Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Lineage II

Site oficial: http://lineage2.com/

Server din Romania & Screenshots: http://www.lineage.ro/l2.php?page=screen

Istorie:

Lineage II: The Chaotic Throne (În limba coreeană: 리니지 2) este un fantasy Massive Multiplayer Online Role-Playing Game (MMORPG) pentru calculator în care acţiunea se petrece cu 150 de ani înaintea primului joc, numit Lineage. Jocul a devenit foarte popular după lansarea sa din 1 Octombrie, 2003 în Coreea de Sud, raportând 610.912 jucători unici în luna Martie 2007. Lineage 2 necesită o plată lunară de 15 dolari americani (USD) pentru a juca pe serverele oficiale din Statele Unite/Europa. Jocul este compatibil cu Windows Vista, dar necesită nişte modificări pentru a putea fii jucat.

Lumea lui Lineage II este un pamant sfasiat de razboi intre doua continente, unde increderea si tradarea se ciocnesc in timp ce trei regate rivalizeaza pentru putere. Tanarul rege Raoul a stins cu succes un razboi civil si a stabilit cel mai nou regat, Aden. Elmore, superputerea militara localizata in nordul continentului, se lauda ca este descendentul direct a regatului antic Elmoreden, Gracia, localizata peste ocean, in vest, este in prezent incurcata intr-o lupta haotica intre rude de sange care incearca sa preia puterea. Aceste regate impart o balanta delicata de putere. Oricum, in interiorul fiecarui regat sunt vulnerabili la certurile interne, atata timp cat fiecare conac are o dorinta puternica de a conduce. Ai fost aruncat in acest haos. Spre deosebire de oamenii obisnuiti care se roaga in fiecare zi pentru siguranta, tu ai puterea de a te apara. In Lineage, dezvoltarea unui personaj nu e definitiva. Mai degraba, este instrumentul tau sa obtii puterea pentru a -ti aplica voia in aceasta lume. I-ati destinul in maini. Propria ta mana va scrie istoria acestei lumi.

Trailers:

zl3Lw1yct80Ek1Hifot6mM

Gameplay (Raid/pvp):

nRELK4wmJHIDL89F2CJa2U

System requirements

CPU: 2.0 GHz Pentium IV CPU

RAM: 512MB RAM

VIDEO: NVIDIA FX 5700 GPU

HDD: 10 GB hard disk space

Edited by Forbidden
Link to comment

Bai facetil dar puneti si pach-urile ca le cauti ca apucatul pe net si cred ca numai 30% din server le au.Adik ele folosesc pachurile acelea dar nu le pun pe site sa le downladezi si le cauti de innebunesti pe la toti sa le gasesti.Si apropo dak trebe teste lasatima pe mine ca va fi placerea mea.A da si nu uitati sa nu faceti un serv din ala unde te chiunui 2000 de ore sa faci un lvl. Si cu banii la fel ca omori un urs si iti da 1 banut de aur si unu gaurit.Adik sa aiba macar ceva de genul 30x EXPERIENTA si 45-50x banii(nu ma tin minte cum se numesc).Pt ca asa DEXTERNET ala ca ma enerva.In 2 sapt abea 15 lvl ba dao incolo ca vomai pana faceai un lvl.Va rog eu frumos nu dau eu ordine dar ca sa avem mai multa placere de joc.Bun voi faceti ce vreti eu vam spus parerea mea.A da sa nu uit.Nu faceti porcaria care au facuto aia de la DEXTERNET sa ii ouneti la prima sabie dmg 100-130 ca stricati tot farmecul de a cumpara arme.Adik neo dadea pe aia pfuai de mine ultra ultra si cu aia ramaneai si te uitai la alea luuuuuuuuuuuuung cum aratau ele asa bene dar ce sa le ei ca erau slabe.Puneti si voi cand intram niste armuri dealea de carpa si o sabia mai atare si cu asta basta.Hai succes si la revedere.

P.S: RASPUNDETIMIIIIIII MAAAAH TREBE CARTELA AIA DE 60-30 DE ZILE CAT O FI CA NU STIUUUUU.TREBE SI PE SERVERELE GRATUITE? ANSWEEER PLSSSSSSSSSSS

Link to comment

ummm....nagasaky ! ratele pot fi si x5 ! tu pe dex in 2 saptamani ai facut lvl 15 ? eu in 2 saptamani am ajuns 68 cu zubey craftat si cu kris ! =/ farmecul se strica cand sunt ratele mai mari de x15 ! pentru ca toti o sa fie prea tari sa mai poti face un pk cum trebuie smile.gif ! naga joaca pe link pt placerea de a juca si cauta un server de PvP si joaca acolo la rate x1000 smile.gif faci lvl iei best armour si te ciomagesti ! smile.gif

P.S. ce nick are razvan ? smile.gif)

Link to comment

Io prima oara am facut orc ... si l-am dus pana pe la level 10 biggrin.gif

Da era ceva cu srv ala ca nu imi mergea bine ... imi dadea o eroare intr-o zona ( pe langa neutral zone ... including elven forest ... cred ca era vb de un mob sau ceva ca nu era un loc fix ... da cand incercam sa ma loghez din nou, ma scotea din joc cu aceeasi eroare sad.gif )

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...