Jump to content
m4x

Părerile jucătorilor despre staff-ul GTA

Recommended Posts

Am facut update in primul post. Va asteptam in continuare parerile!

Primul post a fost actualizat. Asteptam parerile voastre!

@Vicentzo - (Vicentzo) - (RESPONSABIL GTA) - admin level 6 - daca e inca aici inseamna ca se ocupa de server.Nu prea am ce sa spun despre tine.
@Sevraj - (Sevraj) - (RESPONSABIL GTA) - admin level 6 - Te cunosc de cand erai player si jucai cu patos si erai dedicat factiunii din care faceai parte.Iata,aceasta dedicare te-a adus pe cele mai inalte culmi :D .

@kamikazee (Kamikazee) - (Team Leader Moderatori GTA RPG) - admin level 5 - la fel ca Sevraj.Il cunosc de cand era player,apoi lider DNB si tot asa.Ma bucur sa vad nume cu care am jucat atat de sus.Felicitari.
@smokeR - (smokeR) - (Moderator GTA RPG) - moderator - Un baiat de treaba,am schimbat cate o vorba prin diferite factiuni.Merita.
@Billo - (Billo) - (Moderator GTA RPG) - moderator - Vechi,cu capul pe umeri.
@Athreyu - (kidzeen) - (Moderator GTA RPG) - moderator - Hai noroc,italianule.Nu stiu cat mai joaca,dar e de gasca :D 

@EquiNox- (EquiNox) - (Team Leader Admini GTA RPG) - admin level 5 - EDIT: Adytzu.Merita si el functia din plin si chiar ma bucura faptul ca unii din cei vechi sunt acum coordonatori.Multa bafta si ne vedem in joc dupa bac !
@talentatu27 - (Dragos) - (Admin GTA RPG) - admin level 4 - Nu cunosc.
@T_Boy - (T_Boy) - (Admin GTA RPG) - admin level 4 - Foarte de treaba si foarte dedicat.Merita!
@Zergyu - (Zergyu) - (Admin GTA RPG) - admin level 4 - Vechi,foarte vechi si felicitari ca te-ai tinut pana aici.

@Ionut - (Ionut- (Admin GTA RPG) - admin level 2 - lider la multe factiuni si i-am fsot si membru de cateva ori.Intotdeauna dedicat factiunii si lucrurilor pe care le face.
@JoySkeet - (JoySkeet- (Admin GTA RPG in probe) - admin level 1 - Nu prea cunosc.
@MusiC - (MusiC- (Admin GTA RPG in probe) - admin level 1 - Stiu doar ca a fost lider ballas la un momentdat in locul lui Perpripiu (old times)
@Odin - (Odin- (Admin GTA RPG in probe) - admin level 1 - Imi surade numele,dar nu stiu de unde sa te iau :))
@Senzo- (Senzo- (Admin GTA RPG in probe) - admin level 1 -Merita,merita,merita.

-Game Masterii serverului LinkMania RPG:
Nume pe forum - (Nume in joc) - (Functie pe forum) - Functie in joc

@filtzeR - (filtzeR) - (Team Leader GameMasters GTA RPG) - admin level 5 - Mi-a fost lider si indrumator in foarte multe situati si il apreciez pentru munca depusa.Stiu ca la un momentdat te-ai retras,dar ma bucur sa vad ca ai revenit.Un plus foarte mare pentru server si mai ales ca si coordonator gm.

1. @Madalin - (Madalin) - (Game Master in probe) - Lider Police Department - [ro]Mada ? Daca este el,chiar merita functia aceasta! Succes!
  2. @DONETSK - (Anomaly) - (Game Master) - Lider National Guard - Vecinul meu.Daca s-a cumintit si si-a indreptat greselile din trecut inseamna ca merita.Bafta Dane!
  3. @Cheloo16Hz - (Cheloo16Hz) - (Game Master in probe) - Lider Firemen & Paramedics - Nu cunosc.
  4. @RobbiN - (RobbiN) - (Game Master) Lider News Reporters - Imi surade numele,dar nu stiu de unde sa te iau.
  5. @Aaron - (Aaron) - (Game Master) - Lider School Instructors - Cred ca s-a mai maturizat daca e gm.
  6. @DeNNNys - (deNNys) - (Game Master in probe) - Primar -Nu cunosc.
  7. @Away - (Away) - (Game Master) - Lider Hitman Agency - Lider FBI,face treaba buna acolo unde merge.Baftga multa
  8.  - () - (Game Master in probe) - Lider Grove Street
  9.  - () - (Game Master in probe) - Lider Ballas
  10. @Alexis - (Alexis97) - (Game Master in probe) Lider Los Santos Vagos - Nu cunosc.
  11.  - () - (Game Master) - Lider  Bikers
  12. @W i l d - (Wild) - (Game Master) - Lider Underground Street Tuning - Nu cunosc.
Edited by Fonz

@Vicentzo - (Vicentzo) - (RESPONSABIL GTA) - admin level 6-Nu prea l-am mai vazut prin topicuri..
@Sevraj - (Sevraj) - (RESPONSABIL GTA) - admin level 6- Isi da silinta,vedem ce iese.

@kamikazee - (Kamikazee) - (Team Leader Moderatori GTA RPG) - admin level 5- Nu cunosc :grin-min:
@Athreyu - (kidzeen) - (Moderator GTA RPG) - moderator- Nota 10
@Ovidiu700 - (
Ovidiu700) - (Moderator GTA RPG) - moderator Nota 10 +

@EquiNox - (EquiNox) - (Team Leader Admini GTA RPG) - admin level 5- E in concediu,revin cu un edit cand se intoarce :))
@Zergyu - (Zergyu) - (Admin GTA RPG) - admin level 4-Afk-ist
@Ionut - (Ionut - (Admin GTA RPG) - admin level 2- PD life

@MusiC - (MusiC- (Admin GTA RPG) - admin level 2-Nu l-am mai vazut de muuuulttt..
@Odin - (Odin- (Admin GTA RPG) - admin level 2-Ballos
@Senzo - (Senzo- (Admin GTA RPG) - admin level 2- Activ,pe felia lui
@RobbiN - (RobbiN- (Admin GTA RPG in probe) - admin level 1 Sper sa revina la N.R...iesea ceva frumos daca ramanea..
@d4ni - (d4ni- (Admin GTA RPG in probe) - admin level 1-  I-ati audi fraiere :))
@MaNuLeX16 - (MaNuLeX16- (Admin GTA RPG in probe) - admin level 1 -
@Murdockk - (Murdockk- (Admin GTA RPG in probe) - admin level 1 - 
@Axwell 
- (Axwell- (Admin GTA RPG in probe) - admin level 1 - Hitman ever

1. @Madalin - (Madalin) - (Game Master in probe) - Lider Police Department-Ne vedem la fest-uri peste 2 3 ani ! :gu_57:
  2. - () - (Game Master in probe) - Lider National Guard Sat fara caini
  3. - () (Game Master in probe) - Lider Paramedics - 
  4. - () - (Game Master in probe) - Lider News Reporters --
  5. - () - (Game Master in probe) - Lider Taxi ---
  6. @daimon - (Derrek) (Game Master in probe) - Lider School Instructors- Nu prea mai e lider..
  7. - () - (Game Master in probe) - Primar -
  8. @Away - (Away) - (Game Master) - Lider Hitman Agency #1
  9. @LoveLess - (LoveLess) - (Game Master in probe) - Lider Grove Street -
  10.  - () -@Fonz  (Game Master in probe) - Lider Ballas- Merita lider ! 
  11. @Alexis - (Alexis97) - (Game Master) Lider Los Santos Vagos -
  12. @W i l d - (Wild) - (Game Master) - Lider Underground Street Tuning - #1 Dupa @Away :))
  1. @Serban - (Serban) - (Helper GTA Lands) - helper level 1- Pe treaba lui
  2. @Dyakonu - (Dyakonu) - (Helper GTA Lands) - helper level 1- Drogat:sq-rofl:                           

@Vicentzo - (Vicentzo) - (RESPONSABIL GTA) - admin level 6- //
@Sevraj - (Sevraj) - (RESPONSABIL GTA) - admin level 6- Felicitari pentru munca depusa.Serverul arata foarte bine.

@Sevraj - (Sevraj) - (Team Leader Moderatori GTA RPG) - admin level 6-
@Athreyu - (kidzeen) - (Moderator GTA RPG) - moderator-Un exemplu pentru cei care vor functie pe server.
@Ovidiu700 - (
Ovidiu700) - (Moderator GTA RPG) - moderator-Pff la nabu asta nu am ce sa zic.Baiat de nota 10.Idem kidzeen.
@EmeriCk - (EmeriCk.) - (Moderator GTA RPG) - moderator-Sincer nu stiu cum a ajuns in staff?Acum 2-3 luni vorbea numai de rau serverul si de staff ca sunt incapabili etc etc.I-am spus sa puna un stunt(nu).II spun ca la /rentcar sunt nrg-uri care stau de ore acolo nefolosite si l-am rugat sa-mi spawneze un nrg(nu se poate).L-am rugat pe @RobbiN a venit si a pus 5 nrg-uri pentru toata lumea.L-am rugat a 3-a zi sa puna un stunt a zis nu si sa nu ii mai dau /w .II spun ca am apelat la el de 3 ori si de 3 ori nu a facut nimic si ca momentan e degeaba(primesc 30 min mute pentru atitudine).Lasa ca fiecare padure are uscaturile ei..Altii radeau de iss.platinum ca a luat admin cand asta e pur si simplu inutil+ca plangea pe forum la orice banalitate ce se intampla pe server.(nu suport efectul de la drugs,asa e pe sv asta,ca numai pe sv asta se intampla).

@Sevraj - (Sevraj) -  (Team Leader Admini GTA RPG) - admin level 6-//
@RobbiN - (RobbiN- (Admin GTA RPG) - admin level 4-E acolo cand ai nevoie de ceva.Nu prea sta afk(cel putin cand am avut nevoie de ajutor a venit)
@Senzo - (Senzo- (Admin GTA RPG) - admin level 2-Idem robbin+ar merita lvl 4 la admin pentru ca e activ.
@MaNuLeX16 - 
(MaNuLeX16- (Admin GTA RPG) - admin level 2-Activ pe /n.Da stunturi
@Axwell - 
(Axwell- (Admin GTA RPG) - admin level 2-Merita functia.
@d4ni - (d4ni- (Admin GTA RPG in probe) - admin level 1-//
@Costin - (Costin- (Admin GTA RPG in probe) - admin level 1-nu il stiu dar a pus stunturi la cerere fara sa faca figuri ca altii
@ISS.PLaTiNuM_ -
 (ISS.PLaTiNuM- (Admin GTA RPG in probe) - admin level 1-Chiar nu stiu de ce radea lumea de el cand a primit admin.Spre deosebire de altii se implica si chiar m-a ajutat de cateva ori.

Legendă:

• RESPONSABIL / Scripter
  • Team Leader GTA
  • Moderator GTA RPG
  • Admin GTA RPG
  • Admin GTA RPG in probe

Game Masterii serverului LinkMania RPG:

@Zergyu - (Zergyu) - (Team Leader GameMasters GTA RPG) - admin level 5-Idem ovidiu700,kidzeen

1. @Alezander - (Alezander) - (Game Master in probe) - Lider Police Department //
  2. @Mr Richard - (Richard) - (Game Master in probe) - Lider Federal Bureau of Investigation//
  3. @potco - (Potco) - (Game Master in probe) - Lider National Guard//
  4. @ArctiC - (ArctiC(Game Master in probe) - Lider Paramedics//
  5. @Eduard - (Eduard) - (Game Master in probe) - Lider Taxi//
  6. @Jax - (Jax.) - (Game Master in probe) - Lider News Reporters//
  7. @Hazard - (Hazard) - (Game Master in probe) - Lider School Instructors//
  8. @Away - (Away) - (Game Master) - Lider Hitman Agency
  9. @PePe - (PePe) - (Game Master in probe) - Lider Grove Street//
  10. @Fonz - (Fonz) - (Game Master in probe) - Lider Ballas//
  11. @Alexis - (Alexis97) - (Game Master) Lider Los Santos Vagos//
  12. - () - (Game Master in probe) - Lider La Cosa Nostra//
  13. - () - (Game Master in probe) - Primar//
  14. - () - (Game Master in probe) - Lider Yakuza//
  15. @W i l d - (Wild) - (Game Master) - Lider Underground Street Tuning//

Legendă:

• Coordonator GMs GTA Lands
  • Game Master GTA
  • Game Master in probe

Helperii serverului LinkMania RPG:

@Sevraj - (Sevraj)  - (Responsabil Helpers) - admin level 6//
@BurN - (
BurN)  - (Responsabil Helpers) - admin level 6-Felicitari pentru ucp.

