Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

hello. :D

2cxvwo1.jpg

Son, what cacat sinistru is that game called?

You and Dodo dissapointed me :/

esti o varza :P

dacia1310tlx ftw

No jokes about my precious ... she is gone, i miss her more than i miss playing with you >:P

Si oricum singura cronica pe care m-as intoarce este gracia final, tot ce e mai incolo deja e nasoleala ...

Link to comment

hello. :D

2cxvwo1.jpg

Son, what cacat sinistru is that game called?

You and Dodo dissapointed me :/

esti o varza :P

dacia1310tlx ftw

No jokes about my precious ... she is gone, i miss her more than i miss playing with you >:P

Si oricum singura cronica pe care m-as intoarce este gracia final, tot ce e mai incolo deja e nasoleala ...

de acord cu tine, dar din moment ce e free, si e retail, prefer ca timpul pierdut in l2 sa fie aici, decat pe alte servere pline de buguri :)

Link to comment

hello. :D

2cxvwo1.jpg

Son, what cacat sinistru is that game called?

You and Dodo dissapointed me :/

esti o varza :P

dacia1310tlx ftw

No jokes about my precious ... she is gone, i miss her more than i miss playing with you >:P

Si oricum singura cronica pe care m-as intoarce este gracia final, tot ce e mai incolo deja e nasoleala ...

de acord cu tine, dar din moment ce e free, si e retail, prefer ca timpul pierdut in l2 sa fie aici, decat pe alte servere pline de buguri :)

CRYNOW, daca vrei sa intri iti putem de char de 72 sa joci, si te crestem noi in 2-3 zile esti 85 :) si o sa fie fun!

da ce ai patit cu dacia? :(

Link to comment

@raw - i have to say pass. l2 is long gone for me :c

@jimmy - mereu am fost de parerea ca mi-am ales "cariera" gresita in L2 :D, i'd hit any dagger nao. f.uck nukers !!!11 Si da, de acord cu retailul, dar jocul in sine, mai are farmec dupa atatia ani? :P

@icarus - hellbound, gf -- tot pe acolo, tot ce trece de hi5 inclusiv pentru mine idea de l2 nu mai yegzysta.

@swat - eo q bayetyy ne jtym de m00lt ji fakem gl00mytz3 :)

Link to comment

@raw - i have to say pass. l2 is long gone for me :c

@jimmy - mereu am fost de parerea ca mi-am ales "cariera" gresita in L2 :D, i'd hit any dagger nao. f.uck nukers !!!11 Si da, de acord cu retailul, dar jocul in sine, mai are farmec dupa atatia ani? :P

@icarus - hellbound, gf -- tot pe acolo, tot ce trece de hi5 inclusiv pentru mine idea de l2 nu mai yegzysta.

@swat - eo q bayetyy ne jtym de m00lt ji fakem gl00mytz3 :)

sunt de acord cu tine. a trecut ceva timp de cand s-a cam dus farmecul l2-ului, dar eu de foarte mult timp joc pt trupa de prieteni pe care am intalnit-o, nu pt joc in sine :)

PS @ raw: daca vrei, pm kaiel pt clan :D

Link to comment

Lume, lume!!! Maine 17 aprilie 2012 se va deschide L2 Syndrome, singurul si ultiumul server de Lineage 2 Hellbound!

Va fii un server pentru jucatorii adevarati de Lineage care stiu sa faca diferenta intre marea masa de servere proaste si un server bine gandit, unde adminilor chiar le pasa de comunitatea lor.

Ratele vor fii:

XP/SP Rate 50x

Adena Rate 50x

Drop Rate/Quantity 1x

Spoil Rate/Quantity 1x

Raid Drop Quantity 1x

Party XP/SP Rate 1x

Safe Enchant +3

Max Enchant +10

Enchant Rate 50%

Blessed Enchant Rate 50%

Pentru mai multe informatii accesati www.L2Syndrome.com!

Patch-ul va fi facut public pe site la ora 18:00.

Pana atunci sunati-va prietenii, rudele si toata lumea si downloadati clientul Hellbound!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...