Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
41nd

Recrutăm colegi moderatori pentru Redacția de știri !

Recommended Posts

AngeL    8,622
Acum 1 minut, petarda a spus:

Pot dedica minim 3 ore pe zi forumului

Bine.

Acum 2 minute, petarda a spus:

Stiu ce s-a intamplat acum ceva timp, lucrurile au evoluat de atunci in bine.

Să zicem că mă încântă această frază, dar eu nu cred până nu văd.

Am să mă consult și cu colegii mei și am să vin cu un răspuns.

#Mă bucur că ai revenit. :)

Claudiuu    213

Prenume: Claudiu

Vârsta: 17

Localitatea: Constanta

Hobby-uri: Filme/seriale, muzica. 

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): 

Dupa cum se poate observa, aria mea de activitate este sectiunea Cinema, am foarte multe idei pentru respectiva sectiune dar am observat ca este nevoie de activitate si la sectiune Stiri Interne si Externe, consider ca as putea indeplini atributiile pentru ambele. Sper sa am o sansa pentru a-mi dovedi calitatile.

Edited by Claudiu...

AngeL    8,622
La 23.01.2017 la 16:08, petarda a spus:

Salut,

Puțină răbdare, nu dau turcii, ai dat tag tuturor celor roșii. Crede-mă, n-am uitat, dar cum nu este comunitatea mea, am cerut și părerea colegilor mei, ei au decis ca tu să fi numit Editor. Felicitări, sper să poți face fața cu două funcții în această comunitate, nu vreau ca nici una din ele să fie neglijate.

#Am să te rog să îmi spui care din aceste două titulaturi este principala (ca s-o setez ca grup principal). Mulțumesc anticipat.

La 23.01.2017 la 20:05, Claudiu... a spus:

Prenume: Claudiu

Localitatea: Constanta

Dupa cum se poate observa, aria mea de activitate este sectiunea Cinema, am foarte multe idei pentru respectiva sectiune dar am observat ca este nevoie de activitate si la sectiune Stiri Interne si Externe, consider ca as putea indeplini atributiile pentru ambele. Sper sa am o sansa pentru a-mi dovedi calitatile.

Salut,

@Claudiu..., am luat la cunoștință propunerea ta și am s-o înaintez și colegilor mei pentru păreri suplimentare. Nu îți pot spune o perioadă exact pentru un răspuns negativ sau  pozitiv. Mulțumesc pentru răbdare și spor la postat. :)

AngeL    8,622

Salut,

@Claudiuu promovat la titulatura de Editor al comunității LinkMania.

#Am să te rog să-mi lași în PM care grup îți rămâne principal. Mulțumesc.

- Mai sunt vacante două posturi de Editor - aștept aplicațiile în acest topic sau în PM-ul meu în formatul de mai sus.

Rothschild    1,843

Prenume: Chiriță Valentin

Vârsta: 23

Localitatea: Pescara

Hobby-uri: Imi place pescuitul, sportul, producțiile video, scufundării si sporturi extreme.

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): Momentan nu am, dar vor fi pe viitor.

Kitte    4,903
On 4/4/2017 at 2:39 PM, Rothschild said:

Prenume: Chiriță Valentin

Vârsta: 23

Localitatea: Pescara

Hobby-uri: Imi place pescuitul, sportul, producțiile video, scufundării si sporturi extreme.

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): Momentan nu am, dar vor fi pe viitor.

Buna

Pentru a primi o functie in staff trebuie sa spui si ce ai dori sa faci cu ea. 

Ariile care te intereseaza, unde ai vrea sa ajuti, ce te califica sa poti ajuta acolo. 

Este benefic sa ai si un mic "portofoliu". 

Rothschild    1,843
26 minutes ago, Kitte said:

Buna

Pentru a primi o functie in staff trebuie sa spui si ce ai dori sa faci cu ea. 