1. @Dyakonu - (Dyakonu) - (Helper GTA Lands) - helper level 2-activ pe /n
  2. @Serban - (Serban) - (Helper GTA Lands) - helper level 1//
  3. @RaZzzZoR - (RaZzzZoR) - (Helper GTA Lands) - helper level 1-activ pe /n isi face treaba.
  4. @DJ Mix - ([DJ]Mix) - (Helper GTA Lands) - helper level 1//
  5. @Casio - (CASIO) - (Helper GTA Lands) - helper level 1//
  6. @Kennedy - (Kennedy) - (Helper GTA Lands) - helper level 1//
  7. @Frank - (Frank) - (Helper GTA Lands) - helper level 1//
  8. @Qatar - (Qatar) - (Helper GTA Lands) - helper level 1//
  9. @Roxor - (Roxor.47) - (Helper GTA Lands) - helper level 1//
  10. @Bershka. - (Bershka.) - (Helper GTA Lands) - helper level 1//
  11. @JoySkeet - (JoySkeet) - (Helper GTA Lands) - helper level 1- lu nabu asta ii trebuie admin ca se descurca+ca inainte facea si mape de stunt.
  12. @ValentinT - (ValentinT) - (Helper GTA Lands) - helper level 1//

@Vicentzo - (Vicentzo) - (RESPONSABIL GTA) - admin level 6 - Nu l-am mai vazut
@Sevraj - (Sevraj) - (RESPONSABIL GTA) - admin level 6 Dupa mult suspans si asteptare ai reusit ce ti-ai propus, ai ridicat serverul, ai readus event-urile (yaa :)) ), nu pot decat sa te felicit  si sa iti urez noroc in continuare cu administrarea serverului!

@Sevraj - (Sevraj) - (Team Leader Moderatori GTA RPG) - admin level 6 -
@Athreyu - (kidzeen) - (Moderator GTA RPG) - moderator - Jucator vechi si matur ce isi face bine treaba, un exemplu de urmat pentru toti.
@Ovidiu700 - (
Ovidiu700) - (Moderator GTA RPG) - moderator - Isi face treaba foarte bine si ajuta mereu merita!
@EmeriCk - (EmeriCk.) - (Moderator GTA RPG) - moderator - Un jucator bun din punctul meu de vedere, lasand la o parte vorbele spuse in trecut, eu consider ca merita aceasta functie, felicitari!

@Sevraj - (Sevraj) -  (Team Leader Admini GTA RPG) - admin level 6 -
@RobbiN - (RobbiN- (Admin GTA RPG) - admin level 4 - Un admin bun care face event-uri bune, merita! Mersi pt. ajutorul oferit cat am fost primar :))
@Senzo - (Senzo- (Admin GTA RPG) - admin level 2 - Isi merita pe deplin functia, activ, face eventuri, ajuta jucatorii, Bravo!
@MaNuLeX16 - 
(MaNuLeX16- (Admin GTA RPG) - admin level 2 - Un admin activ care isi merita functia.
@Axwell - 
(Axwell- (Admin GTA RPG) - admin level 2 - Helper nab, merita pentru ca este activ si ajuta!
@d4ni - (d4ni- (Admin GTA RPG in probe) - admin level 1 - Inafara de a bana jucatori nu l-am vazut facand altceva :)))
@Costin - (Costin- (Admin GTA RPG in probe) - admin level 1 - Cel mai activ admin, foarte multe event-uri si ajuta enorm, felicitari si tine-o tot asa!
@ISS.PLaTiNuM_ -
 (ISS.PLaTiNuM- (Admin GTA RPG in probe) - admin level 1 - Platina, ai ajuns admin :)), Felicitari, sa speram ca te-ai maturizat si te-ai schimbat :))

Legendă:

• RESPONSABIL / Scripter
  • Team Leader GTA
  • Moderator GTA RPG
  • Admin GTA RPG
  • Admin GTA RPG in probe

@Zergyu - (Zergyu) - (Team Leader GameMasters GTA RPG) - admin level 5 - Merita aceasta functie, s-a implicat foarte mult, face o treaba foarte buna, bravo Zergyu!

1. @Alezander - (Alezander) - (Game Master in probe) - Lider Police Department - Nu il cunosc. Mult succes.
  2. @Mr Richard - (Richard) - (Game Master in probe) - Lider Federal Bureau of Investigation - Idem Alezander
  3. @potco - (Potco) - (Game Master in probe) - Lider National Guard - Idem Alezander
  4. @ArctiC - (ArctiC(Game Master in probe) - Lider Paramedics - Idem Alezander
  5. @Eduard - (Eduard) - (Game Master in probe) - Lider Taxi - idem Alezander
  6. @Jax - (Jax.) - (Game Master in probe) - Lider News Reporters - Idem Alezander
  7. @Hazard - (Hazard) - (Game Master in probe) - Lider School Instructors - Jucator vechi cu multa experienta, iti merita functia, bravo Hazard!
  8. @Away - (Away) - (Game Master) - Lider Hitman Agency - Away, mereu hitman, cel mai competent pentru aceasta functie, felicitari!
  9. @PePe - (PePe) - (Game Master in probe) - Lider Grove Street - Felicitari pentru functie, bafta!
  10. @Fonz - (Fonz) - (Game Master in probe) - Lider Ballas - Un lider foarte competent, jucator vechi si de nota 10, felicitari!
  11. @Alexis - (Alexis97) - (Game Master) Lider Los Santos Vagos - Felicitari pentru functie si mult succes!
  12. - () - (Game Master in probe) - Lider La Cosa Nostra -
  13. - () - (Game Master in probe) - Primar -
  14. - () - (Game Master in probe) - Lider Yakuza -
  15. @W i l d - (Wild) - (Game Master) - Lider Underground Street Tuning - Idem Alezander

Legendă:

• Game Master GTA
  • Game Master in probe

@Sevraj - (Sevraj)  - (Responsabil Helpers) - admin level 6 -
@BurN - (
BurN)  - (Responsabil Helpers) - admin level 6 - Felicitari si mult succes, buna treaba cu UCP-ul!

1. @Dyakonu - (Dyakonu) - (Helper GTA Lands) - helper level 2 - Felicitari, multa bafta!
  2. @Serban - (Serban) - (Helper GTA Lands) - helper level 1 - Idem Dyakonu
  3. @RaZzzZoR - (RaZzzZoR) - (Helper GTA Lands) - helper level 1 - Idem Dyakonu
  4. @DJ Mix - ([DJ]Mix) - (Helper GTA Lands) - helper level 1 - Nu cunosc
  5. @Casio - (CASIO) - (Helper GTA Lands) - helper level 1 - Idem Dyakonu
  6. @Kennedy - (Kennedy) - (Helper GTA Lands) - helper level 1 - Idem Dyakonu
  7. @Frank - (Frank) - (Helper GTA Lands) - helper level 1 - Idem Dyakonu
  8. @Qatar - (Qatar) - (Helper GTA Lands) - helper level 1 - Nu cunosc
  9. @Roxor - (Roxor.47) - (Helper GTA Lands) - helper level 1 - Idem Dyakonu
  10. @Bershka. - (Bershka.) - (Helper GTA Lands) - helper level 1 - Nu cunosc
  11. @JoySkeet - (JoySkeet) - (Helper GTA Lands) - helper level 1 - Idem Dyakonu
  12. @ValentinT - (ValentinT) - (Helper GTA Lands) - helper level 1 - Idem Dyakonu

@Vicentzo - (Vicentzo) - (RESPONSABIL GTA) - admin level 6 - Baiat ok, am avut sansa sa-l cunosc si sa vorbim mai mult, se vede ca-i trecut prin viata.
@Sevraj - (Sevraj) - (RESPONSABIL GTA) - admin level 6 Acum ceva timp am avut un mic conflict intr-un topic de reclamatii si ramasesem cu o parere proasta despre el, dupa ce am citit 2 topicuri de la reclamatii staff si mai ales dupa re re re re re incercarea de a aduce SA:MP sus mi-am schimbat total parerea.

@Sevraj - (Sevraj) - (Team Leader Moderatori GTA RPG) - admin level 6 -
@Athreyu - (kidzeen) - (Moderator GTA RPG) - moderator - Foarte vechi, foarte bun. Acum ceva timp am fost membru in factiunea la care era leader, cunoaste jocul si e matur.
@Ovidiu700 - (
Ovidiu700) - (Moderator GTA RPG) - moderator - E baiat ok din cate am vazut.
@EmeriCk - (EmeriCk.) - (Moderator GTA RPG) - moderator - Nu il cunosc.

@Sevraj - (Sevraj) -  (Team Leader Admini GTA RPG) - admin level 6 -
@RobbiN - (RobbiN- (Admin GTA RPG) - admin level 4 - Un jucator vechi si el, facea eventuri foarte frumoase alaturi de Alexwtzu cand au primit admin.
@Senzo - (Senzo- (Admin GTA RPG) - admin level 2 - Nu il cunosc.
@MaNuLeX16 - 
(MaNuLeX16- (Admin GTA RPG) - admin level 2 - Este foarte activ, ajuta si din ce vad isi bate capul cu evenimente zilnice.
@Axwell - 
(Axwell- (Admin GTA RPG) - admin level 2 - Cunosc numele, buna treaba cu License Faction acum 2-3 ani, te asteptam la joc!
@d4ni - (d4ni- (Admin GTA RPG in probe) - admin level 1 - Activ si el, mai mult nu cunosc.
@Costin - (Costin- (Admin GTA RPG in probe) - admin level 1 - Activ, mai mult nu stiu.
@ISS.PLaTiNuM_ -
 (ISS.PLaTiNuM- (Admin GTA RPG in probe) - admin level 1 - Jucator adus de mine, admin foarte activ, bravo.

Legendă:

• RESPONSABIL / Scripter
  • Team Leader GTA
  • Moderator GTA RPG
  • Admin GTA RPG
  • Admin GTA RPG in probe

@Zergyu - (Zergyu) - (Team Leader GameMasters GTA RPG) - Foarte vechi, el si sRs erau reprezentantii Hitman :))

1. @Alezander - (Alezander) - (Game Master in probe) - Lider Police DepartmentNu il cunosc dar ii urez multa bafta cu factiunea.
  2. @Mr Richard - (Richard) - (Game Master in probe) - Lider Federal Bureau of Investigation - Cred ca aici e sTyler, din ce am observat un baiat destul de ok.
  3. @potco - (Potco) - (Game Master in probe) - Lider National Guard - Una dintre cele mai frumoase factiuni, iti urez succes
  4. @ArctiC - (ArctiC(Game Master in probe) - Lider Paramedics - Activ, mai mult nu cunosc.
  5. @Eduard - (Eduard) - (Game Master in probe) - Lider Taxi - Activ, mai mult nu cunosc.
  6. @Jax - (Jax.) - (Game Master in probe) - Lider News Reporters - Activ, se implica pentru factiune si o face foarte bine.
  7. @Hazard - (Hazard) - (Game Master in probe) - Lider School Instructors - Activ, nu cunosc mai mult
  8. @Away - (Away) - (Game Master) - Lider Hitman Agency - E ok
  9. @PePe - (PePe) - (Game Master in probe) - Lider Grove Street - Activ, mai mult nu cunosc.
  10. @Fonz - (Fonz) - (Game Master in probe) - Lider Ballas - Nu cunosc.
  11. @Alexis - (Alexis97) - (Game Master) Nu cunosc.
  12. - () - (Game Master in probe) - Lider La Cosa Nostra -
  13. - () - (Game Master in probe) - Primar -
  14. - () - (Game Master in probe) - Lider Yakuza -
  15. @W i l d - (Wild) - (Game Master) - Lider Underground Street Tuning - Nu cunosc.

Legendă:

• Game Master GTA
  • Game Master in probe

@Sevraj - (Sevraj)  - (Responsabil Helpers) - admin level 6 -
@BurN - (
BurN)  - (Responsabil Helpers) - admin level 6 - Foarte buna treaba cu panoul de control, iti urez spor in continuare!

1. @Dyakonu - (Dyakonu) - (Helper GTA Lands) - helper level 2 - Foarte activ, baiat ok.
  2. @Serban - (Serban) - (Helper GTA Lands) - helper level 1 - Nu cunosc si nu prea am vazut activitate
  3. @RaZzzZoR - (RaZzzZoR) - (Helper GTA Lands) - helper level 1 - Idem Dyakonu
  4. @DJ Mix - ([DJ]Mix) - (Helper GTA Lands) - helper level 1 - Nu cunosc si nu prea am vazut activitate
  5. @Casio - (CASIO) - (Helper GTA Lands) - helper level 1 - Activ, mai mult nu cunosc.
  6. @Kennedy - (Kennedy) - (Helper GTA Lands) - helper level 1 - Nu prea am vazut activitate din partea lui.
  7. @Frank - (Frank) - (Helper GTA Lands) - helper level 1 - Activ, mai mult nu cunosc.
  8. @Qatar - (Qatar) - (Helper GTA Lands) - helper level 1 - Nu prea am vazut activitate din partea lui.
  9. @Roxor - (Roxor.47) - (Helper GTA Lands) - helper level 1 - Nu il cunosc.
  10. @Bershka. - (Bershka.) - (Helper GTA Lands) - helper level 1 - Activ
  11. @JoySkeet - (JoySkeet) - (Helper GTA Lands) - helper level 1 - Activ
  12. @ValentinT - (ValentinT) - (Helper GTA Lands) - helper level 1 - Activ

Va rog sa postati aici parerile personale despre Stafful Linkmania GTA.

