Jump to content
cRs

SA:MP Free Chat

Recommended Posts

Acum 8 ore, MariusDMS a spus:

Sincer, voua va place cum a iesit asta ? Mie nu, si va zic si de ce.
1. De ce nu ati vorbit cu meep sa faca promovarea cand nu erau astia cu trollu si cand erau mai multi admini on ? Uite si tu ce fel a iesit.
2.Fratilor, scoateti toti puradeii care la cea mai mica greseala fac abuz, datii afara, uite si tu meep statea la cai si ala tragea in el, cat de idiot sa fi sa faci atat abuz
3. nu mai bagati pe toata lumea in grove lspd si ballas. Lasatii frate civili chiar daca e beta inca, pt ca uite si tu ce se intampla, azi am primit de 3 ori wanted de an pulea si legat de ganguri, mananca matsurile si isi bat joc in ultimu hal, fac dm unii pe altii si tot asa
Lasati o dracu de treaba..chiar asa ? 

Ne-am facut de cacao, imi pare rau. Cred ca pana la urma, o sa moara, imi pare foarte rau ca spun asta.

43 minutes ago, hecariM said:

Ne-am facut de cacao, imi pare rau. Cred ca pana la urma, o sa moara, imi pare foarte rau ca spun asta.

Greu de recunoscut dar cam asa e.

NU o sa moara nimic!

CAPU SUS BAIETI!

Ieri ati anuntat pe toti de pe server, circa 100, ca se baga baza de date.

Apoi dupa amiaza ati zis ca cel tarziu maine.

E 'poimaine' deja si nimic ..

Posted (edited)

Sunt surprins ca pe voi inca va mai surprind chestiile de genu :)))

Cum i-am zis si lui Zergyu in joc...ar trebuii sa va bagati pe voi in mentenanta (staff-ul) apoi sa bagati serverul, problema e la voi si la modul de administrare, nu la game-mod  ( PS: de data asta nu e hate :)) e doar o parere personala sau un sfat, depinde cum vreti s-o luati)

Edited by LaZoE
  • Like 1
  • Thanks 2
  • Upvote 5
  • Haha 3
  • Gunoi 1

Acum 20 ore, MariusDMS a spus:

2.Fratilor, scoateti toti puradeii care la cea mai mica greseala fac abuz, datii afara, uite si tu meep statea la cai si ala tragea in el, cat de idiot sa fi sa faci atat abuz

Pai pentru puradeii aia se fac promovarile astea. Crezi ca iti vine unu cu mintea la cap de pe canalul lui Meep asta?

Acum 10 ore, heineken a spus:

sa-mp 0.3.7 trebuie sa descarc ?

Da.

5 hours ago, LaZoE said:

Cum i-am zis si lui Zergyu in joc...ar trebuii sa va bagati pe voi in mentenanta (staff-ul) apoi sa bagati serverul, problema e la voi si la modul de administrare, nu la game-mod  ( PS: de data asta nu e hate :)) e doar o parere personala sau un sfat, depinde cum vreti s-o luati)

Din pacate cam asa e.. Parca aceasta comunitate nu a invatat nimic din greselile din trecut..

Posted (edited)

Server DOWN, oare se intampla minunea? :peace:

EDIT: Imi era doar mie picat. trist :(

Edited by hecariM

40 minutes ago, hecariM said:

Server DOWN, oare se intampla minunea? :peace:

EDIT: Imi era doar mie picat. trist :(

De unde atata noroc :grin-min:

9 hours ago, LaZoE said:

Încă ai rămas frustrat sau esti doar nevorbit? Degeaba încerci sa pari "badboy" știm cu toții ca esti un mielușel, nu din cauza noastră nu este pusă baza de date, daca ai fi intrebat probabil ti s-ar fi spus, ai ales sa faci pe nebunu ceea ce te caracterizeaza, dar m-am obișnuit, ai putea sa te indrepti spre alta comunitate daca tot esti nemulțumit.Nu e nevoie de reply sa imi arați frustrarea ta.O zi buna puștiule.

53 minutes ago, Alezander said:

Încă ai rămas frustrat sau esti doar nevorbit? Degeaba încerci sa pari "badboy" știm cu toții ca esti un mielușel, nu din cauza noastră nu este pusă baza de date, daca ai fi intrebat probabil ti s-ar fi spus, ai ales sa faci pe nebunu ceea ce te caracterizeaza, dar m-am obișnuit, ai putea sa te indrepti spre alta comunitate daca tot esti nemulțumit.Nu e nevoie de reply sa imi arați frustrarea ta.O zi buna puștiule.

Stop it, get some help. Daca cineva are dreptate nu e nevoie sa te doara la corason bai

P.S: Nici tu nu esti asa smardoi pe cum te crezi asa ca shhh

1 minute ago, Vladimir. said:

Stop it, get some help. Daca cineva are dreptate nu e nevoie sa te doara la corason bai

P.S: Nici tu nu esti asa smardoi pe cum te crezi asa ca shhh

Ma faci sa rad...

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.