Atenție: toate conturile de pe forum care nu au adresă de e-mail validă (corectă, actualizată) vor fi șterse !

Tocăniță

Recrutăm colegi moderatori pentru Redacția de știri !

116 posts in this topic

Salut, avem trei poziții disponibile pentru Redacția de știri, un grup de moderatori LinkMania care se ocupă de:

1. Aducerea de noutăți interesante în secțiunea de știri !
  2. Editarea blocurilor dinamice de "Featured Content" pe care le vedeți în partea de sus a forumului
  3. Moderarea galeriei de poze IP.Gallery
  4. Moderarea serverului de chat pentru Mumble
  5. Moderarea secțiunii pentru discuții diverse !

Așadar dacă:

• Ai între două și câte ore poți (:P) de timp liber în fiecare zi pentru LinkMania
  • Ai cel puțin 16 ani, răbdare și respect pentru ceilalți membri ai comunității indiferent de poziția lor
  • Stăpânești bine limba română și limba engleză sau ai cunoștiințe bune despre fotografie și sistemul de chat Mumble/Murmur
  • N-ai avut nici un warn în ultimele 6 luni.

Ești binevenit să-ți manifești interesul cu răspuns la anunțul acesta în forma:

Prenume:

Vârsta:

Localitatea:

Hobby-uri:

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link):

Mulțumesc!

8

Prenume: Daniel
Vârsta: 16
Localitatea: Constanta
Hobby-uri: Muzica,fotball.
6

Salut, avem trei poziții disponibile pentru Redacția de știri, un grup de moderatori LinkMania care se ocupă de:

1. Aducerea de noutăți interesante în secțiunea de știri !
  2. Editarea blocurilor dinamice de "Featured Content" pe care le vedeți în partea de sus a forumului
  3. Moderarea galeriei de poze IP.Gallery
  4. Moderarea serverului de chat pentru Mumble
  5. Moderarea secțiunii pentru discuții diverse !

Așadar dacă:

• Ai între două și câte ore poți (:P) de timp liber în fiecare zi pentru LinkMania
  • Ai cel puțin 16 ani, răbdare și respect pentru ceilalți membri ai comunității indiferent de poziția lor
  • Stăpânești bine limba română și limba engleză sau ai cunoștiințe bune despre fotografie și sistemul de chat Mumble/Murmur
  • N-ai avut nici un warn în ultimele 6 luni.

Ești binevenit să-ți manifești interesul cu răspuns la anunțul acesta în forma:

Prenume:

Vârsta:

Localitatea:

Hobby-uri:

Mulțumesc!

Salut,

Deoarece eu  voi fi coordonatorul acestei secţiuni, vreau să văd şi părerea şi totodată ideile celor care vor aplica pentru această funcţie, aptitudinle şi  hobby-urile acestora - să le putem evidenţia la maxim.

4

Prenume: Mitica Andrei

Vârsta: 21 ani

Localitatea: Londra

Hobby-uri: sport (fotbal in special), muzica, jocuri de gandire (sudoku, sah, rebus)

Buna seara,

In ultimile zile m-am tot gandit daca sa fac aceasta cerere sau nu si iata ca m-am hotarat intr-un final, multumesc pe aceasta cale celor care m-au incurajat. Singurul lucru care m-a oprit sa nu aplic din primele ore de la aparitia acestui topic a fost un warn luat acum o luna. M-am tot gandit la acel warn si mi-am dat seama ca l-am luat putin pcam usor. De multe ori tac si inghit decat sa contest ceva pentru ca mereu am o parte mica din vina. Dat fiind faptul ca sunt cinstit, am ales sa-mi ispasesc pedeapsa nestiind de un viitor concurs de recrutare moderatori.

Dorinta mea de a ajuta este una foarte mare, mai ales pe acest forum pe care activez de patru ani. Din link-urile de mai sus cu topicurile initiate de mine va puteti da seama cu usurinta ca mereu am cautat atat subiectele de interes general cat si cele de divertisment. Mereu am cautat sa-mi exprim punctul de vedere chiar daca asta m-a costat scump uneori. Iubesc munca in echipa si respect pe cei care au plecat de jos si nu au uitat.

Dupa parerea mea forumul a crescut foarte mult din punct de vedere al distribuirii informatiilor. Tintele mele mele vor ramane mereu cele de a multumi publicul si de a evita gurile rele.

Cu sinceritate,

petarda

7

Buna, Mitica.