Administratorii serverului LinkMania RPG
Nume pe forum - (Nume in joc) - (Functie pe forum) - Functie in joc

@Vicentzo - (Vicentzo) - (RESPONSABIL GTA) - Admin Level 6-Nu cunosc
@Sevraj - (Sevraj) - (RESPONSABIL GTA) - Admin Level 6-Imi place de el ca se ocupa de server este si de treaba si este un scripter bun.
@Spoker - (Spoker) - (Scripter GTA) - Admin Level 6-Nu Cunosc
@BurN - (BurN) - (UCP Manager) - Admin Level 6-Nu cunosc

@Sevraj - (Sevraj) - (Team Leader Moderatori GTA RPG) - Admin Level 6-Imi place de el ca se ocupa de server este si de treaba si este un scripter bun.
@Athreyu - (kidzeen) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4-Nu Cunosc
@Ovidiu700 - (Ovidiu700) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4-Este activ si imi place mult ca se ocupa de tot si de server si de forum.
@EmeriCk - (EmeriCk) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4-Nu Cunosc

@Sevraj - (Sevraj) - (Team Leader Admini GTA RPG) - Admin Level 6-Imi place de el ca se ocupa de server este si de treaba si este un scripter bun.
@RobbiN - (RobbiN) - (Admin GTA RPG) - Admin level 4-Estte activ.
@Senzo - (Senzo) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 2-Nu Cunosc
@MaNuLeX16 - (MaNuLeX16) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 2-Este Activ.
@Axwell - (Axwell) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 2-Nu Cunosc.
@d4ni - (d4ni) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 2-Nu Cunosc
@Costin - (Costin) - (Admin GTA RPG in probe) - Admin Level 1-Este un admin foarte activ face evente mereu.

Game Masterii serverului LinkMania RPG
Nume pe forum - (Nume in joc) - (Functie pe forum) - Functie in joc

@Zergyu - (Zergyu) - (Team Leader GameMasters GTA RPG) - Admin Level 5-Imi place de el ca se ocupa de server este si de treaba si este un scripter bun.
@Alezander - (Alezander) - (Game Master in probe) - Lider Police Department-Leader activ.
@sTyler - (sTyler) - (Game Master in probe) - Lider Federal Bureau of Investigation -Este mereu activ.
@potco - (Potco) - (Game Master in probe) - Lider National Guard-Leader bun si activ.
@ArctiC - (ArctiC) - (Game Master in probe) - Lider Paramedics Department -Imi place mult ca se ocupa de factiune.
@Eduard - (Eduard) - (Game Master in probe) - Lider Taxi-Nu il stiu.
@Calin15 - (Calin15) - (Game Master in probe) - Lider News Reporters-Nu il Cunosc.
 - () - (Game Master in probe) - Lider School Instructor-
@Ionut - (Ionut) - (Game Master in probe) - Lider Hitman Agency- Nu il Cunosc.
@GABRIEL - (GABRIEL) - (Game Master in probe) - Lider Grove Street-Este activ mereu.
@Fonz - (Fonz) - (Game Master in probe) - Lider The Ballas Family-None
@Alexis - (Alexis97) - (Game Master) - Lider Los Santos Vagos-None
- () - (Game Master in probe) - Lider La Cosa Nostra-None
- () - (Game Master in probe) - Primar-
- () - (Game Master in probe) - Lider Yakuza-
@afroMAN - (Afrojack) - (Game Master in probe) - Lider Underground Street Tuning-None

Helperii serverului LinkMania RPG
Nume pe forum - (Nume in joc) - (Functie pe forum) - Functie in joc

@Sevraj - (Sevraj) - (Team Leader Helpers) - Admin Level 6-Imi place de el ca se ocupa de server este si de treaba si este un scripter bun.
@BurN - (BurN) - (Team Leader Helpers) - Admin Level 6-Nu Cunosc
@RaZzzZoR - (RaZzzZoR) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1-Este activ Mereu.
@Frank - (Frank) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1-Este Mereu activ.
@Roxor - (Roxor.47) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1-Activ.
@Bershka. - (Bershka.) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1-Activ
@JoySkeet - (JoySkeet) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1-None
@Liquid - (Liquid) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1-None
@LaZoE - (LaZoE) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1-None
@I am Mitzu (Mitzu) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1-None
@Encrypted - (Encrypted) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1-Activ Mereu.
@Nelson - (Nelson) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1-Este activ.
@Montgomery - (Montgomery) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1-Activ si el.

@Vicentzo - (Vicentzo) - (RESPONSABIL GTA) - Admin Level 6 - Un baiat de nota 10 si chiar daca in ultima perioada nu mai este atat de evidenta contributia lui asupra serverului a facut o treaba foarte buna si inca o face, de acolo din umbra.
@Sevraj - (Sevraj) - (RESPONSABIL GTA) - Admin Level 6 - Tot respectul pentru ceea ce ai realizat si ce vei realiza, ti se potriveste functia asta ca o manusa, tine-o tot asa. Felicitari!
@Spoker - (Spoker) - (Scripter GTA) - Admin Level 6 - Felicitari si tie pentru contributia asupra serverului si faptul ca ai "reinviat" acest server. Felicitari!
@BurN - (BurN) - (UCP Manager) - Admin Level 6 - Ai facut o treaba extraordinara cu UCP-ul, multumim si felicitari!

@Sevraj - (Sevraj) - (Team Leader Moderatori GTA RPG) - Admin Level 6 
@Athreyu - (kidzeen) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4 - Tu esti un membru vechi al acestui Staff si ma bucur ca inca esti alaturi de noi cu toate ca ai avut tu scaparile tale, dar ai facut si faci o treaba foarte buna.
@Ovidiu700 - (Ovidiu700) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4 - De cand ai primit functia si pana in prezent consider ca esti cel mai competent din aceasta echipa si echilibrat, sper sa o faci la fel incontinuare.
@EmeriCk - (EmeriCk) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4 - Nu cred ca locul tau ar fi trebuit sa fie aici, cel putin nu la un nivel asa inalt, probabil trebuia sa incepi de undeva de jos in asa fel incat pana la aceasta functie sa capeti o experienta si sa stii sa gestionezi cazurile (nu fac referire neaparat la mine). Aceasta este strict o parere personala, Sevraj stie mai bine din moment ce te-a pus in aceasta functie. Arata-mi ca ma insel!

@Sevraj - (Sevraj) - (Team Leader Admini GTA RPG) - Admin Level 6
@RobbiN - (RobbiN) - (Admin GTA RPG) - Admin level 4 - Tu esti cel mai vechi player din tot Staff-ul si nu pot sa am decat cuvinte de lauda asupra ta, mereu cand ti se solicita ajutorul esti prezent si foarte activ. Felicitari!
@MaNuLeX16 - (MaNuLeX16) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 2 - Manule, hai ca se poate mai sus, iti dai interesul, esti activ, imi place.
@Axwell - (Axwell) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 2 - As vrea sa vad mai multa activitate si interes din partea ta. In rest totul e bine.
@d4ni - (d4ni) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 2 - Cand ai primit functia am fost putin cam rezervat in privinta ta, insa se pare ca m-am inselat si ma bucur ca iti dai interesul si ca esti activ. Cat mai sus!
@Costin - (Costin) - (Admin GTA RPG in probe) - Admin Level 1 - Iti dai interesul si esti activ, in schimb ai cu cine  discuta si te intelege, hai sa scapam si noi de perioada de probe! Succes!!

@Zergyu - (Zergyu) - (Team Leader GameMasters GTA RPG) - Admin Level 5 - Fostul meu coleg, se pare ca tu esti printre putinii care au ramas inca in functie, ma bucur ca ai reusit sa ajungi atat de sus si sa stii ca-ti faci treaba foarte bine! Felicitari!
@Alezander - (Alezander) - (Game Master in probe) - Lider Police Department Si tu esti un jucator vechi si un lider foarte bun, imi place evolutia factiunii, succes!
@sTyler - (sTyler) - (Game Master in probe) - Lider Federal Bureau of Investigation - Uite-l ca fostul meu coleg in F.B.I. de acum cativa ani a ajuns acum Directorul acestei factiuni, felicitari si mult succes!
@potco - (Potco) - (Game Master in probe) - Lider National Guard Cartof, ma bucur ca ai revenit si ca ai primit si o functie, te-as sfatui sa fii mai autoritar si sa nu mai fii influentat de diferete interventii ale unora, in rest faci o treaba buna, bravo!
@ArctiC - (ArctiC) - (Game Master in probe) - Lider Paramedics Department - Nu te cunosc, succes!
@Eduard - (Eduard) - (Game Master in probe) - Lider Taxi  Fostul meu coleg ca lider in PD, transformi taximetria in gang? Succes!
@Keiji - (Keiji) - (Game Master in probe) - Lider News Reporters Nu te cunosc, succes!
@Cristian14 - (Cristian) - (Game Master in probe) - Lider School Instructor - Mult succes cu factiunea si sa o ridici cat mai repede!
@Ionut - (Ionut) - (Game Master in probe) - Lider Hitman Agency Ioane, tot in sectorul liderilor esti? Da-i bice acolo si fa din Hitman factiunea aceea respectata care a fost candva! Succes!
@GABRIEL - (GABRIEL) - (Game Master in probe) - Lider Grove Street - Felicitari pentru functie Gabriele si mult succes!
@Fonz - (Fonz) - (Game Master in probe) - Lider The Ballas Family - Nu am avut prea mari tangente incat sa-mi formez o parere, succes!
@Alexis - (Alexis97) - (Game Master) - Lider Los Santos Vagos - Nu am avut prea mari tangente incat sa-mi formez o parere, succes!
@Calin15 - (Calin15) - (Game Master in probe) - Lider La Cosa Nostra - Nu te cunosc, succes!
- () - (Game Master in probe) - Primar
@Mr.BaciU - (Mr.BaciU) - (Game Master in probe) - Lider Yakuza - Sper sa faci din aceasta factiune una din cele mai bune, daca nu cea mai buna, succes!
- () - (Game Master in probe) - Lider Underground Street Tuning

@Sevraj - (Sevraj) - (Team Leader Helpers) - Admin Level 6
@BurN - (BurN) - (Team Leader Helpers) - Admin Level 6
@JoySkeet - (JoySkeet) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Hai mai JoySkeet, de pe la admin aici ai ajuns? Felicitari pentru activitate si interes!
@Encrypted - (Encrypted) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Ma bucur ca ai revenit prin Staff si sa stii ca faci o treaba foarte buna, tine-o tot asa!
@Montgomery - (Montgomery) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Foarte activ si un Helper foarte bun, probabil poti mai sus, succes!
@Frank - (Frank) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Imi place activitatea ta, mereu saritor! Felicitari!
@I am Mitzu (Mitzu) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Mitzule, Mitzule, te descurci foarte bine, succes!
@Nelson - (Nelson) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Foarte, foarte activ, spamezi /n-ul ala si asta este un lucru bun, pe langa asta ai cu cine sa discuti si sa te intelegi, tine-o tot asa!
@LaZoE - (LaZoE) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Azorel tata, dar ce faci? Pe aici si tu? Hai ca poate te revad acolo unde ti-e locul! Mult succes!
@RaZzzZoR - (RaZzzZoR) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Felicitari si sper sa faci o treaba buna!
@Liquid - (Liquid) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Felicitari si sper sa faci o treaba buna!
@moses - (moses) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Sa nu-ti mai fure femeile astea mintea! :)) Succes!
@ReaDer.. - (ReaDer.) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Felicitari pentru functie si mult succes!
@Silver - (Silver) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Foarte activ si te implici foarte mult ,imi place, ai momente cand chat-ul /n e doar al tau! Bravo!
@ChilD - (WildChild) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Felicitari si sper sa faci o treaba buna!
@Aaron - (Aaron) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Era baiat si el inainte dar nu stiu ce l-a apucat ca s-a cam schimbat. Oricum mult succes!
@ShapeShifter - (ShapeShifter) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Felicitari si sper sa faci o treaba buna!

Edited by hedastro

@Vicentzo - (Vicentzo) - (RESPONSABIL GTA) - Admin Level 6 - Un adevarat domn ai ramas si nu ai uitat niciodata de unde ai plecat. Sper sa intri mai des sa mai schimbam o vorba .
@Sevraj - (Sevraj) - (RESPONSABIL GTA) - Admin Level 6 - Un baiat cu bun simt, indiferent de situatie. Ma bucur ca ai reusit sa readuci serverul pe picioare. Chiar daca nu am mai jucat o perioada buna, ma bucur sa mai revad jucatori vechi care s-au mentinut si au ajuns sus. Felicitari !
@Spoker - (Spoker) - (Scripter GTA) - Admin Level 6 - Faci o treaba buna, tine-o tot asa in continuare!
@BurN - (BurN) - (UCP Manager) - Admin Level 6 - Idem Spoker

@Sevraj - (Sevraj) - (Team Leader Moderatori GTA RPG) - Admin Level 6 - ^
@Athreyu - (kidzeen) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4 - Cel mai bun lider hitman !
@Ovidiu700 - (Ovidiu700) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4 - Imi place ca esti sigur pe tine si pe deciziile tale.
@EmeriCk - (EmeriCk) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4 - Nu te cunosc, vad ca unii au cateva probleme cu tine (nu-ti stiu trecutul). Conteaza prezentul si sa faci o treaba buna in continuare.

