Jump to content

Recommended Posts

sa-mp-091.png - am furat mireasa ,stiau si reporterii sa scrie pe atunci ceva interesant :)

ar fi stiut si acuma daca nu le puneati 100 de mii de restrictii.. ati facut totul prea computerizat si asta a stricat intr-un fel server'ul..

Link to comment
Share on other sites

Cine, eu le-am pus ?

Le-am spus sa nu scrie tampenii, ca ma durea capul cand intram si vedeam ce tampenii analfabete debitau.

pai li s-a pus sa poata da news'uri pana la si un sfert. apoi li s-a pus cooldown la news, unul per minut. iti dai seama ca dadeau orice tampenie pentru niste bani.

Link to comment
Share on other sites

WHOA! Prima faza ce mi-o amintesc eu in sa-mp, e de la sfarsitu' lui aprilie 2008, cand am dat in LUCI (care era pd), si m-a bagat la bulau =)).

That's the first thing i remember.

http://www.youtube.com/watch?v=SveEHPz6K_g&feature=related - si asta, BLAT ! =)))))))))))))))

nu pot sa ma abtin din a posta. Imi place mult filmul ala,dar mult de tot. Acum imi dau si eu seama cum se juca.

Link to comment
Share on other sites

pai li s-a pus sa poata da news'uri pana la si un sfert. apoi li s-a pus cooldown la news, unul per minut. iti dai seama ca dadeau orice tampenie pentru niste bani.

Adevarul e ca in acest moment ar trebui sa redenumiti serverul in PLANGERE MANIA( se joaca pe forum mai mult) sau eventual in RESTRCTION MANIA(sunt muuuuult mai multe restrictii decat acum 1an sa zicem).

In rest , vreau si eu sa le multumesc tuturor nabilor , care de-a lungu vremii au reusit sa ma suporte ,unii devenindu-mi chiar prieteni.

Imi amintesc de primele mele zile pe server , cand nu te baga nici nime :)) in seama , intrebam ca un disperat 3zile pe sapt. de unde dreq fac si eu rost de un job :)):)). Pana la urma tin minte ca domnu Legacy mi-o dat detaliile(sincer sa fiu daca nu primeam at. ajutor , 99% as fi renuntat sa mai joc , fiindca efectiv eram prea noob).

Il tin minte pe M4x , pe Mili , care erau absolut fabulosi ca si lideri(desi mili m-o dat afara din PD dupa 2zile , ca de ce m-am dus si l-am omorat pe unu , ca cica is singur si nu e voie :-<) , iar prima amintire a mea in ceea ce priveste o factiune serioasa , se leaga de LA COSA NOSTRA , care dupa parerea mea a fost o factiune cel putin egala cu YaKuza.

Il mai tin minte chiar si pe pitikkk de cand era NR :)). Amintiri foarte foarte frumoase(nenea da si mie 1000$ :))).

Pe aceasta cale vreau sa va multumesc ca a-ti lansat acest server , mie unul imi face placere sa fac parte din aceasta comunitate , si sper ca si peste 1an sa pot juca aici , alaturi de cei mai buni.

P.S: Un sfat pentru astia "BASTANI" : Lasati POST POST POST POST , HAVE FUN ma nubilor , ca din aia e un JOC.

LCN FTW!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

tin minte de kelty si extaz daca nu ma insel ca iam antrenat eu si cu bgy erau oamenii nostrii :))) doamne ce vremuri

luci care ma demitea mr.linky din hitman , si luci ma baga pe sest , mili care mi-a dat ban 3 luni si dupaia ii luam falca la plimbare pe mess si ma baga in lcn de fiecare data cand ma demiteau restu

Link to comment
Share on other sites

Ce a fost o data , nu mai este in prezent (ma refer la tot) ! Si niciodata nu o sa mai fie cum a fost in trecut , cand jucai din placere. Cum a zis si pitik acuma a devenit totul computerizat, inainte nici vorba de asta , se respectau unii pe altii .

#: Yakuza never dies !

Link to comment
Share on other sites

Nu e adevarat tot ce ziceti.

Majoritatea dintre cei vechi v-ati schimbat (vi-ati luat-o in cap, ca cine sunteti voi, stiti despre cine vorbesc, is multi) si cei noi is...

Regulile is asemanatoare, inainte nu se cautau atat de mult bug-uriile, acum exploatati orice si de aceea is si regulile aspre

Acum pt 1m faceti orice, faceti materiale toata ziua si lasati afk pt dobanda

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu e adevarat tot ce ziceti.

Majoritatea dintre cei vechi v-ati schimbat (vi-ati luat-o in cap, ca cine sunteti voi, stiti despre cine vorbesc, is multi) si cei noi is...

Regulile is asemanatoare, inainte nu se cautau atat de mult bug-uriile, acum exploatati orice si de aceea is si regulile aspre

Acum pt 1m faceti orice, faceti materiale toata ziua si lasati afk pt dobanda

cine s-a gasit sa vorbeasca..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

cine s-a gasit sa vorbeasca..

fata de restul eu nu m-am schimbat

nu imi place sa fiu luat peste picior si nu imi plac vedetismele , asa am fost mereu

insa unii, precum unul dintre cei de mai sus (inafara de cappysor si sensey) a uitat de unde a plecat si se crede prea mare :) asta doar ca sa dau un exemplu

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu se compara cu ce e acum. Ma distram mereu inainte. Acum e cam praf.

Ai dreptate. Inainte nimeni nu stia cu ce se papa jocul, se adunau toate factiunile la un loc si se distrau.

Acum, daca atingi pe cineva cu masina, tot chatul va fi plin de "POST PE FORUM POST POST".

Asta e, n-ai cu cine.

Link to comment
Share on other sites

Nu e adevarat tot ce ziceti.

Majoritatea dintre cei vechi v-ati schimbat (vi-ati luat-o in cap, ca cine sunteti voi, stiti despre cine vorbesc, is multi) si cei noi is...

Regulile is asemanatoare, inainte nu se cautau atat de mult bug-uriile, acum exploatati orice si de aceea is si regulile aspre

Acum pt 1m faceti orice, faceti materiale toata ziua si lasati afk pt dobanda

Du-te ma tare ... vorbesti fara sa stii ce spui ... s-au schimbat tot din cauza voastra ... si da eu unul sufar de vedetism pentru ca am cu ce

Cred ca ala care sufera esti chiar tu ...

Link to comment
Share on other sites

Nu e adevarat tot ce ziceti.

Majoritatea dintre cei vechi v-ati schimbat (vi-ati luat-o in cap, ca cine sunteti voi, stiti despre cine vorbesc, is multi) si cei noi is...

Regulile is asemanatoare, inainte nu se cautau atat de mult bug-uriile, acum exploatati orice si de aceea is si regulile aspre

Acum pt 1m faceti orice, faceti materiale toata ziua si lasati afk pt dobanda

TACIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII macar TACIII din bun simt asa ... 20 % din toti s`au lasat in special din cauza suferintelor tale asa ca mai bine taci ...

# on topic ... exact ce ati spus mai sus ... ati vrut sa faceti din oameni niste roboti care sa respecte 3154156112 de reguli si daca incalca una pac , ban ... urat , urat si iar urat !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...