Nickname: HOKAGE
  • Level: 43
  • Varsta: 16
  • Vechime pe server(se verifica): Joc din 2010 ( cum am si contu de pe forum )
  • Numar de ore petrecute pe server in fiecare zi: In jur de 4 ore pe zi.
  • Titluri importante castigate pe sever (se verifica): YNCDYu1.png
  • Poza cu /stats: 
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Vreau sa imi impartasesc trairile si tot ce va urma cu un colectiv bun si amabil.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: - 
  • O mica descriere a ta: Ma cheama Dani, 16 ani, imi place voley-ul,ping pong-ul si biliardul. Sunt foarte optimist, increzator, amabil, dornic de o caterica mereu.

• Nickname:Secaricaa
  • Level:7
  • Varsta:18
  • Vechime pe server(se verifica):3-4 ani 
  • Numar de ore petrecute pe server in fiecare zi:4-5
  • Titluri importante castigate pe sever (se verifica):-
  • Rank actual in factiune(se verifica):1
  • Sanctiuni in ultima luna:-
  • Poza cu /stats:sa-mp-002.thumb.png.5c3d835a48d2f9200f134a00dcc5b216.png
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?:Un clan frumos plini de veterani
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?:Nu
  • O mica descriere a ta:Ce sa zic , sunt din Piatra Neamt si ma cheama Alex . Salut .

• Nickname: BigEasy
  • Level: 10
  • Varsta: 18
  • Vechime pe server(se verifica): 6 ani
  • Numar de ore petrecute pe server in fiecare zi: In timpul saptamanii, 3-4 ore, iar in weekend 6-7 ore
  • Titluri importante castigate pe sever (se verifica): Am avut rank 5 in NG inainte de wipe, rank 4 Ballas (Lider: Dyzy), rank 3 sau 4 The Mafia (Lider: Vicentzo)
  • Poza cu /stats: Stats
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Vreau sa tin legatura cu cei cu vechime, cu oamenii maturi.
  • O mica descriere a ta: Sunt glumet, dar si serios cand trebuie, activ...

• Nickname: Limonada.
  • Level: 3
  • Varsta: 20
  • Vechime pe server(se verifica): 4 ani 
  • Numar de ore petrecute pe server in fiecare zi: In timpul saptamanii 2-3-4 ore si in weekend cand nu am treaba 6-7 ore
  • Titluri importante castigate pe sever (se verifica): Rank 5 grove acum mult timp , lider .
  • Rank actual in factiune(se verifica): -
  • Sanctiuni in ultima luna: 1 ban
  • Poza cu /stats: Puteti vedea pe sv ca imi da error to upload
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Pentru a fi intr-un clan de calitate
  • O mica descriere a ta: Ma respecti , te respect! 

• Nickname: Marga
  • Level: 5
  • Varsta: 16 ani.
  • Vechime pe server(se verifica): 2 ani. 
  • Numar de ore petrecute pe server in fiecare zi: In jur de 4-5 ore pe zii.
  • Titluri importante castigate pe sever (se verifica): Nu am avut nici-un titlu.
  • Rank actual in factiune(se verifica): Detin rank 1 (6 days), maine iau rank 2.
  • Sanctiuni in ultima luna: Nu am avut.
  • Poza cu /stats: https://imgur.com/a/wltAR
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Deoarece consider ca este un clan foarte bine organizat si dorit (+ ca in el sunt multi veterani).
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu, nu am mai facut parte din nici-un clan.
  • O mica descriere a ta: ntotdeauna am avut o oarecare retinere cand vine vorba de a ma autocaracteriza,dar tinand cont de rezultatul unui test pe care l-am efectuat pot spune ca rezultatele au fost cat se poate de potrivite caracterului meu. Procentul de 40% melancolica se asociaza cu unele caracteristici tipice acestui temperament.Dupa parerea mea,la mine pot spune ca se potrivesc trasaturi precum procesul afectiv intens si durabil,pentru ca tind sa traiesc fiecare moment cu o intensitate care trece peste parametrii normalitatii altor persoane,atasandu-ma foarte repede de oricine insuseste anumite trasaturi apreciate de mine,nu fac intotdeauna lucrurile din impuls,ci le gandesc o perioada care depinde de seriozitatea problemei,si ma implic cu totul in ceea ce fac daca activitatea aceea ma atrage si imi starneste interesul.De asemenea,sunt o persoana care prefera sa fie independenta si ca isi traiasca viata pe cont propriu fara a depinde de prea multe persoane din jur,daca ar fi cu putinta independent total.

• Nickname: Kenzor.AK
  • Level: 11
  • Varsta: 17 ani.
  • Vechime pe server(se verifica): Cam 2 ani și ceva.
  • Numar de ore petrecute pe server in fiecare zi: Cel puțin 3-4 ore pe zi.
  • Titluri importante castigate pe sever (se verifica): Co-lider NG, Lider Delta Team, Helper iar acum sunt Lider Taxi.
  • Rank actual in factiune(se verifica): 7
  • Sanctiuni in ultima luna: 0.
  • Poza cu /stats: https://imgur.com/a/R9MVi
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Este un clan plin cu veterani cu care mi-ar face plăcere să stau în clan și să-mi fie colegi.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu am mai făcut parte.
  • O mica descriere a ta: Sunt un tip calm, răbdător și serios când vine vorba de treabă.