Ariile care te intereseaza, unde ai vrea sa ajuti, ce te califica sa poti ajuta acolo. 

Este benefic sa ai si un mic "portofoliu". 

Sesiunea de stiri este ceea ce ma atrage, as dori sa primeac o șansă sa dețin funcția si să dovedesc ca sunt capabil de asta.

petarda    4,074
On 06/04/2017 at 1:24 PM, Rothschild said:

Sesiunea de stiri este ceea ce ma atrage, as dori sa primeac o șansă sa dețin funcția si să dovedesc ca sunt capabil de asta.

Ok. @Rothschild intra in perioada de teste pentru functia de Editor.

Frank    143

Prenume: Cătălin Ivancu

Vârsta: 16

Localitatea: Iaşi

Hobby-uri: Îmi place să citesc, filmele de horror / acctiune ,îmi place să mă documentez / să urmăresc documentarii despre planetă, resurse, etc.

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): Momentan nu am, dar mi-am propus pe viitor.

Skizzot    11

Prenume: Iordache Alex

Localitatea: Bucuresti

Hobby-uri: Îmi place să citesc, filmele de horror / acctiune , imi place sa fac mult sport, sa urmaresc ce e nou, si sa joc jocurii video  etc.

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): Momentan nu am, dar mi-am propus pe viitor.

Aleks    135
On 9/29/2014 at 4:35 AM, Tocăniță said:

Prenume: Stavarache Alexandru.

Localitatea: Teleorman.

Hobby-uri: Imi place sa pescuiesc, sa descopar noutati, imi place lumea subagvatica, mai exact imi place ce se petrece in ocean/mare, imi plac speciile rare de pesti, Kickbox-ul si Mma-ul mai sunt unele din hobby-urile mele, insa mma nu practic, kickbox voi practica in vara aceasta, dar sunt pasionat de lupte pot zice, Imi plac jocurile Video etc.

Sa citesc imi place 40%, cam acestea sunt hobby-urile mele.

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): Imi pare rau dar nu am, insa mi-am propus pe viitorul apropiat.

Edited by ALECOS

Edy.dY    728

Prenume: Eduard

Localitatea: Bicazu Ardelean

Hobby-uri: Imi place sportul, sa ma uit la filme de actiune, de preferat in cinema, sa urmaresc noile stiri si sa explorez ,, lumea IT ''. De asemenea, imi place sa ascult muzica, sa citesc si sa imi petrec timpul liber cu prietenii.

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): In prezent, nu am topicuri care mi se par ca ar fi interesante. Sunt sigur ca pe viitor o sa fie.

Kitte    4,903
12 hours ago, Edy.dY said:

Prenume: Eduard

Localitatea: Bicazu Ardelean

Hobby-uri: Imi place sportul, sa ma uit la filme de actiune, de preferat in cinema, sa urmaresc noile stiri si sa explorez ,, lumea IT ''. De asemenea, imi place sa ascult muzica, sa citesc si sa imi petrec timpul liber cu prietenii.

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): In prezent, nu am topicuri care mi se par ca ar fi interesante. Sunt sigur ca pe viitor o sa fie.

Am decis intern ca nu mai recrutam persoane care nu au dovedit deja un interes pentru sectiune. 

Daca aceasta cerere este una pe care o iei in serios, te rog sa initiezi mai multe topicuri cu continut original si listeaza-le in cererea ta. 

Daca interesul pentru sectiune nu exista inainte de a primit functia, consideram ca sunt sanse mici sa fie un interes pe termen lung. 

Te astept curand inapoi cu o cerere noua. 

Multumesc. 

AngeL    8,622
Acum 15 ore, Vladimir. a spus:

Prenume: Alexandru-Calin 

Localitatea: Sebes

Bună,

Cerere respinsă - istoricul tău este ”bogat” în lucruri negative. Dovedește-ne că mă înșel și poți reveni cu o cerere pe viitor.

Mulțumim pentru interesul arătat.

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.