Jump to content
Cristian

LinkMania Mu Online Free Chat

Recommended Posts

Principalele cerinte ale acestui topic sunt: bunul simt, respectul si toleanta. Cei care vor provoca discutii, vor insulta o persoana sau un grup de persoane, gen guilds sau aliante vor fi aspru pedepsiti. De asemenea sunt interzise posturile care contin emoticons, o litera sau pur si simplu nu contin nimic. Sunt interzise posturile de genul "up", "bump", si asa mai departe.

Conceptul acestui topic este de a incerca sa unim putin mai mult comunitatea si a incerca sa lasam deoparte conflictele care exista la sectiunea Mu Online, atat pe forum cat si in joc. Acest topic este special creat pentru discutii libere intre utilizatorii acestui forum la sectiunea Mu Online.

Aici nu exista moderatori, gms sau alte functii decat in cazurile extreme unde se ajung la insulte si mai stiu eu ce, asa ca va rog ca functia de moderator sa o lasati la "usa" acestui topic inainte de a posta aici. Acelasi lucru este valabil si pentru userii suparati, problemele din joc/forum le lasati la "usa".

So let's give it a try. Hello everyone!

Link to comment
Share on other sites

first of all noi fata de celelalte sectiuni avem guilds unde puntem chatui si mi se pare pretty lame sa copii idea unui user ( eleodor ) cel putin trebuie sa mentionez de el

second se scrie gms si nu gm's look >>> boys and girls , rain with cats and dogs ,

(multi scriu asa si e bine de stiut :P )

Ileana's dress

3rd aici e o sectiune plina de rivalitati , nu are rost topicul asta :|

good luck , but hard to belive ....

Link to comment
Share on other sites

first of all noi fata de celelalte sectiuni avem guilds unde puntem chatui si mi se pare pretty lame sa copii idea unui user ( eleodor ) cel putin trebuie sa mentionez de el

second se scrie gms si nu gm's look >>> boys and girls , rain with cats and dogs ,

(multi scriu asa si e bine de stiut :P )

Ileana's dress

3rd aici e o sectiune plina de rivalitati , nu are rost topicul asta :|

good luck , but hard to belive ....

Ideea o fi a lui, continutul difera extrem de mult.

Sectiunea guild o poti numii tu o comunitate? Acolo exista niste "gasti" si fiecare are propria lui comunitate, nu este o comunitate intreaga. Asta este ceea ce vreau sa fac eu in topicul acesta, sa unim acele "gasti" intr-o comunitate.

Acum cine incepe cu atacurile? Tot eu? Ma scuzi ca nu am facut 'nspe mii de facultati ca tine, abia am inceput-o pe prima, in Spania.

Te rog sa postezi conform regulilor acestui topic, sa nu se ajunga la altceva. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nu te cunosc, habar nu am cine esti, nu stiu ce varsta ai, dar pot spune ca te admir pentru coerenta ideilor si pentru corectitudinea cu care scrii. :)

Si ca sa te contrazic la faza cu nspe facultati, sunt necesari doar vreo 5-6 ani de scoala generala si atat. Daca esti acolo inveti sa scrii corect. Asta daca si conteaza (pentru ca multora nu le pasa). Nu vorbesc de tine, vorbesc la modul general. la ce exprimari am vazut...dar in fine, important e ce fel de oameni sunt sufleteste, nu neaparat cum scriu, nu? Poti fi Om. Asta e tot ce conteaza. Parerea mea :D

Link to comment
Share on other sites

That brings me back a lot of memories from long time ago, when I was still a kid... asl pls, asl pls? :lol:

Eu inca mai folosesc mIRC, dar mai mult pentru a cauta meciuri la counter strike.

A fost mai mult o gluma cu asl pls, nu trebuia sa te deranjezi. :)

Link to comment
Share on other sites

Why not? Nu vad nimic in a sti cate ceva unii despre altii si mie chiar nu-mi pasa ca am cati ani am si altii imi pot fi copii. Ma deranjeaza cand sunt neseriosi cu toata lumea, fara a sti ce varsta ai sau ce sex, ca de fapt nu conteaza, conteaza respectul aratat celui de langa tine.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu ma cert cu nimeni, vine si-mi ia spotul cu pk, da, si? ce-am pierdut? Niste exp, nu-i problema, cine ma alearga?!

Vine si injura, eu rad si plec, care-i problema. Ajut cat pot, pe cine pot, vad unu mai micutz, si eu dau pe un spot in devias, il las lui, ca eu doar ma distram. Si daca primul meu pas nu face nici o diferenta pentru cel de langa mine, e clar ca e pierdut si nu merita efortul. astea sunt parerile mele, feel free to comment.

Link to comment
Share on other sites

Salutare nu te supara "Talk to the Hand" imi place ideea acestui topic ,dar din 17 posturi in acest topic 8 sunt ale tale,o dai in spam deja,daca vrei ca lucrurile sa decurga cum ai scris in primul post laso mai moale.

Bafta

Posturile aici nu se contorizeaza aici, poti posta "fara numar" atata timp cat respecti regulile. :)

\/ hau ar iu narcis? :hug:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...