Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

GRIMM

reevaluare , vanatoare Adonis

Recommended Posts

 

 

domnule oick daca te uiti mai atent in printurile cu "deovezile aditionale" se vede clar ca l-a vanat , in printul asta    http://****.co...34/644/9oz8.jpg putin sd scazut din reful luat cand i-a dat pk , cenusa de jos unde mobii fire golem cand ataca apare dedesuptul charului , acolo e Adonis unde urma sa se respawneze , iar vanatorul  facand print cu "tarcul gol" in momentul ala , iar in printul asta jalnichttp://****.co...0/5677/xrfc.jpg , tipic unui amator cu inventarul deschis sa nu se vada intregul tarc  daca nici astea nu dovedesc contrariul , rog verificare logurilor , si acordare suspend ca atare. Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

printul cu inventory deschis a fost facut din alte motive in momentul ala si anume daca vezi la inceput aveam fenrir iar apoi dispare, am avut bug, nu stiu ce avea dar alea le-am facut pentru mine, in cazul in care nu mai aparea :)) in primul print "el" (cum spui tu deci nu esti tu, deci topicul acesta e in zadar si in acela cu plangerea minti deci trebuia sa nu iei ss pe contul acesta) este in colt da am luat din sd de la ref dar este in colt mutat da dupa preluare, chiar nu vad care e problema...

Link to comment
Share on other sites

printul cu inventory deschis a fost facut din alte motive in momentul ala si anume daca vezi la inceput aveam fenrir iar apoi dispare, am avut bug, nu stiu ce avea dar alea le-am facut pentru mine, in cazul in care nu mai aparea :)) in primul print "el" (cum spui tu deci nu esti tu, deci topicul acesta e in zadar si in acela cu plangerea minti deci trebuia sa nu iei ss pe contul acesta) este in colt da am luat din sd de la ref dar este in colt mutat da dupa preluare, chiar nu vad care e problema...

contul lui este al meu , contul meu este al lui deci din motivul ca el si-a facut cont inaintea mea si nu prea jucase si mi l-a dat mie , apoi i-am dat si eu alt cont sa nu piarda timpul sa isi faca altul , nvm eu nu am nimic cu tine, dar cand vad ca vanezi merg pana in panzele albe , n-am auzit de bugul explicat de tine , si cum poti spune ca topicul asta e in zadar si ca mint si ca vreau sa scap de ss ? ss mi-a trecut si nici nu prea am activat deci nu prea ma omor cu jucatul  pe un sv gol eu inteleg numai din cele spuse ca te roade vina, btw se mai rezolva asta concret ?

Link to comment
Share on other sites

ce sa se mai rezolve mai esti nebun? :)) daca ti-a expirat deja ss-ul? facem spam doar, te iau doar la batjocura :)) crezi ca ma intereseaza pe mine sau pe altcineva de conturile tale? nu ai tu treaba cu bugul meu si panzele s-au cam terminat cand ai luat ss-ul :)) deci nb..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...