@Sevraj - (Sevraj) - (Team Leader Admini GTA RPG) - Admin Level 6 - ^
@RobbiN - (RobbiN) - (Admin GTA RPG) - Admin level 4 - Jucator vechi, ma bucur sa te revad aici in functia asta, activ si saritor !
@MaNuLeX16 - (MaNuLeX16) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 2 - Tintiti cat mai sus, ca sunteti activi si imi place implicarea voastra !
@Axwell - (Axwell) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 2 - Nu cunosc asa bine, acelasi sfat ca si lui manulex
@d4ni - (d4ni) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 2 - Ai avut tu niste momente de ratacire, da ma bucur ca ti-ai revenit ! Idem celor doi !
@Costin - (Costin) - (Admin GTA RPG in probe) - Admin Level 1 - Treci de perioada de probe, ca esti activ si serios. Bravo

@Zergyu - (Zergyu) - (Team Leader GameMasters GTA RPG) - Admin Level 5 - Ma bucur ca esti printre ultimii din vechea garda care si-a pastrat "coloana vertebrala". Felicitari !
@Alezander - (Alezander) - (Game Master in probe) - Lider Police Department - Nu cunosc, succes ! ( e activ in departament, tine-o tot asa)
@sTyler - (sTyler) - (Game Master in probe) - Lider Federal Bureau of Investigation  - Nu cunosc, succes ! ( e activ in departament, tine-o tot asa)
@potco - (Potco) - (Game Master in probe) - Lider National Guard - Pentru tine am venit in NG, esti u baiat de nota 20, dar fii putin mai selectiv !
@ArctiC - (ArctiC) - (Game Master in probe) - Lider Paramedics Department - Nu cunosc, succes !
@Eduard - (Eduard) - (Game Master in probe) - Lider Taxi - Nu cunosc, succes !
@Keiji - (Keiji) - (Game Master in probe) - Lider News Reporters Nu cunosc, succes !
@Cristian14 - (Cristian) - (Game Master in probe) - Lider School Instructor Nu cunosc, succes !
@Ionut - (Ionut) - (Game Master in probe) - Lider Hitman Agency - Fa din hitman ce a fost, te stiu in stare !
@GABRIEL - (GABRIEL) - (Game Master in probe) - Lider Grove Street Nu cunosc, succes !
@Fonz - (Fonz) - (Game Master in probe) - Lider The Ballas Family - Un caracter de 10, o sa ma tin de promisiune !
@Alexis - (Alexis97) - (Game Master) - Lider Los Santos Vagos Nu cunosc, succes !
@Calin15 - (Calin15) - (Game Master in probe) - Lider La Cosa Nostra Nu cunosc, succes !
@Mr.BaciU - (Mr.BaciU) - (Game Master in probe) - Lider Yakuza Nu cunosc, succes !
- () - (Game Master in probe) - Lider Underground Street Tuning

@Sevraj - (Sevraj) - (Team Leader Helpers) - Admin Level 6 -^
@BurN - (BurN) - (Team Leader Helpers) - Admin Level 6 - ^
@JoySkeet - (JoySkeet) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Mai sus, nu aici.
@Encrypted - (Encrypted) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Idem Joyskeet
@Montgomery - (Montgomery) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Coleg NG, bafta !
@Frank - (Frank) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Am fost cu el membru in SI inainte de aceasta schimbare, sper sa te fi schimbat functia. 
@I am Mitzu (Mitzu) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 -  Mai sus, nu aici.
@Nelson - (Nelson) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Mai sus, nu aici.
@LaZoE - (LaZoE) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Mai sus, nu aici.
@RaZzzZoR - (RaZzzZoR) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 Nu cunosc, succes !
@Liquid - (Liquid) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 Nu cunosc, succes !
@moses - (moses) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 Mai sus, nu aici.
@ReaDer.. - (ReaDer.) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 Nu cunosc, succes !
@Silver - (Silver) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 Sefu la clan, bafta !
@ChilD - (WildChild) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 Coleg NG, bafta !
@Aaron - (Aaron) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 Tine-o tot asa cu activitatea.
@ShapeShifter - (ShapeShifter) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 Imi place ca te vad in staff .  

Poate pe unii v-am uitat, sau v-ati schimbat nick-urile. Sa ma iertati ! :D 

Baietanilor care le-am zis "mai sus, nu aici".. avansati cat mai repede, ca va stiu ce puteti ! Sa nu se interpreteze altceva :))

Edited by ScB[68]

@Vicentzo - (Vicentzo) - (RESPONSABIL GTA) - Admin Level 6 - Ma bucur ca nu s-a lasat de server, chiar daca a trecut prin momente mai grele (serverul)!
@Sevraj - (Sevraj) - (RESPONSABIL GTA) - Admin Level 6 - Un tip care a ajutat foarte mult serverul de cand e owner!
@Spoker - (Spoker) - (Scripter GTA) - Admin Level 6 - Mereu ajuta serverul cu un update frumos!
@BurN - (BurN) - (UCP Manager) - Admin Level 6 - Ajuta foarte mult, din cate stiu!

@Sevraj - (Sevraj) - (Team Leader Moderatori GTA RPG) - Admin Level 6 - ^
@Athreyu - (kidzeen) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4 - Un tip glumet, activ, de treaba!
@Ovidiu700 - (Ovidiu700) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4 - Un tip care se tine bine de treaba, chiar merita aceasta functie!
@EmeriCk - (EmeriCk) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4 - No problem cu el, chiar daca e in ballas!

@Sevraj - (Sevraj) - (Team Leader Admini GTA RPG) - Admin Level 6 - ^
@RobbiN - (RobbiN) - (Admin GTA RPG) - Admin level 4 - Un tip foarte activ, care sare mereu la ajutor!
@MaNuLeX16 - (MaNuLeX16) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 2 - Un tip care mereu are un sfat la el!
@Axwell - (Axwell) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 2 - Clujene, esti un tip foarte de treaba, activ!
@d4ni - (d4ni) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 2 - Face o treaba buna, nu am multe de adaugat. Succes!
@Costin - (Costin) - (Admin GTA RPG in probe) - Admin Level 1 - Un tip jos palaria, vad ca s-a reapucat, de un timp!
@smokeR - (smokeR) - (Admin GTA RPG in probe) - Admin Level 1 - Nu prea am avut discutii, esti un tip bun!

@Zergyu - (Zergyu) - (Team Leader GameMasters GTA RPG) - Admin Level 5 - Un tip care a ajuns foarte sus, prin multa munca!
@Alezander - (Alezander) - (Game Master in probe) - Lider Police Department - Mereu l-am vazut in LSPD, un tip ok!
@sTyler - (sTyler) - (Game Master in probe) - Lider Federal Bureau of Investigation - Un om potrivit pentru aceasta functie!
@potco - (Potco) - (Game Master in probe) - Lider National Guard - Un tip descurcaret, chiar daca nu comunicam!
- () - (Game Master in probe) - Lider Paramedics Department -
@Eduard - (Eduard) - (Game Master in probe) - Lider Taxi - Un tip jos palaria, ne cunoastem demult!
@Keiji - (Keiji) - (Game Master in probe) - Lider News Reporters - Merita aceasta functie, tot timpul a fost in NR!
@Cristian14 - (Cristian) - (Game Master in probe) - Lider School Instructor - Parca am fost intr-o factiune cu el, un tip ok!
@Ionut - (Ionut) - (Game Master in probe) - Lider Hitman Agency - Ii potrivit pentru aceasta functie!
@GABRIEL - (GABRIEL) - (Game Master in probe) - Lider Grove Street - Un tip bun, n-am treaba cu el, cateodata ma enerveaza!
@Fonz - (Fonz) - (Game Master in probe) - Lider The Ballas Family - Ii sta bine in culoarea mov, un tip ok!
@Alexis - (Alexis97) - (Game Master) - Lider Los Santos Vagos - Am fost colegi in bikers, candva, de atunci ma inteleg bine cu el!
@Calin15 - (Calin15) - (Game Master in probe) - Lider La Cosa Nostra - Parca era lider NR, nu-l prea cunosc!
- () - (Game Master in probe) - Primar -
@Mr.BaciU - (Mr.BaciU) - (Game Master in probe) - Lider Yakuza - Nu cunosc!
@ArctiC - (ArctiC) - (Game Master in probe) - Lider Underground Street Tuning - A facut treaba buna in medici, de ce nu si aici!

@Sevraj - (Sevraj) - (Team Leader Helpers) - Admin Level 6 - ^
@BurN - (BurN) - (Team Leader Helpers) - Admin Level 6 - ^
@JoySkeet - (JoySkeet) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Iti statea mai bine admin!
@Encrypted - (Encrypted) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Un tip foarte de treaba si care merita aceasta functie!
@Montgomery - (Montgomery) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - E activ, nu-l prea cunosc!
@Frank - (Frank) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Nu cunosc!
@I am Mitzu (Mitzu) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Am fost colegi LSPD odata, in rest e ok!
@Nelson - (Nelson) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Un om jos palaria, intotdeauna am fost ajutat de acest tip, fratele meu!
@LaZoE - (LaZoE) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Lazlo, iti statea mai frumos Admin Level 4, zic!
@Liquid - (Liquid) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Stiu doar ca e foarte bun la deagle, in rest nu prea am avut comunicari!
@moses - (moses) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Te vreau cu functie mai mare!
@ReaDer.. - (ReaDer.) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Nu prea cunosc, proaspat intrat in staff!
@Silver - (Silver) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Un om cu mare caracter, vreau sa te intorci inapoi in Grove, aici e locul tau!
@ChilD - (WildChild) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Am uitat cine esti, scuze!
@Aaron - (Aaron) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Merita functia, joaca demult si e un tip de treaba!
@ShapeShifter - (ShapeShifter) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Merita aceasta functie, te vreau mai in sus ^!
@HOKAGE - (HOKAGE) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1- Nu cunosc!

@Vicentzo - (Vicentzo) - (RESPONSABIL GTA) - Admin Level 6 - Din pacate are multa treaba si intra mai rar, dar a ramas acelasi, felicitari.
@Sevraj - (Sevraj) - (RESPONSABIL GTA) - Admin Level 6 - Inainte erai un tip mai dur, acum te-ai transformat intr-un tip de nota 10, daca nu erai tu nu mai exista serverul, felicitari.
@Spoker - (Spoker) - (Scripter GTA) - Admin Level 6 - Scriptezi foarte bine, este un server unic, sper sa ramai mult timp prin zona, felicitari.
@BurN - (BurN) - (UCP Manager) - Admin Level 6 - Un panel de exceptie, felicitari.

@Ovidiu700 - (Ovidiu700) - (Team Leader Moderatori GTA RPG) - Admin Level 5 - Un baiat care munceste foarte mult, chiar mai mult decat trebuie, felicitari.
@Athreyu - (kidzeen) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4 - Ma bucur ca esti unde iti este locul, o treaba foarte buna, felicitari.
@EmeriCk - (EmeriCk) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4 - Isi face treaba cum trebuie, felicitari.

@RobbiN - (RobbiN) - (Admin GTA RPG) - Admin level 3 - Esti de gasca, glumesti si iti faci si treaba, felicitari.
@MaNuLeX16 - (MaNuLeX16) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 3 - Iti faci si tu treaba cum trebuie, nu am vazut sa faci nicio greseala ;), felicitari.
@Axwell - (Axwell) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 3 - Nu prea am vorbit cu tine, dar am auzit ca esti de treaba.
@d4ni - (d4ni) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 3 - La fel, glumesti, esti de gasca, felicitari.
@Costin - (Costin) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 2 - Vechiul meu coleg din Triade :), felicitari, tot asa.
@smokeR - (smokeR) - (Admin GTA RPG in probe) - Admin Level 1 - Nu prea am vorbit cu tine, dar sper sa fii ramas acelasi.
@ISAAC KIGHTSBRIDGE - (Montgomery) - (Admin GTA RPG in probe) - Admin Level 1 - As vrea sa fii si tu mai glumet, nu sa tai pe cine prinzi ca greseste, fara avertisment fara nimic. ;) Sper sa iei asta ca pe-o morala, nu ca o jignire. 

