Jump to content
Sign in to follow this  
IceMan

GTA IV Multiplayer anyone?

Recommended Posts

era . dar dupa aia s-a confirmat treaba ca iti trebuie copie licentiata ptr mp

Guest ba1atu

?i deci s-a renun?at la idee. P?cat.

Am v?zut c? afar? sunt servere. Era bine dac? avea ?i noi unu. Mai sc?pam de lag...

Imi pare rau ca postez dar nu am inteles. Serverul de GTA IV e in picioare? Te poti juca pe el sau.....? :whistle:

A fost acum nu stiu cata vreme server si pe LinkMania,dar din cate stiu sa renuntat la proiect pentru ca nu erau playeri,multi nu il putea rulau.

Imi pare rau ca postez dar nu am inteles. Serverul de GTA IV e in picioare? Te poti juca pe el sau.....? :whistle:

Nu mai este de mult timp.

A fost acum nu stiu cata vreme server si pe LinkMania,dar din cate stiu sa renuntat la proiect pentru ca nu erau playeri,multi nu il putea rulau.

S-a renuntat la proiect pentru ca nu existau doritori sa faca un gamemod de la 0. Playeri erau din cate tin eu minte.

Mai este valabila "oferta"? Linkmania vrea sa hosteze un server de IV:MP ? Deja s'a lansat o versiune oficiala de IV:MP 0.1. Cu toate ca are buguri, crashuri multe, se lucreaza foarte mult la noua versiune, pt a stabiliza clientul.

Daca mai vreti sa faceti server de IV:MP Linkmania, eu sunt dispus sa incep un script de la 0. Am scriptat cativa ani pentru sa-mp, in pawno dar de curand m'am apucat de Squirrel. Nu pot spune ca, cunosc Squirrel foarte bine dar tinand cont ca am mai scriptat, limbajul e asemanator, eu spun ca ma descurc.

ps: Scuzati de "up".

IceMan . suntem in anul 2013 aproape . Fa server IV-Mp . as fi interesat  , chiar caut unul

Care stiti un server de IV-MP postati aici IP-ul va rog, ms

IceMan . suntem in anul 2013 aproape . Fa server IV-Mp . as fi interesat  , chiar caut unul

IceMan nu mai este pe aceasta comunitate.Daca vrei sa joci mp incearca sa il cumperi eu asa am facut si sunt foarte multumit.

On 1/27/2009 at 8:18 PM, Domino628 said:

Eu as fi interesat...pacat ca jocul e foarte prost,in afara de grafica si modul realistic de joc nu exceleaza prin nimic,3-4 magazine de haine,nu poti modifica masini,e slab :) +ca e foarte prost optimizat!

Nici mâtza nu e bine optimizata