Atenție: toate conturile de pe forum care nu au adresă de e-mail validă (corectă, actualizată) vor fi șterse !

filtzeR

Team of Veterans # Anunturi

5 posts in this topic

DCbTsMX.png

Aici se vor posta anunturile despre clan. De la noutati, la evenimente si sedinte. Vor posta doar liderul / managerii.

0

Se cauta un manager. Membrii ce doresc sa primeasca sunt rugati sa imi dea un PM cu planuri de viitor pentru clan. Asadar. astept PM-uri de la doritori.

0

De acum politistii au dreptul de a scoate TAG-ul clanului DOAR atunci cand merg dupa suspectii cu wanted. Aceasta regula se aplica doar politistilor din clan.

1

@Encrypted este noul co-lider al clanului. El se va ocupa in lipsa mea.

Va reamintesc si aici, membrii ce ies din clan fara sa posteze la demisii sau fara sa ma anunte, primesc blacklist pentru o perioada nedeterminata. Nu am nevoie de astfel de persoane in clan.

Membrii ce au facut asta si au primit BL: Fonz, Potco, Aaron. Ei nu vor mai intra pentru o perioada buna in clan.

2

Clanul Team of Veterans isi va incheia activitatea. Nu voi mai continua sa joc, deci nu voi mai prelungi clanul. Multumesc tuturor membrilor in special lui @Encrypted pentru tot ajutorul oferit de la infiintarea clanului si pana acum.

Sunteti liberi sa faceti ce vreti. 

Sanatate si numai bine!

6