Atenție: toate conturile de pe forum care nu au adresă de e-mail validă (corectă, actualizată) vor fi șterse !

SYNDROM3

Pronosticuri.

2,495 posts in this topic

Ideea e foarte simpla :) Eu voi scrie meciurile pe care echipele urmeaza sa le joace iar voi o sa punteti pronosticurile in acest topic.

Regulament:

-Fiecare dintre voi o sa scrie meciu si scoru(pronosticat) -> 200k in samp pentru fiecare scor corect.

-Nu se vor face alte comentarii...

-Cine o sa incalce aceste 2 regulii o sa fie sanctionat. :tiphat:

-Etapa urmatoare se posteaza numai dupa terminarea ultimului meci din etapa anterioara

 

Pinned

ETAPA I.

Universitatea Craiova - Farul Constanţa 4 - 0 (3-0)

Steaua Bucureşti - Ceahlăul Piatra-Neamţ 2 - 1 (1-1)

Gloria Buzău - Dinamo Bucureşti (urmeaza sa se joace)

FC Vaslui - FCM UTA Arad 2 - 2 (1-0)

Gloria Bistriţa - Unirea Urziceni (urmeaza sa se joace)

Dacia Mioveni - Rapid Bucureşti 1 - 2 (0-0)

Universitatea Cluj - Pandurii Târgu-Jiu (urmeaza sa se joace)

Oţelul Galaţi - CFR 1907 Cluj-Napoca (urmeaza sa se joace)

FCU Politehnica Timişoara - Politehnica Iaşi(urmeaza sa se joace)

Astept pronosticurii la meciurile care nu sau jucat :) .

Have Fun!

 

 

Edited by petarda
1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Universitatea Cluj - Pandurii Târgu-Jiu ( 1-0 )

Oţelul Galaţi - CFR 1907 Cluj-Napoca ( 2-1)

FCU Politehnica Timişoara - Politehnica Iaşi ( 2-0 )

:D

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gloria Buzău - Dinamo Bucureşti 1-2

Gloria Bistriţa - Unirea Urziceni 2-2

Universitatea Cluj - Pandurii Târgu-Jiu 1-0

Oţelul Galaţi - CFR 1907 Cluj-Napoca 0-0

FCU Politehnica Timişoara - Politehnica Iaşi 3-0

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Universitatea Cluj - Pandurii Târgu-Jiu ( 1-2 )

Oţelul Galaţi - CFR 1907 Cluj-Napoca ( 0-1 )

Gloria Buzău - Dinamo Bucureşti (0-2 )

FCU Politehnica Timişoara - Politehnica Iaşi ( 1-1 )

Gloria Bistriţa - Unirea Urziceni (2-1 )

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buzău - Dinamo 1-2

U Cluj - Pandurii 1-1

Timişoara - Poli Iaşi 3-1

Rezultatele partidelor care sau jucat Duminica.

Mai sunt 2 meciurii ala acestei etape...

Oţelul - CFR Cluj

Bistriţa - Urziceni.

-bv baieti va-ati descurcat foarte bine :right:,chiar Raziel a spus scoru corect la partida Buzău - Dinamo 1-2. :right:

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oţelul - CFR Cluj 2-2

Bistriţa - Urziceni 2-0

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gloria Bistrita 2 - 2 Unirea Urziceni

Otelul Galati 0 - 1 CFR Cluj

Ultimele rezultate alea primei etape !

Felicitarii lui:Reconnect si lui Raziel pentru ca au spus scoru corect ! :beer:

Prima etapa,OVER.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

ETAPA A 2-A.

Farul Constanţa - Steaua Bucureşti

Ceahlăul Piatra-Neamţ - Gloria Buzău

Dinamo Bucureşti - FC Vaslui

FCM UTA Arad - Dacia Mioveni

Unirea Urziceni - Universitatea Cluj

Rapid Bucureşti - Gloria Bistriţa

Pandurii Târgu-Jiu - Oţelul Galaţi

CFR 1907 Cluj-Napoca - FCU Politehnica Timişoara (primu meci foarte intereseant din acest sezon)

Politehnica Iaşi - Universitatea Craiova

Va astept :tiphat: !