@Zergyu - (Zergyu) - (Team Leader GameMasters GTA RPG) - Admin Level 5 - Nota 10, acest om are toate calitatile, nu le mai enumar, felicitari.
@Alezander - (Alezander) - (Game Master in probe) - Lider Police Department - Esti de treaba, dar mai lasa-ne si pe noi sa vorbim pe /d :)), felicitari.
@sTyler - (sTyler) - (Game Master in probe) - Lider Federal Bureau of Investigation - Am vorbit putin cu tine si am observat ca esti de treaba, sper sa fii mereu asa.
@potco - (Potco) - (Game Master in probe) - Lider National Guard - Prietenul meu potco, il vizitez mereu in area 51, pacat ca iau wanted :), felicitari, tot asa.
@CROSS - (CROSS) - (Game Master in probe) - Lider Paramedics Department - Cam terminat omu', mai bine tac.
@Eduard - (Eduard) - (Game Master in probe) - Lider Taxi - Esti de treaba, tot asa, felicitari.
@MeGu - (MeGu) - (Game Master in probe) - Lider News Reporters - Meriti sa fii aici, felicitari.
@Cristian14 - (Cristian) - (Game Master in probe) - Lider School Instructor - Imi place ca intrebi si te implici, felicitari.
@Ionut - (Ionut) - (Game Master in probe) - Lider Hitman Agency - ''Maestrul armelor'', esti foarte de treaba sper sa ramai asa.
@GABRIEL - (GABRIEL) - (Game Master in probe) - Lider Grove Street - Ai dus grovul foarte sus si esti si de treaba, felicitari. El m-a invatat tot ce stiu.
@hecariM - (hecariM) - (Game Master in probe) - Lider The Ballas Family - Felicitari pentru functie, sper sa faci treaba buna.
@Alexis - (Alexis97) - (Game Master) - Lider Los Santos Vagos - Esti de treaba, daca muncesti mai mult o sa ajungi foarte sus, felicitari.
@Calin15 - (Calin15) - (Game Master in probe) - Lider La Cosa Nostra - Ai foarte mult potential si cred in tine, felicitari.
@xbLoo - (xbLoo.) - (Game Master in probe) - Primar - Cuvinte de lauda pentru Domnul Primar, felicitari.
@Mr.BaciU - (Mr.BaciU) - (Game Master in probe) - Lider Yakuza - Nu prea am vorbit cu tine.
@ArctiC - (ArctiC) - (Game Master in probe) - Lider Underground Street Tuning - Tot asa arctic, nota 10 ;), felicitari.

@ISAAC KIGHTSBRIDGE - (Montgomery) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 3 - Nu am vorbit cu tine.
@Encrypted - (Encrypted) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 3 - Meriti sa fii mai sus, felicitari.
@Nelson - (Nelson) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 3 - De gasca, amuzant, tot asa Mondialule.
@JoySkeet - (JoySkeet) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - De treaba la prima vedere, am vorbit doar putin.
@Frank - (Frank) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Iti faci treaba, felicitari.
@I am Mitzu (Mitzu) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Iti faci treaba cum trebuie, felicitarii, dar fii si tu mai amuzant, daca ai rade cu noi pe /d ai fii foarte ok.
@LaZoE - (LaZoE) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Iti faci treaba, felicitari.
@Liquid - (Liquid) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - De incredere, i-am dat 40kk odata :)) si i-am primit inapoi + ca-si face treaba, felicitari.
@moses - (moses) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Meriti mai sus batrane, felicitari.
@Silver - (Silver) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Meriti sa fii sus, tot asa.
@Aaron - (Aaron) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Si tu meriti sa fii mai sus, felicitari,
@HOKAGE - (HOKAGE) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Iti faci treaba, bravo + ca glumesti, razi.
@Kelmovik - (Kelmovik) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Nu te stiu, parca esti nou.

@Vicentzo - (Vicentzo) - (RESPONSABIL GTA) - Admin Level 6-  Este o persoana excelenta, este de treaba si sper sa mai isi faca timp sa mai intre si el o ora pe server.
@Sevraj - (Sevraj) - (RESPONSABIL GTA) - Admin Level 6- Am ajuns sa il cunosc mai bine si am ajuns la concluzia ca este o persoana de treaba.
@Spoker - (Spoker) - (Scripter GTA) - Admin Level 6- Este un scripter care isi  merita tot respect -ul.
@BurN - (BurN) - (UCP Manager) - Admin Level 6-Bravo cu UCP si tin-o tot asa.

@Ovidiu700 - (Ovidiu700) - (Team Leader Moderatori GTA RPG) - Admin Level 5- Este un admin de treaba.
@Athreyu - (kidzeen) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4- Un admin de treaba glumet,  si isi face treaba cum trebuie.
@EmeriCk - (EmeriCk) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4- Un admin inteligent, care stie cum stau lucrurile pe aici.

@MaNuLeX16 - (MaNuLeX16) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 3- Un admin de treaba , glumet activeaza mereu.
@Axwell - (Axwell) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 3- Este de treaba deodata ce ajungi sa il cunosti afli cum este el.
@d4ni - (d4ni) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 3- Mi-am facut o parere cat decat despre el, isi face treaba cum trebuie si respecta regulile.
@Costin - (Costin) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 2- Un admin foarte de treaba glumet, cu el m-am inteles cel mai bine pana acum.
@smokeR - (smokeR) - (Admin GTA RPG in probe) - Admin Level 1- Inca nu l-am cunoscut, dar stiu ca este vechi in comunitatea aceasta, este de treaba.
@ISAAC KIGHTSBRIDGE - (ISAAC) - (Admin GTA RPG in probe) - Admin Level 1- Este un admin bun, dar nu prea este cu simtul omorului, nu zambeste si el pe acolo.:)
@Nelson - (NelsonLm.) - (Admin GTA RPG in probe) - Admin Level 1- Un admin de treaba, a luat recent admin, sper sa isi faca treaba cum trebuie.
@Encrypted - (Encrypted) - (Admin GTA RPG in probe) - Admin Level 1- Un admin care isi face treaba corect, oa fost promovat recent sper sa ajunga sus odata cu Nelson.

@Zergyu - (Zergyu) - (Team Leader GameMasters GTA RPG) - Admin Level 5 - Este un admin silitor care stie sa isi faca treaba corect, il respect si sper sa ajunga sus.
@Alezander - (Alezander) - (Game Master in probe) - Lider Police Department- Un lider excelent dar ar trebui sa activeze mai mult.
@sTyler - (sTyler) - (Game Master) - Lider Federal Bureau of Investigation- Nu am ajuns sa il cunosc dar mi-am facut o parere mica despre el.
@potco - (Potco) - (Game Master) - Lider National Guard - Despre Potco ce sa spun, este un baiat cu simtul omorului stie sa distreze lumea imi place ca este competitiv si stie sa isi faca treaba corect, Admin te faci :D
@CROSS - (CROSS) - (Game Master in probe) - Lider Paramedics Department- Un baiat excelent, am ajuns sa fiu prieten cu el foarte bine.
@GABRIEL - (GABRIEL) - (Game Master in probe) - Lider Taxi- Gabriele, gabriele esti un lider excelent sper sa ajungi acolo sus unde stau regi :P 
- () - (Game Master in probe) - Lider News Reporters 
@Cristian14 - (Cristian) - (Game Master in probe) - Lider School Instructor- Nu am ajuns sa il cunosc.
@Ionut - (Ionut) - (Game Master) - Lider Hitman Agency- Un lider bun, care si-a condus factiunea spre victorie.
- () - (Game Master in probe) - Lider Grove Street-
- () - (Game Master in probe) - Lider The Ballas Family-
@Hypn0tique - (hypn0tique) - (Game Master in probe) - Lider Los Santos Vagos-Nu am ajuns sa il cunosc bine.
@Calin15 - (Calin15) - (Game Master in probe) - Lider La Cosa Nostra- Un lider foarte matur, care stie sa isi faca treaba corect.
@xbLoo - (xbLoo.) - (Game Master in probe) - Primar- Un primar pe barosaneala, care stie sa primareasca jmecher.
@kagawa - (kagawa.) - (Game Master in probe) - Lider Yakuza- Un lider excelent stie sa isi aduca echipa spre succes.
@ArctiC - (ArctiC) - (Game Master) - Lider Underground Street Tuning- Nu am ajuns sa il cunosc.

@ISAAC KIGHTSBRIDGE - (ISAAC) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 3
@JoySkeet - (JoySkeet) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2- Un helper bun, dar mai trebui sa mai activeze.
@Frank - (Frank) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2- Un baiat destept care stie sa isi faca treaba.
@I am Mitzu (Mitzu) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2- Un helper cu simtul omorului, care isi face treaba corect cum stie el mai bine.
@LaZoE - (LaZoE) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2- Un helper glumet, talentat care stie sa ajunga unde-va sus.
@Silver - (Silver) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2- Nu am ajuns sa il cunosc  prea bine, dar am o parere buna despre el.
@Aaron - (Aaron) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2- De treaba, glumet.
@moses - (moses) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1- Un helper bun, este un jucator foarte vechi, mai trebui sa mai activeze si el putin.
@HOKAGE - (HOKAGE) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1- Un baiat istet, care isi face treaba corect.
@Kelmovik - (Kelmovik) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1- Nu am ajuns sa il cunosc.
@ScB[68] - (scb) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1- Idem Kelmovik.
@Makaveli Tha Don - (Makaveli) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1- Idem scb
@Mazoku - (Mazoku) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1- Un youtuber excelent,  talentat sper sa ajunga ceva.
@Otz3larul - (Otz3larul) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1- Nu prea il cunosc.

@Vicentzo - (Vicentzo) - (RESPONSABIL GTA) - Admin Level 6-  Este un admin de treaba, nu atat de activ, dar fiecare om are treburile lui..
@Sevraj - (Sevraj) - (RESPONSABIL GTA) - Admin Level 6- Un owner fara fite, care nu se crede superior playerilor, foarte de treaba si glumet. Bafta in continuare.
@Spoker - (Spoker) - (Scripter GTA) - Admin Level 6- Cel mai bun scripter pe care l-am intalnit.
@BurN - (BurN) - (UCP Manager) - Admin Level 6- Te descurci de minune in ceea ce faci si stii bine asta.

@Ovidiu700 - (Ovidiu700) - (Team Leader Moderatori GTA RPG) - Admin Level 5- Un admin care stie multe, si de la care ai ce invata.
@Athreyu - (kidzeen) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4- Un admin foarte de treaba, bafta in continuare.

@Sevraj - (Sevraj) - (Team Leader Admini GTA RPG) - ^_^
@MaNuLeX16 - (MaNuLeX16) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 3- Un admin de treaba.
@Axwell - (Axwell) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 3- Nu prea l-am mai vazut pe server, dar stiu ca e de treaba.
@d4ni - (d4ni) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 3- Un admin glumet, cu un simt al umorului dezvolat. Bafta in continuare.
@Costin - (Costin) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 2- Un admin serios dar si glumet, cu care m-am inteles pana acum foarte bine. Bafta in continuare cu afacerea ta. ;)
@smokeR - (smokeR) - (Admin GTA RPG in probe) - Admin Level 1- Stiu ca este vechi, de treaba, dar cam inactiv (scuze).
@ISAAC KIGHTSBRIDGE - (ISAAC) - (Admin GTA RPG in probe) - Admin Level 1- A avut acum ceva timp cel mai bun clan, care avea toate walls, acum intra cam rar.
@Nelson - (NelsonLm.) - (Admin GTA RPG in probe) - Admin Level 1- Il stiu de cand era in Ballas, bafta in continuare.
@Encrypted - (Encrypted) - (Admin GTA RPG in probe) - Admin Level 1- Un admin de treaba, corect, care isi face treaba.

@Zergyu - (Zergyu) - (Team Leader GameMasters GTA RPG) - Admin Level 5 - Este un admin silitor care stie sa isi faca treaba corect, il respect, si sper sa ajunga si mai sus.
@Alezander - (Alezander) - (Game Master in probe) - Lider Police Department- Un lider de treaba, nu am ce sa spun de rau despre el.
@sTyler - (sTyler) - (Game Master) - Lider Federal Bureau of Investigation- Un lider si helper de treaba, bafta in continuare.
@Claudiu... - (
Claudiuu) - (Game Master) - Lider National Guard -
@petarda - (petarda) - (Game Master in probe) - Lider Paramedics Department- Un baiat de treaba, cu simtul umorului, care isi face treaba.
@GABRIEL - (GABRIEL) - (
Game Master) - Lider Taxi- Gabriel, esti dovada ca se poate ajunge foarte sus daca iti dai silinta. Bravo.
@ValentinT- (Valentin) - (Game Master) - Lider News Reporters - Un lider si-un prieten foarte bun, silitor, cu simtul umorului dar si serios cand este nevoie, sper sa ajunga sus.
@Cristian14 - (Cristian) - (Game Master in probe) - Lider School Instructor- Un lider silitor, de treaba.
@Ionut - (Ionut) - (Game Master) - Lider Hitman Agency- Un lider bun, glumet, care si-a condus factiunea catre victorie de mai multe ori. Felicitari si bafta in continuare.
@Horia_Stef- (Hori_Pop) - (Game Master in probe) - Lider Grove Street- Un lider bun, care isi da silinta.
@Need- (Need) - (Game Master in probe) - Lider The Ballas Family- Un lider de treaba, care nu are fite, si stie de gluma. Bafta in continuare!
- () - (Game Master in probe) - Lider Los Santos Vagos- Deocamdata nu exista lider.
@hashsmk - (hashsmk) - (Game Master in probe) - Lider La Cosa Nostra- Un lider foarte matur, care stie sa isi faca treaba corect.
@xbLoo - (xbLoo.) - (Game Master in probe) - Primar- Un primar de treaba, care stie sa si glumeasca. Bravo nenea primaru'.
@kagawa - (kagawa.) - (Game Master in probe) - Lider Yakuza- Un lider excelent stie sa isi aduca echipa spre succes.
@ArctiC - (ArctiC) - (Game Master) - Lider Underground Street Tuning- Un lider de treaba.

