Jump to content
T_Boy

Poze pentru pagina de Facebook a serverului

Recommended Posts

În cadrul acestui topic, membrii comunității pot publica capturi din cadrul jocului, pe care le consideră ca fiind potrivite pentru a fi postate pe pagina oficială de Facebook a serverului nostru. Jucătorii ale căror poze vor fi selectate pentru a fi distribuite, vor primi drept răsplată $20,000 + câte $3,500 pentru fiecare like pe care poza respectivă îl strânge într-un interval de 24h. 

REGULAMENT

• Este recomandat ca pozele să fie făcute cu ajutorul aparatului foto in-game. Pozele făcute trebuie să NU conțină caseta de text (se apasă F7 pentru a trece prin opțiunile pentru casetă).
  • Fiecare jucător are dreptul la o singură postare pe zi. Această postare poate cuprinde mai multe poze, cu condiția ca acestea să fie încărcate în cadrul unei galerii. 
  • În cazul în care sunt selectate două sau mai multe poze ale aceluiași jucător, fiecare poză va valora $15,000; recompensa pentru numărul de like-uri rămâne aceeași. 
  • Suma maximă de bani pe care jucătorii o pot primi ca răsplată este de $65,000.
  • Pozele postate trebuie să fie făcute cu maxim 24h înainte de data publicării. În caz contrar, pozele nu vor fi luate în considerare.
  • Jucătorii ce ocupă funcție în staff NU primesc recompensa pentru pozele postate; se consideră că sunteți dispuși să ajutați serverul necondiționat și dezinteresat.
  • Acest topic se supune regulamentului general al comunității Linkmania.
Edited by T_Boy

@TwiNkie: Poza ta a fost publicată! După cum am precizat și în primul post, vei primi $20,000 pentru poză + câte $3,500 la fiecare like pe care postarea de pe Facebook îl strânge până duminică, la ora 11:40.

O zi bună!

Edited by T_Boy

fKXRSZr.jpg - Team vs Team cu sniper, 23 participanti din 52 on

LqORK8y.jpg - Trupe Commando

GwvsxB7.jpg - Maratonisti

rQkt96C.jpg - ---""----

- World Of Tanks

- ---""---

KpU0I1E.jpg - Team vs Team cu Hunter

AGkS921.jpg

tLxrFgE.jpg

Pune-le pe toate ca-s alese frumos. Le poti pune intr-un album "Evenimente neprogramate" si posta acolo ca sa vada lumea ca exista diversitate.

Edited by ozoN.

@ozoN.: Galeria ta de poze a fost postată! Drept răsplată vei primi $60,000 (suma maximă de bani care se acordă în cadrul acestei acțiuni). Mulțumesc pentru implicare și felicitări pentru pozele reușite! Te aștept și mâine cu noi capturi de pe server.

@ozoN.: Pozele postate ieri de tine au fost publicate acum pe pagina de Facebook. Drept răsplată vrei primi $45,000 (3 poze) + câte $3,500 pentru fiecare like pe care postarea care le înglobează îl strânge pâna luni, ora 11:30. Mulțumiri pentru capturi!

@TwiNkie: Poza ta a strâns 11 like-uri. Drept răsplată vei primi $58,500. Felicitări și mulțumiri! Mai aștept și alte poze cel puțin la fel de reușite!

Edited by T_Boy

-World Of Tanks

- ---^---

- ---^---

- MotoGP

- ---^---

- Un fel de LCS, Sumo, spune-i cum vrei.

- Dirt Track

- Stunt

- ---^---

- Harta stunt (inceputul la pozele care ti le-am dat pe pm)

- ---^---

Alege-le pe care le consideri tu mai frumoase, eu le-am triat si am ajuns la astea.

@ozoN.: Pozele tale au fost publicate! Mulțumiri pentru capturile reușite și aștept altele noi! O seară frumoasă!

Sal, tot eu sunt :D :D :D

- Karting

- ^ ^ ^

- MowerGP =)))

Siii bineinteles stuntul: 

@ozoN.: Mulțumiri pentru o nouă galerie excelentă și pentru evenimentul organizat în seara aceasta. Aș zice că ești sufletul acestui topic. :fo-lol:

Edited by T_Boy

Cam atat si pe ziua de azi..

oNjyCIR.jpg

-Alkatraz batea penalty la Car Ball

iINxZbu.jpg - Car ball

qpMXD9e.jpg - Scorul la pauza

Fv2mZTV.jpg - Cursa

rxV9rb2.jpg - Ii fac vedete pe feisbuc

BtDYj1x.jpg - Si pe ei

OYdhpjr.jpg

FNnRWgD.jpg - "Alba neagra" care de fapt e "Rosia-Alba) (Dinamo ftw)

ErNA21Y.jpg - Harta personala de infernus

NJejvop.jpg- Da

ELgKhxy.jpg - E grele

Kjx0E3N.jpg - Castigatorii

Edited by ozoN.

Mulțumiri pentru o nouă galerie de poze, @ozoN.!  

Ar fi o plăcere deosebită pentru mine să văd și alte persoane care postează așa cum face ozoN. Până atunci nu pot face nimic decât să îl felicit pe acesta și să îl rog să o țină tot așa. 

gallery107.jpg

gallery111.jpg

gallery112.jpg

gallery114.jpg

gallery116.jpg

gallery117.jpg

sa_mp_112.png

sa_mp_113.png

Sunt puse in ordine. Primele 3 erau de la o cursa pe etape, a 4 a alt event, 5-6 altu, ultimele 2 sunt destul de misto (I-am dus pe fundul oceanului in intuneric si le-am dat thermal goggles.

Edited by ozoN.

@ozoN.: O parte din pozele tale au fost postate. Merci frumos! Pe viitor îți recomand să le încarci pe imgur; mi se pare mai ok.

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.