Nu stiu ce vad colegii mei in trecutul tau, dar eu vad ceva pozitiv, tot timpu ai fost pentru comunitate - doar ca ai avut prea mult exces de zel. Vad ca in timp te-ai mai cizelat, desi uneori o mai comiti tu. Mie nu mi-ai castigat incredere de azi de ieri, mie mi-ai castigat increderea in momentul cand tu ai fost refuzat de N ori sau ne luat in seama - dar tu n-ai renuntat in a fi fidel acestei comunitati, ti-ai adus aportul bun, atat pe forum cat si Samp. Persoane ca tine nu trebuiesc trecute asa usor cu vederea, fiindca sunt sigura 100% ca oricine - orice ti-ar face tu tot ai ramane fidel acestei comunitati. Intr-adevar, ai niste probleme gramaticale, dar se poate lucra la asta.

Succes cu cererea.

6

Prenume: Monica
Vârsta: 16
Localitatea: Targu Neamt
Hobby-uri: seriale.
Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): Nu am "faurit" topicuri extraordinare, dar am contribuit de-a lungul anilor la mentinerea "vie" a mai multor, spre exemplu toate cele de la sectiune muzica, funmania.
Edited by Monica
14

Mulțumim pentru aplicații, cred că astăzi luam o decizie  :merci:

Da, luam o decizie, dar acest topic o sa ramana deschis. Vreau ca toti utilizatorii acestui forum sa aiba sansa de a ocupa un post in echipa mea.

3

Prenume: Paul
Vârsta: 20
Localitatea: Sibiu
Hobby-uri: Tot ce implica iesitul in natura si simtul umorului.
Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): Cele mai multe topicuri pe care le-am conceput s-au aflat in fosta sectiune SA:MP. Am avut o contributie buna in topicurile spam, precum FunMania si in sectiunea destinata Hobby-urilor.In decursul celor 4 ani petrecuti alaturi de comunitatea LinkMania am obtinut functia de lider intr-una din factiuniile importante ale comunitatii SA:MP, dar si diferite rank-uri care m-au pus intr-o pozitie de coordonator.Odata cu functia, orice dovada de imaturitate si lipsa de bun-simt va disparea-doamna Angel cunoaste acest aspect foarte bine, va multumesc pentru rabdare-.
Edited by Ashkael
5

Monica ești de acord să încercăm o perioadă să vedem cum te înțelegi cu AngeL ? De care din cele 5 puncte din oferta inițială crezi că te poți ocupa?

1

Monica ești de acord să încercăm o perioadă să vedem cum te înțelegi cu AngeL ? De care din cele 5 puncte din oferta inițială crezi că te poți ocupa?

Ok. 2,3,5.

Edited by Monica
4

Pentru celalalte aplicatii - o sa venim cu un raspuns negativ sau pozitiv zilele acestea.

@aind, atat timp cat exista comunicare este imposibil sa nu te intelegi cu mine.

0

Prenume: Dani

Vârsta: 14

Hobby-uri: IT , sa citesc , sa ma joc si sa ma distrez ( YOLO )

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): Cele mai interesante topicuri de mine au fost facute numai in sectiunea SA:MP Lands/RPG .

Am citit toti termenii , stiu ca sunt mai mic de varsta , dar stiu ca pot sa ma comport la fel de matur ca o persoana de 16 ani , si daca as avea ocazia sa o dovedesc , nu va voi dezamăgi .

2

Hai sa zicem ca trecem peste impedimentul varstei, dar ce ne facem ca tu nu te-ai facut remarcat nici pe una din categoriile de mai sus, nu ai nici un post!

Iti dam functia preventiv in ideea ca te vei pune pe treaba? NU cred ca merge asa. Intai te afirmi si pe urma aplici.

Edited by AngeL
1

Prenume: Robert

Vârsta: 18

Localitatea: Buzau

Hobby-uri: sport, muzica, tot ce tine de documentatie, filme, istorie.

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): Au fost cateva in sectiunea stirilor(in mare parte sport,nu stiu daca mai este inclusa in categoria stirilor in momentul actual) acum cativa ani, dar odata cu restructurarea forum-ului de acum cativa ani au fost sterse. Din punctul meu de vedere punctul forte este placerea de a ma informa (de pe diverse cotidiane) si consider ca as putea ajuta cumva. Multumesc anticipat :)

Edited by robybu
3

Prenume: Daniel

Vârsta: 16

Hobby-uri: Muzica,fotball.

Encrypted - Redactor Junior. Felictari. Sper sa avem o colaborare fructoasa si benefica pentru comunitate.

#Am decis in ultimul moment ca aplicantii sa aiba o perioada de teste, acesta perioada NU este definita, este in functie de randament si implicare. Asa ca implicati-va, afirmati-va - si munca o sa va fie rasplatita.