@Sevraj - (Sevraj) - (Team Leader Helpers) - Sevraj adevaratu'
@BurN - (BurN) - (Team Leader Helpers) - BurN...
@ISAAC KIGHTSBRIDGE - (ISAAC) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 3
@JoySkeet - (JoySkeet) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2- Nu cunosc.
@Frank - (Frank) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2- De treaba, glumet si onest.
@I am Mitzu (Mitzu) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2- Daca este vorba de Mitzu39, ce sa zic, un baiat de treaba.
@LaZoE - (LaZoE) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2- Admin level 1.
@Silver - (Silver) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2- Nu am ajuns sa il cunosc  prea bine, dar am o parere buna despre el.
@Aaron - (Aaron) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2- Nu cunosc.
@moses - (moses) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1- Nu cunosc.
@HOKAGE - (HOKAGE) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1- Un baiat istet, de la care am invatat multe si m-a ajutat cu multe chestii.
@Kelmovik - (Kelmovik) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1- Este "dovada vie" ca se poate ajunge sus si daca esti nou. Bafta in continuare.
@ScB[68] - (scb) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1- E de treaba.
@Makaveli Tha Don - (Makaveli) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1- Nu prea l-am vazut activ, adica, la /n-uri si chestii.
@Otz3larul - (Otz3larul) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1- De treaba n-am ce zice.

@Vicentzo - (Vicentzo) - (RESPONSABIL GTA) - Admin Level 6 - Ai respectul meu.
@Sevraj - (Sevraj) - (RESPONSABIL GTA) - Admin Level 6 - Felicitari pentru tot ce ai realizat cu acest server, bravo .
@BurN - (BurN) - (UCP Manager) - Admin Level 6 - Multumim mult de ajutorul tau cu acest panel, a iesit super, felicitari.

@Ovidiu700 - (Ovidiu700) - (Team Leader Moderatori GTA RPG) - Admin Level 5 - Super de treaba, un stunter foarte bun, devotament.
@Athreyu - (kidzeen) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4 - O persoana super de gasca si priceputa in tot cea ce face.
@d4ni - (d4ni) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4 - Nu am avut tangente dar te-am urmarit, iti faci treaba foarte bine si cu cap, tine-o tot asa, felicitari.

@Sevraj - (Sevraj) - (Team Leader Admini GTA RPG) - Admin Level 6 - Felicitari pentru tot ce ai realizat cu acest server, bravo .
@ISAAC KIGHTSBRIDGE - (ISAAC) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 4 - Din cate stiu esti noul nostru scripter, unica noastra salvare pentru update-ul ce urmeaza. Felicitari.
@MaNuLeX16 - (MaNuLeX16) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 4 - Super de treaba si foarte priceput pentru aceasta functie. Sper sa ajungi coordonator, te pricepi de minune si chiar vrei sa faci ceva cu acest staff. Felicitarile mele !
@Costin - (Costin) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 4 - Deasemenea si tu meriti functia de coordonator din plin din opinia mea, esti foarte priceput , ai ajutat si inca ajuti serverul prin munca ta depusa si ai niste idei geniale, continua tot asa , te vad mare!! 
@Axwell - (Axwell) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 3 - Foarte de gasca, nu te-am prea observat prin joc , probabil ai ceva treaba. Te duscurci si tu bine, felicitari.
@smokeR - (smokeR) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 3 - Nu am prea avut tangente dar esti destul de priceput in ceea ce faci, felicitari.
@Encrypted - (Encrypted) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 3 - Bre, ce sa zic de tine? Esti farte tare, foarte de gasca si te pricepi. Respectele mele!
@LaZoE - (LaZoE) - (Admin GTA RPG in probe) - Admin Level 1 - De gasca, super tare, priceput. Tine-o tot asa.
@GABRIEL - (GABRIEL) - (Admin GTA RPG in probe) - Admin Level 1 - Esti cam aiurit, dar daca iti pui capsorul ala al tau la contributie poti realiza ceva mare, continua tot asa.

@Zergyu - (Zergyu) - (Team Leader GameMasters GTA RPG) - Admin Level 5 - Mereu ti-am purtat respect si inca o fac. Imi cer scuze pentru neplacerile pe care ti le-am provocat.
@Alezander - (Alezander) - (Game Master) - Lider Police Department - Ma nene, lider ca tine nu am mai vazut de cand era GameOfShadows pe server. Esti foarte tare ma si foarte bun duci factiunea asta unde nu a mai fost vreodata. Ai respectele mele omule! Bravoo ! 
@sTyler - (sTyler) - (Game Master) - Lider Federal Bureau of Investigation - Super de gasca, amuzant, culturist mic . Tine-o tot asa incepi sa duci tot mai mult factiunea pe culmile gloriei.
@Claudiu... -  (Claudiuu) - (Game Master in probe) - Lider National Guard - Nu prea am avut noi cine stie ce tangente, dar este ok si am vazut ca incet in cet readuci factiunea pe picioare, bravo, se poate , iti urez succes in continuare.
@petarda - (petarda) - (Game Master in probe) - Lider Paramedics Department - Foarte tare, glumet, super caracter, foarte priceput ca lider la aceasta factiune. Iti urez succes in continuare si felicitari.
@GABRIEL - (GABRIEL) - (Game Master in probe) - Lider Taxi - Am spus mai sus! Cat despre functia de lider, te pricepi dar factiunea nu ti se potriveste.
@ValentinT - (ValentinT) - (Game Master in probe) - Lider News Reporters - Nu am avut tangente, dar vad ca faci o treaba destul de buna cu factiunea, bravo!
@Cristian14 - (Cristian) - (Game Master in probe) - Lider School Instructor - De treaba, foarte tare, continua tot asa.
@Ionut - (Ionut) - (Game Master) - Lider Hitman Agency - Super tare omul, felicitari, ai tinut factiunea acolo unde a fost mereu , in varf.
@hori18 - (Hori_Pop) - (Game Master in probe) - Lider Grove Street - I se potriveste functia la aceasta factiune de minune, poate si va demonstra curand ca factiunea pe care o conduce va fi cea mai buna .
@Need - (Need) - (Game Master in probe) - Lider The Ballas Family - Nu prea am avut tangete, dar pari de treaba, si iti urez succes cu factiunea.
@RussiaLegend - (Prakov) - (Game Master in probe) - Lider Los Santos Vagos - Nu te cunosc, dar iti urez succes cu noua functie .
@hashsmk - (hashsmk) - (Game Master in probe) - Lider La Cosa Nostra - Foarte amuzant si de gasca, succes cu factiunea si nu-ti face griji, ai sa vezi ca se poate mult mai mult de atat.
@xbLoo - (xbLoo.) - (Game Master in probe) - Primar - Cel mai tare primar posibil , felicitari.
@kagawa - (kagawa.) - (Game Master) - Lider Yakuza - Un lider excelent, mi-ai mai fost lider ballas acum multa vreme, atunci te-ai descrcat bine dar o faci in continuare si acum , super de treaba, tine-o tot asa.
@ArctiC - (ArctiC) - (Game Master) - Lider Underground Street Tuning - Foarte activ, super de treaba, bravo .

@Sevraj - (Sevraj) - (Team Leader Helpers) - Admin Level 6 - Am spus mai sus.
@BurN - (BurN) - (Team Leader Helpers) - Admin Level 6 - Am spus mai sus.
@Frank - (Frank) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 3 - Super de treaba omul, amuzant glumet, se tine de treaba, felicitari.
@HOKAGE - (HOKAGE) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 3 - Isi face treaba foarte bine , foarte de treaba, ajutator. Felicitari!
@Otz3larul - (Otz3larul) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 3 - De treaba, felicitari pentru noua functie, faci o treaba minunata, bravo.
@NBK - (NBK) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Nu te cunosc, dar iti urez succes.
@ScB[68] - (scb) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Esti de treaba, de gansa, amuzant etc... Iiti faci treaba excelent, tine-o tot asa.
@Makaveli Tha Don - (Makaveli) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 -  Un helper foarte bun, isi merita functia , esti si foarte de gasca si prietenos.
@Alezander - (Alezander) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Si in postura de helper te descurci din ce in ce mai bine pe zi ce trece, felicitari!
@heineken - (heineken) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - De treaba , prietenos, tine-o tot asa.
@ArctiC - (ArctiC) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - De asemenea si tu te descurci si in postura de helper, nu numai in cea de lider, felicitari.
@Cheloo16Hz - (Cheloo) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Te duscurci destul de bine, bravo , tine-o tot asa.
@sTyler - (sTyler) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Lider nota 20, helper nota 20, caracter nota 20 , felicitari.
@StaLpu - (stalpu) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Nu am avut tangente , vad ca ai primit de curand aceasta functie, te felicit nespus si iti urez multa bafta.

Sarbatori fericite tuturor alaturi de cei dragi voua si sa aveti parte numai de bucurii si lucruri faine !

@Sevraj - (Sevraj) - (RESPONSABIL GTA) - Admin Level 6. Admin de treaba isi bate capul mult cu server-ul asta si merita sa fie respectat!

@Ovidiu700 - (Ovidiu700) - (Team Leader Moderatori GTA RPG) - Admin Level 5. A fost un admin foarte activ inainte de update dar dupa l-am pierdut putin, in rest e foarte corect fata de alti.
@Athreyu - (kidzeen) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4. Un admin corect si deloc increzut cum zic multi.
@d4ni - (d4ni) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4. esti un admin care vrea sa fie respectat regulamentul cat mai mult se poate bravo.

@ISAAC KIGHTSBRIDGE - (ISAAC) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 4. Cand  am vorbit prima data am luat si avrtisment pentru limbaj, esti admin care nu permiti la toti  sa iti vorbeasca cum le vine la gura si de asta meriti sa fii respectat, si in legatura cu server-ul esti destul de activ.
@MaNuLeX16 - (MaNuLeX16) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 4. Este un admin pot sa spun cel mai activ din toti, ii place sa ajute pe oricine si cand e vorba de codati se ocupa ore intregi. Bravo
@Costin - (Costin) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 4. Stii tu ce faci si de ce faci ceva spor la treaba!
@Axwell - (Axwell) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 3. ajuti mult la evenimente, cred ca asta iti place mult, succes in continuare.
@Encrypted - (Encrypted) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 3. prea mult afk mai fratioare si pari pre increzut.
@LaZoE - (LaZoE) - (Admin GTA RPG in probe) - Admin Level 1. merita sa fie admin pentru ca orice ar face este pentru binele server-ului si dupa cate stiu se ocupa destul.
@GABRIEL - (GABRIEL) - (Admin GTA RPG in probe) - Admin Level 1. Tu cred ca inca zbori de cand ai luat admin. non-stop afk si nu prea ne dai importanta.

@Zergyu - (Zergyu) - (Team Leader GameMasters GTA RPG) - Admin Level 5. D treaba  isi face treaba cum trebuie, multumim pentru ce faci.
@Alezander - (Alezander) - (Game Master) - Lider Police Department. stai prea mult afk dar cand intri se vede.
@Claudiu... -  (Claudiuu) - (Game Master in probe) - Lider National Guard Prea increzut fratioare, incearca sa fii mai calm cu jucatori noi intrati in factiune, si spunel la aia care ii ai prin factiune sa nu mai ameninte.
@ValentinT - (ValentinT) - (Game Master in probe) - Lider News Reporters. baiat de treaba constient succes in continuare
@xbLoo - (xbLoo.) - (Game Master in probe) - Primar un baiat destul de constient si de treaba, bravo tie succes in continuar.
@ArctiC - (ArctiC) - (Game Master) - Lider Underground Street Tuning. E un leader corect nu favorizeaza playeri din factiune, conduce factiunea foarte corect, felicitari.

@HOKAGE - (HOKAGE) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 3. Un helper de treaba ajuta cat poate mai mult, are idei gniale, merita mai mult gradul de admin decat alti.
@StaLpu - (stalpu) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1. Stalpule ce sa zic breavo pentru functie tine te bine de ea! mult succes inainte, esti destul de activ si cred ca ai sa ajuti mult 

@Vicentzo - (Vicentzo) - (RESPONSABIL GTA) - Admin Level 6 - Baiat de treaba,il cunosc de cand era un simplu player si mereu a fost ok.
@Sevraj - (Sevraj) - (RESPONSABIL GTA) - Admin Level 6 - Sevraj mai participa la waruri cu noi,ceea ce inseamna ca stie unde e adevarata distractie.
@BurN - (BurN) - (UCP Manager) - Admin Level 6 - Buna treaba cu ucp-ul

@Ovidiu700 - (Ovidiu700) - (Team Leader Moderatori GTA RPG) - Admin Level 5 - Baiat de treaba,iti sare mereu in ajutor.
@Athreyu - (kidzeen) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4 - Same ovidiu.
@d4ni - (d4ni) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4 - Baiat ok si de treaba,imi place ca isi face treaba pe forum chiar daca mi-a dat si mie warn :))

@Sevraj - (Sevraj) - (Team Leader Admini GTA RPG) - Admin Level 6 - Am spus.
@ISAAC KIGHTSBRIDGE - (ISAAC) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 4 - Habar nu am cine esti.
@MaNuLeX16 - (MaNuLeX16) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 4 - De treaba,un prieten vechi.Merita mult mai mult de atat.
@Costin - (Costin) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 4 - La fel ca Manulex.Sa vedem ce faci acum cu helperii,dar sigur te vei descurca
@Axwell - (Axwell) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 3 - Pana sa intru in Yakuza nu am avut tangente cu el,dar se pare ca e un baiat de treaba si mereu saritor.
@smokeR - (smokeR) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 3 - Cm te-ai reapucat ai si luat admin,nu mi se pare corect deloc asa ca nu ma pronunt
@Encrypted - (Encrypted) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 3 -Ar trebuii sa fie coordonator Admini sau ceva pentru ca este printre putinii admini care ar putea sa ia niste decizii foarte bune.
@LaZoE - (LaZoE) - (Admin GTA RPG in probe) - Admin Level 1 - Baiat bun,saritor,se poate si mai bine.
@GABRIEL - (GABRIEL) - (Admin GTA RPG in probe) - Admin Level 1 - E baiat bun,chiar daca ma calca pe nervi cateodata.Saritor si intelegator.

