Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

DORIS

Limbaj NightCore

Recommended Posts

@Cerebro daca aveam nevoie de parerea ta ti-o ceream. Dute si posteaza in alta parte. Spre deosebire de tine eu pot sa imi intretin si familia si sa muncesc si sa ma joc. Ai ceva impotriva?

 

 

PS: Nu trb sa stau toata ziua in joc ca sa postez pe cineva. Apropo inca mai suferi ca v-am postat?

 

@JTO imi pare rau, nu trebuia sa ii dai contul la cat de prost e

Link to comment
Share on other sites

@sherpe esti vai de capu tau ... in sinea ta te vezi ratat pe viata stim dar nu i nimic se va schimba mergi in fata ai sa fi si mai ratat :)))) Deprimatule copil crescut fortat cica el isi intretine familia cu iteme si jeweluri date n salam de bazat :)))) mananci kkt de 3 ori pe zi saracule... hai papa guritza

Link to comment
Share on other sites

@shark333 Ai grija la limbaj. Uita-te in gradina ta , decat sa injuri stii, tot ce ai pe tine e donat de la altul , pana nici conturile nu sunt ale tale. Contul principal a luat 99 , asa o sa urmeze si Jackie. OFTICATULE :)))))))))))

Link to comment
Share on other sites

ti am zis eu ca mananci de 3 cacat pe zi ti am zis ? itemele eu le am cumpart cu itemele jwl bok etc bea a mi ai laptele de copil maltratat si ma cac in tine ca numai sa provoci esti in stare... provoci lumea ca dupaia sa ii postezi saracule hua marsch javra de pichinez ce esti d aici

Link to comment
Share on other sites

ba hackie le-ai cumparat cu zen :))))))))))))))))  INCA MAI PLANGI? HHAHAHAHAHAH  . NUMELE TAU E SCRIS ... PE CAVOU :))))))))))))) Hai cu ss


Nu te-a provocat nimeni. se poate vedea clar din poza, doar ce intrasem in joc de cateva minute :)))  CAT DE PROST SA FII? CAP DE STICLA

Link to comment
Share on other sites

baieti acum serios , nu ca ii tin lui apararea sau voua , dar acum serios , fiecare isi petrece timpul cum vrea si cum poate nu? nu cred ca e necesar sa judeci , asta deja e discriminare :)

inca o data , nu tin apararea nimanui , ca sincer mi se rupe de el joc si asa mai departe :)

 

ps : nu am treaba cu certurile voastre pt mine sunt = 0 dar ma refer la faza "tu nu ai familie? stai pe mu? sau mai stiu eu ce" cine are peste 18 ani si are si coloana vertebrala intelege la ce ma refer , cine nu , sanatate multa din partea mea

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...