Jump to content
George_Copos

Cum poti asculta telefoanele altora

Recommended Posts

Filmele de spionaj cu agentul 007 au fost printre cele mai cautate pe piata,dar iata ca,in urma descoperirilor tehnologice de ultima generatie,oricine se poate transforma acum intr-un mic agent sau isi poate asculta sotul,sotia sau isi poate spiona angajatii.

Cercetatorii au descoperit de curand un nou produs cu care puteti deveni un adevarat agent special 007.Va prezentam Spy Soft GSM-pentru NOKIA,SAMSUNG,LG,telefoane cu WM.

Spy Interceptor GSM este un soft special destinat telefoanelor mobile de ultima generatie.Tehnologia SPY a facut din acest tip de software cea mai puternica sursa de monotorizare a unui telefon mobil din orice punct de pe glob.Astfel,va oferim solutia pentru a transforma un telefon normal Nokia intru-un adevarat dispozitiv de supraveghere High-End.

Spre deosebire de alte telefoane sau softuri de acest gen,Spy Interceptor Software nu are nevoie de nicio conexiune internet a telefonului targhet si nici nu necesita niciun fel de interventie hardware in telefon.

Exista solutia ideala pentru.

•Depistarea partenerului infidel •Supravegherea copilului •Supravegherea partenerilor de afaceri • Monitorizarea angajatilor

Concret,in orice moment telefonul tinta,pe care vreti sa-l monitorizati(Target Phone),primeste sau efectueaza un apel,un SMS de avertizare va fi trimis catre dumneavoastra.In SMS se spune directie apelului,daca apelul este primit sau dat,precum si numarul care a apelat sau care a fost apelat de catre telefonul tinta(TP)si puteti intercepta convorbirea.Telefonul tinta va crea o conferinta si veti putea asculta clar tot ce se vorbeste in acea convorbire in ambele sensuri.

Cu anumite coduri telefonul tinta va trimite la cerere urmatoarele informatii:

•Reteaua:Vodafone,Orange,Cosmote

•LAC:12345(local area code)

•Cell ID:1111(id-ul bazei pe care este inregistrat in momentul respectiv)

•Puterea semnalului:62

•Localizarea:numele strazii.

Download program sper sa v-a mearga

SURSA

Link to comment

Nu merge descarcat

The page cannot be found

The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

Please try the following:

* Make sure that the Web site address displayed in the address bar of your browser is spelled and formatted correctly.

* If you reached this page by clicking a link, contact the Web site administrator to alert them that the link is incorrectly formatted.

* Click the Back button to try another link.

HTTP Error 404 - File or directory not found.

Internet Information Services (IIS)

Technical Information (for support personnel)

* Go to Microsoft Product Support Services and perform a title search for the words HTTP and 404.

* Open IIS Help, which is accessible in IIS Manager (inetmgr), and search for topics titled Web Site Setup, Common Administrative Tasks, and About Custom Error Messages.

Link to comment

1.Nu sunt prieten cu tne ;)

2.nu fac nici o reclama

Incerc sa caut alta pagina de download ... intre timp uitativa la asta ...(as fii postat aici tot artiicolul dar administratorul blogului nu imi da voie ;)... eu sunt doar un prieten de al lui) Gadgeturi de copiat la examen

Ai 7-8 topicuri cu stiri si sursa este acel blog.ACum vi aici cu programe pentru ascultarea telefoanelor.N crezi copii de 6 ani?

Link to comment

Am schimbat adresa de download... asta merge numai k e trial .. nush pe ce perioada k nu am telefon compatibil

Sa imi spuneti voi dak merge :)

**ps eu nu sunt administratorul blogului si nu pot sa postez aici tot fara aprobarea lui... eu sunt doar un prieten care il ajut la blog...

Link to comment

Ai 7-8 topicuri cu stiri si sursa este acel blog.ACum vi aici cu programe pentru ascultarea telefoanelor.N crezi copii de 6 ani?

Programul asta nu e o vrajeala cum crezi tu ... ;) adik nu postez prostii ... poate k tu nu ai telefon compatibil si dasta tot comentezi atat ;)

Sa imi zica cnv care are telefon dak ia mers :)

Link to comment

1. nu am putut sa dau edit

2. nu fac reclama la bog pt k am pus stirea aici

3. nu e programul meu si nu e virusat ;) ... dak nu iti convine programu asta iti dau un link sa il cumperi si nu costa nici mai mult nici mai putin decat 400$ #-o ;) vrei linkul ? :>

aaa... si de ce e "naspa"??? cumva nici tu nu ai tel compatibil ? :))))

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...