@Zergyu - (Zergyu) - (Team Leader GameMasters GTA RPG) - Admin Level 5 - Baiat bun.Am discutat foarte mult cu el  si chiar stie ce sa faca cu functia pe care o are.
@Alezander - (Alezander) - (Game Master) - Lider Police Department - Trebuia sa fii admin de mult.
@sTyler - (sTyler) - (Game Master) - Lider Federal Bureau of Investigation  - La fel ca Alezander.
@Claudiu... -  (Claudiuu) - (Game Master in probe) - Lider National Guard  -Am vorbit o singura data cu el,dar tot habar nu am cine esti.
@petarda - (petarda) - (Game Master in probe) - Lider Paramedics Department - Ai revenit si ai luat lider imediat,lucrul asta nu-mi place,dar te stiu de foarte mult timp si te descurci.
@GABRIEL - (GABRIEL) - (Game Master in probe) - Lider Taxi @StaLpu Mi se pare prea devreme si pentru helper si pentru GM,dar poate ma insel eu.
@ValentinT - (ValentinT) - (Game Master in probe) - Lider News Reporters Mi-ai fost membru o perioada si esti un baiat ok si imi place ce faci cu reporterii.Te descurci.
@Cristian14 - (Cristian) - (Game Master in probe) - Lider School Instructor @Biuta7 Probabil nu ti-a dat Zergyu functia ca sa nu se creada ca face diferente,dar nu face.Iti meriti functia pe deplin si trebuia sa o ai de mult.
@Ionut - (Ionut) - (Game Master) - Lider Hitman Agency - Tu ai fii bun la o mafie si stii si tu asta.
@hori18 - (Hori_Pop) - (Game Master in probe) - Lider Grove Street - Era bun Hori,dar sa vedem ce se va intampla.
@Need - (Need) - (Game Master in probe) - Lider The Ballas Family Mie nu mi-a placut niciodata un lucru la ganguri.Daca esti lider si vezi ca nu poti sa iti faci o echipa cu care sa cucesresti niste turfuri sau sa fii sigur pe echipa ta,mai bine lasi functia.Liderii de gang trebuie sa aiba membrii,sa aiba prieteni care sa vina la ei in factiune si sa stea acolo,dar de cand esti lider nu prea am vazut sa ai mai mult de 3 turfuri.Eu nu consider ca daca ai orele alea jucate iti faci treaba,consider ca daca ai o echipa buna,chit ca intrii de 2 ori pe saptamana,atunci iti faci treaba.(Nu te supara,nu ma refer doar la tine)
@RussiaLegend - (Prakov) - (Game Master in probe) - Lider Los Santos Vagos @InfecteD.PuNk1 , Nici nu ai revenit bine si ai luat lider.Nu mi se pare corect.Acelasi lucru pe care i l-am spus lui need e valabil si pt tine,dar poate vei face treaba,cine stie.
@hashsmk - (hashsmk) - (Game Master in probe) - Lider La Cosa Nostra La inceput ma enervai,dar tu ti-ai format o echipa cat de cat si sunt sigur ca vei face si mai bine.Bravo!
@xbLoo - (xbLoo.) - (Game Master in probe) - Primar - Pe baiatul asta l-ati uitat se pare.Fi-ti cu ochii pe el pentru ca ar trebuii sa ocupe un loc stabil printre lideri.
@kagawa - (kagawa.) - (Game Master) - Lider Yakuza Darius e baiat bun.Am cucerit turfuri multe cu el si il cunosc din 2010,deci imi e prieten,nu lider.Merita mai mult.
@ArctiC - (ArctiC) - (Game Master) - Lider Underground Street Tuning Nu te cunosc :))

@Sevraj - (Sevraj) - (Team Leader Helpers) - Admin Level 6- Am spus
@BurN - (BurN) - (Team Leader Helpers) - Admin Level 6 - Am spus
@Frank - (Frank) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 3 - Baiat de treaba,nu il cunosc prea bine,dar se descurca.
@HOKAGE - (HOKAGE) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 3 - Same Frank.
@Otz3larul - (Otz3larul) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 3 - Otze trebuia sa fiee undeva in locul lui ISAAC sau cum il cheama.
@NBK - (NBK) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Habar nu am cine esti.
@ScB[68] - (scb) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Stefanel trebuia sa fie langa otzelarul,tot undeva sus.
@Makaveli Tha Don - (Makaveli) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Habar nu am cine esti.
@Alezander - (Alezander) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Am spus
@heineken - (heineken) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Bere nu prea te-am mai vazut pe server,ce faci?
@ArctiC - (ArctiC) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - ?Am spus
@Cheloo16Hz - (Cheloo) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Baiat bun,se descurca.
@sTyler - (sTyler) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Am spus
@StaLpu - (stalpu) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Raman de aceeasi parere.Prea devreme pentru tine.

@Vicentzo - (Vicentzo) - (RESPONSABIL GTA) - Admin Level 6 Nu prea il cunosc dar pare sa fie un Administrator de treaba.
@Sevraj - (Sevraj) - (RESPONSABIL GTA) - Admin Level 6 Sevraj este un adevarat "Lider" de  comunitate. A demonstrat ca are un caracter jos palaria,respec pentru tot ceea ce ai facut pentru noi. 
@Spoker - (Spoker) - (SCRIPTER GTA) - Admin Level 6 La inceput aveam o parere buna despre tine @Spoker ...Dar mi-ai aratat ca bani pot schimba oameni.
@BurN - (BurN) - (UCP Manager) - Admin Level 6 Un UCP Manager cum rar gasesti in Romania. Respect pentru munca depusa in comunitatea noastra,faci o treaba excelenta cu UCP-ul. 

@Ovidiu700 - (Ovidiu700) - (Team Leader Moderatori GTA RPG) - Admin Level 5 Oivdiu700 este un Moderator care isi face treaba foarte bine.
@Athreyu - (kidzeen) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4 Un admin foarte capabil,sociabil si foarte de treaba.
@d4ni - (d4ni) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4 (Omul cu Warn-ul) Foarte de treaba.

@Sevraj - (Sevraj) - (Team Leader Admini GTA RPG) - Admin Level 6 Am spus ceea ce am avut de spus.
@Zergyu - (Zergyu) - (Team Leader Admini GTA RPG) - Admin Level 5 Ce-l mai capabil Team leader pe care l-am intalnit. 
@ISAAC KIGHTSBRIDGE - (ISAAC) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 4 Un admin foarte de treaba ( Nu prea l-am mai vazut Online) 
@MaNuLeX16 - (MaNuLeX16) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 4 Manu este unul din cei mai activi Admini de pe server.
@Axwell - (Axwell) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 4 Axwell un admin de treaba.
@smokeR - (smokeR) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 3 Un admin foarte activ,mai ales la warr.
@Encrypted - (Encrypted) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 3 Un admin cu cele mai frumoase si complexe event-uri.
@LaZoE - (LaZoE) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 2 Un admin foarte activ,glumet si de treaba.

@Zergyu - (Zergyu) - (Team Leader GameMasters GTA RPG) - Admin Level 5 Mi-am spus parerea despre Sergiu.
@Alezander - (Alezander) - (Game Master) - Lider Police Department  Alezander este un Lider foarte bun,tine-o tot asa !
@sTyler - (sTyler) - (Game Master) - Lider Federal Bureau of Investigation  Styler,un Lider capabil foarte activ
@Claudiu... -  (Claudiuu) - (Game Master in probe) - Lider National Guard  Nu prea il cunosc,dar pare sa fie un Lider de treaba si la locul lui.
@petarda - (petarda) - (Game Master in probe) - Lider Paramedics Department  Petarda,un jucator cu multa experienta si foarte de treaba.
@StaLpu - (StaLpu) - (Game Master in probe) - Lider Taxi  Un jucator nou venit in comunitate. Am observat ca nu prea se impaca bine cu unii jucatori dar eu am incredere in el. Este un baiat foarte bun si dornic de a ajuta. Tine-o tot asa Stalpule te sustin.
@ValentinT - (ValentinT) - (Game Master in probe) - Lider News Reporters Nu prea il cunosc. intra destul de rar. Dar pare un baiat de treaba
@Biuta7 - (Biuta) - (Game Master in probe) - Lider School Instructor Biuta este o fata extraordinara ma bucur ca este in comunitatea noastra.
@Ionut - (Ionut) - (Game Master) - Lider Hitman Agency  Ionut este un Lider capabil si foarte de treaba
@waLken - (waLken) - (Game Master in probe) - Lider Grove Street Nu am avut sansa sa te cunosc...
@Need - (Need) - (Game Master in probe) - Lider The Ballas Family Need este si el un Lider foarte bun,tine-o tot asa !
@InfecteD.PuNk1 - (infected.punk) - (Game Master in probe) - Lider Los Santos Vagos Un jucator foarte de treaba.
@hashsmk - (hashsmk) - (Game Master in probe) - Lider La Cosa Nostra Din nou un exemplu foarte bun de Lider.
@Rothschild - (Rothschild) - (Game Master in probe) - Primar ( Cel mai tare primar )
@kagawa - (kagawa.) - (Game Master) - Lider Yakuza "Dl Castor" Un lider foarte bun,activ..
@ArctiC - (ArctiC) - (Game Master) - Lider Underground Street Tuning Arctic este un lider foarte activ si de treaba.

@Costin - (Costin) - (Team Leader Helpers) - Admin Level 5 Costin este un Admin foarte bun cu experienta.
@Frank - (Frank) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 3 Un helper foarte activ.
@HOKAGE - (HOKAGE) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 3 Un exemplu foarte bun de helper,ajuta pe toata lumea. Respect @HOKAGE
@Otz3larul - (Otz3larul) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 3 Un helper foarte activ,de treaba si foarte bun
@ScB[68] - (scb) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 Un helper bun,activ si de treaba.
@Alezander - (Alezander) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 Se descurca foarte bine ca si helper.
@MaRyUsS. - (MaRyUsS) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 Un helper cu foarte multa experienta.
@StaLpu - (StaLpu) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 Foarte de treaba.
@Calin - (Calin) - (Helper GTA RPG in probe) - Helper Level 1 Foarte de treaba.
@spirit_br - (spirit_br) - (Helper GTA RPG in probe) - Helper Level 1 Un helper foarte activ.
@AlcooL. - (AlcooL) - (Helper GTA RPG in probe) - Helper Level 1 (Alcool este fratele meu mai mic.) Tine-o tot asa,te descurci foarte bine.

@Vicentzo - (Vicentzo) - (RESPONSABIL GTA) - Admin Level 6 - Ești de treabă nenea', nu am apucat sa vorbim prea mult dar și când am vorbit, mi-ai dat o impresie buna, sper că și eu am făcut la fel.
@Sevraj - (Sevraj) - (RESPONSABIL GTA) - Admin Level 6 - Sevraj, un om de nota 10+, un caracter puternic, știe să se descurce in situații în care nu multi s-ar descurca. Tine-o tot așa!
@Zooky. - (Zooky) - (SCRIPTER) - Admin Level 6 - Ești un scripter foarte bun și știi asta dar din păcate studiile îți ocupă destul de mult din timp. Succes la examene!
@BurN - (BurN) - (UCP MANAGER) - Admin Level 6 - Nenea BurN, faci niste update-uri la panel.. giugiuc, îmi place mult munca depusa de tine și faptul că ții cont de fiecare problemă trimisa intr-un PM.

@Ovidiu700 - (Ovidiu700) - (Team Leader Moderatori GTA RPG) - Admin Level 5 - Ovidiu, tu ești un om sincer, mă bucur că am avut șansa să te cunosc mai bine și să învăț multe lucruri de la tine. 
@Encrypted - (Encrypted) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4 - Pff, admin foarte de treabă, la modul cel mai serios. Faci niște evenimente super complexe și distractive. Sper sa ramai așa o perioada lunga de timp.
@smokeR - (smokeR) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4 - Eyy, smokeR, de când am avut șansa să fiu în staff mi-am schimbat părerea despre tine, in una mai bună. Înainte te credeam inactiv dar mi-ai dovedit contrariul.