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Farul Constanta - Steaua 0-2

Unirea Urziceni - Universitatea Cluj 0-0

CFR 1907 Cluj-Napoca - FCU Politehnica Timişoara 4-2

:D

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Farul Constanţa - Steaua Bucureşti 0-2

Ceahlăul Piatra-Neamţ - Gloria Buzău 2-1

Dinamo Bucureşti - FC Vaslui 0-0

FCM UTA Arad - Dacia Mioveni 3-0

Unirea Urziceni - Universitatea Cluj 1-1

Rapid Bucureşti - Gloria Bistriţa 3-2

Pandurii Târgu-Jiu - Oţelul Galaţi 0-2

CFR 1907 Cluj-Napoca - FCU Politehnica Timişoara 2-1

Politehnica Iaşi - Universitatea Craiova 0-1

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Farul Constanţa - Steaua Bucureşti 1-2

Ceahlăul Piatra-Neamţ - Gloria Buzău 2-1

Dinamo Bucureşti - FC Vaslui 2-0

FCM UTA Arad - Dacia Mioveni 3-1

Unirea Urziceni - Universitatea Cluj 2-0

Rapid Bucureşti - Gloria Bistriţa 1-1

Pandurii Târgu-Jiu - Oţelul Galaţi 0-2

CFR 1907 Cluj-Napoca - FCU Politehnica Timişoara 2-1

Politehnica Iaşi - Universitatea Craiova 0-2

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Farul Constanţa - Steaua Bucureşti 0-3

Ceahlăul Piatra-Neamţ - Gloria Buzău 1-0

Dinamo Bucureşti - FC Vaslui 2-0

FCM UTA Arad - Dacia Mioveni 3-1

Unirea Urziceni - Universitatea Cluj 2-1

Politehnica Iaşi - Universitatea Craiova 1-3

CFR 1907 Cluj-Napoca - FCU Politehnica Timişoara 2-2

Pandurii Târgu-Jiu - Oţelul Galaţi 1-1

Mai interesant ar fi daca pe fiecare etapa cel care nimereste cele mai multe rezultate sa primeasca un punctaj iar la final de sezon sa vedem cine e "campion" :)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dinamo Bucureşti - FC Vaslui 3-0

FCM UTA Arad - Dacia Mioveni 2-0

Unirea Urziceni - Universitatea Cluj 2-2

Politehnica Iaşi - Universitatea Craiova 1-2

CFR 1907 Cluj-Napoca - FCU Politehnica Timişoara 1-1

Pandurii Târgu-Jiu - Oţelul Galaţi 1-2

Mai interesant ar fi daca pe fiecare etapa cel care nimereste cele mai multe rezultate sa primeasca un punctaj iar la final de sezon sa vedem cine e "campion" :)

o idee buna.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Farul Constanţa - Steaua Bucureşti -> s-a jucat

Ceahlăul Piatra-Neamţ - Gloria Buzău -> s-a jucat

Dinamo Bucureşti - FC Vaslui -> 1-1

FCM UTA Arad - Dacia Mioveni -> 2-1

Unirea Urziceni - Universitatea Cluj ->2-0

Rapid Bucureşti - Gloria Bistriţa -> 3-0

Pandurii Târgu-Jiu - Oţelul Galaţi -> 0-0

CFR 1907 Cluj-Napoca - FCU Politehnica Timişoara ->1-2

Politehnica Iaşi - Universitatea Craiova -> 0-2

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

ETAPA A III-A

Universitatea Craiova - CFR 1907 Cluj-Napoca

Steaua Bucureşti - Politehnica Iaşi

Gloria Bistriţa - FCM UTA Arad

Dacia Mioveni - FC Vaslui

Universitatea Cluj - Rapid Bucureşti

Oţelul Galaţi - Unirea Urziceni

FCU Politehnica Timişoara - Pandurii Târgu-Jiu

Ceahlăul Piatra-Neamţ - Dinamo Bucureşti

Din aceasta etapa,cel care nimereste cele mai multe meciuri va fi desemnat Castigatorul Etapei

Have Fun!