4

Prenume: Mitica Andrei

Vârsta: 21 ani

Localitatea: Londra

Hobby-uri: sport (fotbal in special), muzica, jocuri de gandire (sudoku, sah, rebus)

Buna seara,

In ultimile zile m-am tot gandit daca sa fac aceasta cerere sau nu si iata ca m-am hotarat intr-un final, multumesc pe aceasta cale celor care m-au incurajat. Singurul lucru care m-a oprit sa nu aplic din primele ore de la aparitia acestui topic a fost un warn luat acum o luna. M-am tot gandit la acel warn si mi-am dat seama ca l-am luat putin pcam usor. De multe ori tac si inghit decat sa contest ceva pentru ca mereu am o parte mica din vina. Dat fiind faptul ca sunt cinstit, am ales sa-mi ispasesc pedeapsa nestiind de un viitor concurs de recrutare moderatori.

Dorinta mea de a ajuta este una foarte mare, mai ales pe acest forum pe care activez de patru ani. Din link-urile de mai sus cu topicurile initiate de mine va puteti da seama cu usurinta ca mereu am cautat atat subiectele de interes general cat si cele de divertisment. Mereu am cautat sa-mi exprim punctul de vedere chiar daca asta m-a costat scump uneori. Iubesc munca in echipa si respect pe cei care au plecat de jos si nu au uitat.

Dupa parerea mea forumul a crescut foarte mult din punct de vedere al distribuirii informatiilor. Tintele mele mele vor ramane mereu cele de a multumi publicul si de a evita gurile rele.

Cu sinceritate,

petarda

Petarda - Redactor Junior. Felictari. Sper sa avem o colaborare fructoasa si benefica pentru comunitate.

5

Prenume:Haby

Vârsta:20

Localitatea:Galati

Hobby-uri:Tenis de masa.

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link):1-5.

1

Deocamdata NU mai recrutam, analizam cererile de mai sus. In mare parte locurile de Redactor Junior s-au ocupat.

2

Alexandru Dita - Redactor Junior.

Cerere în PM.

Prenume: Alexandru Diță
Vârsta: 20
Localitatea: București
Hobby-uri: Muzica, sportul, vacanțele.
Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): Nu am unul, dar am ajutat la întreținerea comunității.

Am stat și m-am gândit ce să fac, nu fac această cerere pentru a avea o funcție în această comunitate, o fac pentru a ajuta și pentru a-mi vedea mie "capacitățile", sincer, vreau să am o responsabilitate în această comunitate. Știu că această decizie am luat-o târziu, au trecut 5 ani de când mă aflu aici, dar nicioadată să nu spui niciodată. Împreună putem capta atenția tuturor membrilor din comunitate și asupra secțiunii de știri.

O seara placuta!

Alexandru Dita

Mai am  un loc vacant, din cererile de mai sus nu pot să îmi fac o idee de colaborare. Motivul principal este că nu v-aţi făcut remarcaţi pe ariile pentru care aplicaţi. Nu putem da funcţii preventive, în speranţa că aceasta o să vă motiiveze. Îmi pare rău..

Dacă într-adevăr vă doriţi o funcţie în grupul meu, dovediţi că meritaţi acea funcţie.

3

Prenume: Gabi

Vârsta:21

Localitatea:Eforie

Hobby-uri: Sport,Muzica,Filme.

7

Prenume: Paul Vasile

Vârsta: 21

Localitatea: Focsani

Hobby-uri: Sport,Excursii,Muzica

1

Prenume: Gabi

Vârsta:21

Localitatea:Eforie

Hobby-uri: Sport,Muzica,Filme.

Gabi - Redactor Junior. Felictări. Sper să avem o colaborare fructoasă şi benefică pentru comunitate.

#Deocamdată mă axez pe activitatea colegilor juniori. Voi reveni cu un post dacă mai recrutez. Mulţumesc pentru aplicaţii, fiecare aplicaţie este studiată şi luată în vedere.

2

10434011_767764423290942_614400993213685

Sal'tare,

Mai recrutăm un coleg, criteriile rămân aceleaşi.

*Notă: Am nevoie de un redactor junior care să-mi propună minim două ştiri pe zi despre comunitatea noastră, aceste ştiri vor fi postate de către mine pe adresa oficială  LinkMania de Facebook ( https://www.facebook.com/linkmaniaofficial?ref=hl). Dacă vă credeţi în stare şi stăpâniţi gramatica bine, vă aştept propunerea în acest topic sau via PM-ul meu. Mulţumesc.

#Cu părere de rău, propunerile de mai sus nu îndeplinesc condiţia activităţii pe ariile administrate de mine. Nu pot să îmi fac o idee cu ce mi-ar veni în plus o propunere de mai sus, dacă aplicantul nu a avut sau nu are activitatea minimă pe aceste arii.

O zi bună.

2

Prenume: Valentin
Vârsta: 14 ani
Hobby-uri: Fotbal,Ping-Pong
♠ 
♠ 
♠ 
0