@Sevraj - (Sevraj) - (Team Leader Admini GTA RPG) - Admin Level 6 - Respect.
@Zergyu - (Zergyu) - (Team Leader Admini GTA RPG) - Admin Level 5 - Mulțumesc, Sergiu, încă odată, știi prea bine de ce. Ești un om bun, înțelegător și cu un simț al umorului dezvoltat. Mă bucur că am avut șansa să fac parte din echipa ta și sper să ținem legătura.
@Axwell - (Axwell) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 4 - Ohoo, domnu' Axwell, despre tine pot sa zic că ești FOARTE de treabă, un bun admin și mai pot spune că IUBESC <3 event-urile alea de tip T vs T cu Sniper, când revin vreau sa facem amândoi un event d-ala.
@Alezander - (Alezander) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 2 - Mi-ai luat apărarea de multe ori și îți mulțumesc pentru asta, ai fost un coleg bun și încă ești. PS: Mai dam și noi o liniuță cu Hotknife in aaa2? :))
@StefanScb - (scb) - (Admin GTA RPG in probe) - Admin Level 1 - Stefane, am avut șansa să te văd evoluând de la helper la admin și mă bucur de asta.
@BRobert - (BRobert) - (Admin GTA RPG in probe) - Admin Level 1 - Ești foarte activ, ai luat funcția de helper in serios și uite că ai ajuns și mai sus. Hai că se poate, să te văd mai sus.

@Zergyu - (Zergyu) - (Team Leader GameMasters GTA RPG) - Admin Level 5 - As mai putea adăuga faptul că ești un admin bun, care face "multi-tasking" și ești priceput în asta.
@Alezander - (Alezander) - (Game Master) - Lider Police Department - Te respect, un lider bun care a ajuns, sus pe meritul sau.
@DeathStar - (DeathStar) - (Game Master in probe) - Lider Federal Bureau of Investigation - Din păcate nu te cunosc așa de bine dar îți urez succes cu funcția ta.
@Tony - (JaZzY) - (Game Master in probe) - Lider National Guard - Îmi pari cunoscut dar n-am apucat sa a tangențe cu tine, succes cu funcția.
@petarda - (petarda) - (Game Master) - Lider Paramedics Department - Mitică, ești un lider foarte bun, ai niste membri de excepție, numeroși dar și respectuoși. Baftă in continuare frate.

@StaLpu - (StaLpu) - (Game Master) - Lider Taxi - Din cauza unor probleme tehnice, acest lider nu mai își deține funcția.
@Serban - (Serban) - (Game Master) - Lider News Reporters - Din care știu ai mai fost lider NR așa că nu pot comenta de rău în legătură cu tine, până acum pari de treabă.
@Biuta7 - (Biuta) - (Game Master) - Lider School Instructor - Biutaa, ești cea mai apreciata fata de pe server și mă bucur că ai primit în sfârșit aceasta funcție, o meriti din plin.
@Ionut - (Ionut) - (Game Master) - Lider Hitman Agency - Am apucat să te cunosc și nu regret deloc asta. Ești o persoana de treabă cu care poți vorbi cu ușurință.
@Corazzo - (Corazzo) - (Game Master in probe) - Lider Grove Street - Bravo măăă, pot să mă fac prezicător. Cu 1 zi înainte să iei lider te-am îndrumat să aplici și am făcut bine, ai o mafie puternica și vreau s-o menții așa.
@EnergyAZ - (EnergyAZ) - (Game Master in probe) - Lider The Ballas Family - In lipsa liderului i-ai îndrumat pe cei din Ballas bine ca și co-lider iar acum ai șansa la lider, nu da cu piciorul acestei funcții deoarece nu se știe cand vei mai avea această șansă.
- () - (Game Master in probe) - Lider Los Santos Vagos
- () - (Game Master in probe) - Lider La Cosa Nostra
- () - (Game Master in probe) - Lider Yakuza
@BRobert - (BRobert) - (Game Master in probe) - Lider Underground Street Tuning - Felicitări, ești activ și te poți ocupa foarte bine de facțiune, tine-o tot așa.

@Sevraj - (Sevraj) - (Team Leader Helpers) - Admin Level 6 - Am spus mai sus tot ce as fi putut spune.
@MaRyUsS. - (MaRyUsS) - (Team Leader Helpers) - Admin Level 5 - Marius, cred că nu vom uita niciodată vremea când ne întreceam in /helps, ai ajuns sus datorita meritului, ai ajutat mult acest server și mă bucur că ai ajuns sa ai această funcție. Te vedeam Team Leader până în Iunie dar din fericire s-a întâmplat mai devreme.

@HOKAGE - (HOKAGE) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 3 - Unul dintre cei mai competenți helperi, când de punea el sa răspundă nu mai prindeam niciun /n. Aștept să te văd mai sus.
@StefanScb - (scb) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 3 - Cum am spus și mai sus, baftă, ești un helper bun.
@hecariM - (hecariM) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Un helper glumeț, de treabă și cu care ai cum sa faci caterincă.
@petarda - (petarda) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - petarda, ești un helper și un lider foarte bun.
@HagsterZX - (HagsterZX) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Pe tine din păcate nu am apucat sa te cunosc prea bine dar din câte am văzut, ești de treabă.
@Edy.dY - (Edy[.dY]) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 1 - Edy, sincer mă bucur că te-ai alăturat staff-ului, ești un helper competent. Aaaa da, baftă la examene.
@MiXtap - (MiXtap) - (Helper GTA RPG in probe) - Helper Level 1 - Nu am apucat sa te cunosc foarte bine încât să-mi dau cu părerea despre tine, dar știu sigur că imediat ce-mi rezolv laptopul am sa caut o soluție la problema ta. 
@SMiXY - (SMiXY) - (Helper GTA RPG in probe) - Helper Level 1 - Ești de treabă n-am ce zice, astept sa-mi vinzi business-ul.
@cosminDm - (dMy) - (Helper GTA RPG in probe) - Helper Level 1 - Nu am apucat sa te cunosc prea bine dar știu că ești un mafiot bun.
@ArctiC - (ArctiC) - (Helper GTA RPG in probe) - Helper Level 1 - Te știu de când erai lider, mă bucur că ai revenit în staff, aici ti-e locul.
@Dyakonu - (Dyakonu) - (Helper GTA RPG in probe) - Helper Level 1 - Nu am apucat sa te cunosc din păcate.

Pff, n-aveti idee cat de mult mi-a luat sa scriu asta de pe telefon.. :(, mai sunt și răcit acum :((

Primul post a fost actualizat, așteptăm părerile voastre !

@Vicentzo - (Vicentzo) - (RESPONSABIL GTA) - Admin Level 6  - Vicentzo este omul din umbra, dar si asa, nu l-am mai vazut de muult timp..
@Sevraj - (Sevraj) - (RESPONSABIL GTA) - Admin Level 6  - se vede ca iti dai silinta si incerci sa faci tot posibilul sa avem un server unde sa ne jucam, pentru asta iti multumim si respect!
@Spoker - (Spoker) - (SCRIPTER) - Admin Level 6 - Trebuie sa uitam trecutul si sa ne concentram pe prezent. Multumim pentru acest gamemode frumos, de generatie noua, dar in acelasi timp si oldschool cum ne place noua. Sper sa ramai mult timp langa noi.

- () - (Team Leader Moderatori GTA RPG) - Admin Level 5 -
@Encrypted - (Encrypted) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4 - Dupa parerea mea, cel mai competent din acest staff, jucator vechi ce face o treaba excelenta. Iti asteptam din nou mapele de stunt! Respect!
@smokeR - (smokeR) - (Moderator GTA RPG) - Admin Level 4 - Jucator vechi si serios, perfect pentru aceasta functie, esti de mult timp in staff si ti se potriveste.

@Zergyu - (Zergyu) - (Team Leader Admini GTA RPG) - Admin Level 5 - zergyu, cred ca pot sa spun ca ai crescut sub ochii mei :))) de cand m-am apucat eu de samp cand erai un helper de lvl 1 si pana acum... cand ai ajuns la acest frumos grad au trecut vreo 3 ani. Vreau sa te felicit si respect!
@Axwell - (Axwell) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 4 - Pretenu' meu nab din hitman. Merita aceasta functie si se descurca, face eventuri si este activ.
@Alezander - (Alezander) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 3 - Alez, nu prea am avut noi tangente, dar arati un mare interes pentru server si asta conteaza. Faci o treaba buna, felicitari!
@StefanScb - (scb) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 3 - scb, tovarasul GK de 95 :)) din nou un jucator vechi care are ceva experienta si in staff, merita admin 4!
@BRobert - (BRobert) - (Admin GTA RPG) - Admin Level 2 - Nu te cunosc personal, dar a vazut ca te-ai implicat prin youtube, in orice caz, felicitari.
@Biuta7 - (Biuta) - (Admin GTA RPG în probe) - Admin Level 1 - Zergyu's girlfriend :D Ma bucur mult ca ai primit admin, acum observ :)) Esti o persoana foarte de treaba, felicitari!

Nume pe forum - (Nume in joc) - (Functie pe forum) - Functie in joc

@Zergyu - (Zergyu) - (Team Leader GameMasters GTA RPG) - Admin Level 5 
@Alezander - (Alezander) - (Game Master) - Lider Police Department -
@MaNuLeX16 - (MaNuLeX16) - (Game Master în probe) - Lider Federal Bureau of Investigation  - Manu, alt preten din hitman. Este competent pentru aceasta functie si merita. Sper sa readuci FBI-ul unde ii este locul!
@Rothschild - (Rothschild) - (Game Master în probe) - Lider National Guard - Omu' cu banii.. Isi permite prema de intrare de 5kk :))) Felicitari, sper sa faci din NG factiunea activa ce era odata!
@Deea95 - (Deea) - (Game Master in probe) - Lider Paramedics Department  - Nu prea te cunosc, dar am vazut ceva implicare din partea ta. Ai grija la medics, factiunea mea preferata si mult succes! Mafia portocalie!!!
@Mitza39 - (Mitza39) - (Game Master în probe) - Lider Taxi - Mitza, coleg in hitman, tie ti se potriveste o factiune gen gang, tragi bine.. dar sper sa faci o treaba buna in taxi, succes cu factiunea!
@ArctiC - (ArctiC) - (Game Master în probe) - Lider News Reporters -  Nu prea te cunosc, jucator vechi, esti si activ, meriti functia!
@Serban - (Serban) - (Game Master) - Lider School Instructor - Serby, de cand te stiu lider reporters, nu e departe nici aceasta factiune, sper sa faci o treaba buna!
@HagsterZX - (HagsterZX) - (Game Master în probe) - Lider Hitman Agency - Baws, esti lider pe cea mai dorita factiune! Am observat mai sus ca sunt foarte multi din fostii mei colegi din hitman care acum au functii, ceea ce arata si valoarea factiunii. Bafta iti doresc!
@Jigale - (Jigale) - (Game Master în probe) - Lider Grove Street - Gigale, frtlm, in sfarsit ai ajuns lider unde ti-ai dorit. Sa faci treaba buna la Grove, te ajuta si veteranii, nu duci lipsa :)) Bafta!
@hecariM - (hecariM) - (Game Master în probe) - Lider The Ballas Family - Mi-ai mai fost lider la Ballas, competent si activ, welcome back si hai sa ne punem pe treaba!
- () - (Game Master in probe) - Lider Los Santos Vagos -
- () - (Game Master in probe) - Lider The Mafia -
- () - (Game Master in probe) - Primar -

Nume pe forum - (Nume in joc) - (Functie pe forum) - Functie in joc

@MaRyUsS. - (MaRyUsS) - (Team Leader Helpers) - Admin Level 5 - Nu prea te cunosc bine dar am vazut implicare din partea ta, de unde rezulta si gradul. Bafta multa si sa alegi helperii potriviti!
@HOKAGE - (HOKAGE) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 3 - Jucator activ si de treaba, merita admin!
@HagsterZX - (HagsterZX) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 3 -
@Edy.dY - (Edy[.dY]) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 3 - De asemenea, este activ si se implica, merita admin!
@cosminDm - (dMy) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Nu te cunosc personal, stiu ca erai prin Grove, bafta cu functia!
@Dyakonu - (Dyakonu) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Colegu' din LSV, ai avut de atatea ori helper... de data asta poate ajungi si mai sus. Bafta multa!
@StaLpu - (StaLpu) - (Helper GTA RPG) - Helper Level 2 - Stalp, pretenu' din reporters. Este competent pentru functie, lasand la o parte varsta lui. Bafta!
@Powerica - (PowerRO) - (Helper GTA RPG în probe) - Helper Level 1 - Nu te cunosc, bafta cu functia!
@MaNuLeX16 - (MaNuLeX16) - (Helper GTA RPG în probe) -  Helper Level 1 -
@Rothschild - (Rothschild) - (Helper GTA RPG în probe) -  Helper Level 1 -
@SMiXY - (SMiXY) - (Helper GTA RPG în probe) - Helper Level 1 - Idem Powerro
@Izikiel - (Jh0ker) - (Helper GTA RPG în probe) - Helper Level 1 - Idem Smixy
@PuNcT. - (MeXicaNu) - (Helper GTA RPG în probe) - Helper Level 1 - Nu te cunosc prea bine dar pari destul de competent pentru functie, sper sa ajungi cat mai sus!

• Thanks 3
  • Upvote 3
  • Love 3
  • LinkMania 2