Jump to content
cRs

SA:MP Free Chat

Recommended Posts

9 minutes ago, Deea95 said:

nu merge prin email sa recuperam parola,am incercat eu :)))

doar maine vei putea

52 minutes ago, MariusDMS said:

4

eu din 2009 si pana in prezent am pierdut numarul :)))

Intrebare ca sunt plecat, s au bagat conturile vechi?

200 de playeri aproape,e la putere Linkmania ;)

Cica este deschis oficial da nu este deschis, de ce ati mai facut reclama si i-ati dat drumul daca inca nu e gata? au mai fost si 200 in seara asta, v-ati inecat ca tiganu la mal pt a suta oara

12 minutes ago, Eddzje said:

Cica este deschis oficial da nu este deschis, de ce ati mai facut reclama si i-ati dat drumul daca inca nu e gata? au mai fost si 200 in seara asta, v-ati inecat ca tiganu la mal pt a suta oara

restictie man, nu avem ce iti face

2 minutes ago, Specii said:

restictie man, nu avem ce iti face

cand repeti aceasi greseala stii si tu cum te numesti prajitule :face-lol:

Posted (edited)
2 minutes ago, Eddzje said:

cand repeti aceasi greseala stii si tu cum te numesti prajitule :face-lol:

ma asteptam sa fiti pregatiti la asa ceva :))), tot timpu' era deschiderea oficiala in ziua x, ora y, tot e ok si dupa 3 zile mentenanta 

#acum iau si eu restrictie din vina ta

Edited by Specii

pnm, voiam si eu sa dau un samp oldschool :))), iti las o dedicatie 

Salut!

Cum merge treaba ?

4 hours ago, Radu. said:

nu crezi ca mai indicat wipe-ul ? avand in vedere playerii noi...aia vechi au mare avantaj si sunt favorizati...

eu zic ca ce-l mai bine sa supunem votului

Un wipe ar face ca multi jucatori vechi ce ne-au fost fideli sa renunțe, vrem sa respectam toți jucatori, dar nu putemsa ne batem joc de munca cuiva.

3 minutes ago, Alezander said:

Un wipe ar face ca multi jucatori vechi ce ne-au fost fideli sa renunțe, vrem sa respectam toți jucatori, dar nu putemsa ne batem joc de munca cuiva.

asa spui de parca nu s-a mai dat wipe pana acuma :)))

Posted (edited)
Acum 10 ore, Radu. a spus:

Daca tie ti se pare ca totul e usor , realizeaza tu un gamemod sau ceva legat de pawno sau orice limbaj cunoscut la ora actuala , stii care e faza? cei ipocriti si lipsiti de respect scuipa pe eforturile altora care au macar habar si s-au implicat fie pentru intelectul lor sau binele altora , in schimb tu acuma , vrei sa dai dovada de aroganta ca atata poti sa faci , sa iti bati joc de efortul cuiva de a pune un gamemod la loc pe picioare , te-ai uitat vreodata intr-un gamemod? intr-o baza de date conectata la MySQL? . Nu cred ca te-a obligat cineva sa joci aici sau sa plangi cand se promite ceva pe server si nu se intampla , nu sunt nici eu platit sau in masura sa ma bag peste tine , dar nu mai comentati fratilor cand ceva nu e in regula ca si cum aveti tot dreptul , pentru ca , niste oameni depun un efort , voi stati cu baiatu' in mana si il mangaiati asteptand la mai bine , renuntati la arfe si impresii care nu isi au rostul mai ales in fata unor baieti care isi dedica timpul pentru noi. Nu pup pe nimeni in fundulet , dar nu suport ipocrizia asta.

Edited by Mitza39

2 minutes ago, Mitza39 said:

Daca tie ti se pare ca totul e usor , realizeaza tu un gamemod sau ceva legat de pawno sau orice limbaj cunoscut la ora actuala , stii care e faza? cei ipocriti si lipsiti de respect scuipa pe eforturile altora care au macar habar si s-au implicat fie pentru intelectul lor sau binele altora , in schimb tu acuma , vrei sa dai dovada de aroganta . Nu cred ca te-a obligat cineva sa joci aici sau sa plangi cand se promite ceva pe server si nu se intampla , nu sunt nici eu platit sau in masura sa ma bag peste tine , dar nu mai comentati fratilor cand ceva nu e in regula ca si cum aveti tot dreptul , pentru ca , niste oameni depun un efort , voi stati cu baiatu' in mana si il mangaiati asteptand la mai bine , renuntati la arfe si impresii care nu isi au rostul mai ales in fata unor baieti care isi dedica timpul pentru noi. :)

tinere cred ca tragi concluzii pripite

de ce sunt ipocrit ? pentru ca spun ceea ce gandesc si nu vorbec pe la spate? cred ca ai inteles gresit termenul de ipocrizie

si nu, nu am scuipat pe eforturiile nimani vizavi de gamemod si de munca depusa la reabilitarea lui

am spus doar ca ar fi posibil sa atragem mai multi playeri daca tot s-a redeschis serverul si sa avem toti sanse egale (de aceea am spus mai sus de un vot), asta ii unul dintre factorii cei mai importanti, sa ai cu cine sa te joci

nu a promis nimeni ca se v-a da wipe si sa acuz pe cineva ca nu s-a tinut de cuvant

ai dreptate nu ar trebui discutat ceea ar putea ajuta aceasta comunitate, mare intelepciune (doar ironic, nu o lua prea personal)

si pentru cultura ta general am fost online cand s-a deschis beta sa gasesc bug-uri sa le poata rezolva scripterul, (nu a fost foarte mult online, doar cat mi-a permis timpul)

si vizavi de ceea ce i-am raspuns lui Alezander a fost un adevar sub forma de gluma

si nu putem judeca trecutul pentru ca au fost altii la conducere inainte, a da,  tu esti nou si nu sti toate lucrurile astea, dar totusi eu zic sa nu te arunci prea tare in afirmatii

Stop hate, cearta, posturi in care sa va atacati intre voi, etc. Haideti sa ne concentram la treaba importanta. :)

Felicitari tuturor pentru ce am reusit asta seara.

sa-mp-945.png

... si nu este poza cu numarul maxim de jucatori. <3

Sper ca ati profitat de aceasta seara si v-ati distrat cu toti la war si nu numai. :)

12 minutes ago, Zergyu said:

Stop hate, cearta, posturi in care sa va atacati intre voi, etc. Haideti sa ne concentram la treaba importanta. :)

Vrei scandal?

Just now, Ovidiu700 said:

Vrei scandal?

Vrei la consilieri? :-w

1 hour ago, Radu. said:

S-a dat wipe inainte, dar nu promisese nimeni ca nu se da.Daca ne-am dat cuvantul ca de data asta nu vom da, ramane asa.

Am o temere pentru ce v-a urma legat de baza de date...

Redeschiderea LM e la fel ca sfarsitul lumii, se tot anunta dar nu vine.

https://imgur.com/Xvza40l

Daca nu stii parola la cont faci ticket, ca sa poti sa faci ticket-ul trebuie  sa fii logat pe panel, ca sa fii logat pe panel trebuie sa stii parola la cont...ceva nu e bine,no ? @Spoker @BurN 

#Nu a mers edit.

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.