Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

danserious

In cazul in care s-ar reseta DB

Recommended Posts

Cati playeri ar mai intra pe server ? nici pe forum nu mai da nimeni , serverul linkmania MU incepe sa devina o cauza pierduta

Sa posteze aici cei care s-ar reapuca de MU ONLINE doar de dragul de a juca un MU pe acest FOST server minunat ..

 O zi buna

Link to comment
Share on other sites

la ultimul RR DB care s-a dat cam tot la fel a fost. mai erau 40-50 de persoane care mai jucau, iar dupa ce s-a dat RR... lumea a revenit, erau cam aprox 250 sau ceva de genu, deci si acum ar trebuii sa revina lumea, bineinteles daca s-ar pune o versiune noua si anticheat bun.

Link to comment
Share on other sites

Linkmania este o cauză moartă,nu mai intră nimeni aproape,nici măcar stafful.

O să fie din nou mulți playeri numai când LM o să sară din brațele actualului deținător. Și dacă dă rr db tot aceași prostie o să fie,lor nu le mai pasă de playeri

Link to comment
Share on other sites

 

In cazul in care s-ar reseta DB

Un rr la db nu inseamna si disparitia tuturor problemelor care au dus la golirea serverului si anume : exploituri,buguri, speed si ce o mai merge etc.

Ar fi echivalentul ascunderii gunoiului sub covor, rr la db nu are cum sa compenseze atatia ani de nepasare.

Link to comment
Share on other sites

incearca sa iti aduci aminte ca nu mai merge nici pagina de stats nici pagina de suspenduri si nici pagina de conturi...

 

asta ar trebuii sa te ajute:

 

dar bineinteles nu merge... incearca sa trimiti un pm la un moderator poate te poate ajuta el...

Link to comment
Share on other sites

cele mai frumoase erau pe 97D 2 servare full:)

 

nu stiu sincer daca mas mai apuca

sunteti fixati cu 97d :)). atunci erau 2 servere full ca fiecare server avea 150 de sloturi.

 

nu prea mai sunt servere in romania :(

 

addicted au o mizerie de versiune

 

eu ma joc aici : http://mupro.ro . seara sunt cam 50 playeri on

 

am vazut prin joc ca e guilda HHunterZ si Ang3lik

 

spor

fiecare cu gusturile lui. nu te poti caca in gusturile omului :D

Link to comment
Share on other sites

mai bine ti-ai vedea de "ograda" ta si nu ai venii pe aici sa faci panarama

 

 

silviun1: deci terminam cu chestiile astea ?
silviun1: serios chiar nu mai imi arde de asa ceva
silviun1: m-am saturat pana peste cap si daca continuam asa o sa ajungem sa inchidem server-ul
silviun1: eu unul nu mai am nervii necesari sa gasesc solutii , am ziso si o repet esti bun in ceea ce faci dar decat sa ne futem intre ei
silviun1: mai bine sa facem ceva frumos impreuna
silviun1: ai si tu de castigat am si eu si jucatorii de MU

Link to comment
Share on other sites

Ce panarama, mie mi se par pertinente postarile...Ti se pare ca cei din staff par sa stapaneasca situatia? E jale mare pe joc si vad ca nu intereseaza pe nimeni, dovada ca in cateva luni s-a ajuns la un server fantoma cu legea junglei.

 

 

cele mai frumoase erau pe 97D 2 servare full:)

 

nu stiu sincer daca mas mai apuca

low lvl , d/c pe banda rulanta , dupe, 1 hit hack, no castle siege.. sa mai continui? Da, am trait si eu vremurile alea dar eu zic sa ramana doar nostalgia...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...