Atenție: toate conturile de pe forum care nu au adresă de e-mail validă (corectă, actualizată) vor fi șterse !

Sign in to follow this  
Followers 0
IceMan

GTA IV Multiplayer anyone?

1,037 posts in this topic

era . dar dupa aia s-a confirmat treaba ca iti trebuie copie licentiata ptr mp

0

?i deci s-a renun?at la idee. P?cat.

Am v?zut c? afar? sunt servere. Era bine dac? avea ?i noi unu. Mai sc?pam de lag...

0

Imi pare rau ca postez dar nu am inteles. Serverul de GTA IV e in picioare? Te poti juca pe el sau.....? :whistle:

0

A fost acum nu stiu cata vreme server si pe LinkMania,dar din cate stiu sa renuntat la proiect pentru ca nu erau playeri,multi nu il putea rulau.

0

Imi pare rau ca postez dar nu am inteles. Serverul de GTA IV e in picioare? Te poti juca pe el sau.....? :whistle:

Nu mai este de mult timp.

A fost acum nu stiu cata vreme server si pe LinkMania,dar din cate stiu sa renuntat la proiect pentru ca nu erau playeri,multi nu il putea rulau.

S-a renuntat la proiect pentru ca nu existau doritori sa faca un gamemod de la 0. Playeri erau din cate tin eu minte.
0

Mai este valabila "oferta"? Linkmania vrea sa hosteze un server de IV:MP ? Deja s'a lansat o versiune oficiala de IV:MP 0.1. Cu toate ca are buguri, crashuri multe, se lucreaza foarte mult la noua versiune, pt a stabiliza clientul.

Daca mai vreti sa faceti server de IV:MP Linkmania, eu sunt dispus sa incep un script de la 0. Am scriptat cativa ani pentru sa-mp, in pawno dar de curand m'am apucat de Squirrel. Nu pot spune ca, cunosc Squirrel foarte bine dar tinand cont ca am mai scriptat, limbajul e asemanator, eu spun ca ma descurc.

ps: Scuzati de "up".

0

IceMan . suntem in anul 2013 aproape . Fa server IV-Mp . as fi interesat  , chiar caut unul

Care stiti un server de IV-MP postati aici IP-ul va rog, ms

0

IceMan . suntem in anul 2013 aproape . Fa server IV-Mp . as fi interesat  , chiar caut unul

IceMan nu mai este pe aceasta comunitate.Daca vrei sa joci mp incearca sa il cumperi eu asa am facut si sunt foarte multumit.

0

On 1/27/2009 at 8:18 PM, Domino628 said:

Eu as fi interesat...pacat ca jocul e foarte prost,in afara de grafica si modul realistic de joc nu exceleaza prin nimic,3-4 magazine de haine,nu poti modifica masini,e slab :) +ca e foarte prost optimizat!

Nici mâtza nu e bine optimizata

0

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.