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Universitatea Craiova 0 - 2 CFR 1907 Cluj-Napoca

Steaua Bucureşti 2-1 Politehnica Iaşi

Gloria Bistriţa 2-2 FCM UTA Arad

Dacia Mioveni 0- 1 FC Vaslui

Universitatea Cluj 2-3 Rapid Bucureşti

Oţelul Galaţi 0-0 Unirea Urziceni

FCU Politehnica Timişoara 2- 0 Pandurii Târgu-Jiu

Ceahlăul Piatra-Neamţ 0- 2 Dinamo Bucureşti

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Universitatea Craiova 2 - 2 CFR 1907 Cluj-Napoca

Steaua Bucureşti 1 - 0 Politehnica Iaşi

Gloria Bistriţa 2 - 1 FCM UTA Arad

Dacia Mioveni 0 -2 FC Vaslui

Universitatea Cluj 0-2 Rapid Bucureşti

Oţelul Galaţi 1-1 Unirea Urziceni

FCU Politehnica Timişoara 2 -0 Pandurii Târgu-Jiu

Ceahlăul Piatra-Neamţ 1 - 2 Dinamo Bucureşti

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Universitatea Craiova 1-3 CFR 1907 Cluj-Napoca

Steaua Bucureşti 2-0 Politehnica Iaşi

Gloria Bistriţa 0-1FCM UTA Arad

Dacia Mioveni 0-0 FC Vaslui

Universitatea Cluj 0-2 Rapid Bucureşti

Oţelul Galaţi 3-1 Unirea Urziceni

FCU Politehnica Timişoara 1-1 Pandurii Târgu-Jiu

Ceahlăul Piatra-Neamţ 0-3 Dinamo Bucureşti

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Universitatea Craiova 2 - 2 CFR 1907 Cluj-Napoca

Steaua Bucureşti 2-0 Politehnica Iaşi

Gloria Bistriţa 1-1FCM UTA Arad

Dacia Mioveni 0-1 FC Vaslui

Universitatea Cluj 0-1 Rapid Bucureşti

Oţelul Galaţi 1-0 Unirea Urziceni

FCU Politehnica Timişoara 2-1 Pandurii Târgu-Jiu

Ceahlăul Piatra-Neamţ 0-2 Dinamo Bucureşti

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Universitatea Craiova 0-2 CFR 1907 Cluj-Napoca

Steaua Bucureşti 3-1 Politehnica Iaşi

Gloria Bistriţa 1-1 FCM UTA Arad

Dacia Mioveni 1-3 FC Vaslui

Universitatea Cluj 2-3 Rapid Bucureşti

Oţelul Galaţi 4- 2Unirea Urziceni

FCU Politehnica Timişoara 2- 2Pandurii Târgu-Jiu

Ceahlăul Piatra-Neamţ 0- 3Dinamo Bucureşti

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Universitatea Craiova 1-3 CFR 1907 Cluj-Napoca

Steaua Bucureşti 2-0 Politehnica Iaşi

Gloria Bistriţa 2-1 FCM UTA Arad

Dacia Mioveni 1-1 FC Vaslui

Universitatea Cluj 0-1Rapid Bucureşti

Oţelul Galaţi 2-0Unirea Urziceni

FCU Politehnica Timişoara 3-1Pandurii Târgu-Jiu

Ceahlăul Piatra-Neamţ 1-2Dinamo Bucureşti

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Universitatea Craiova 0-2 CFR 1907 Cluj-Napoca

Steaua Bucureşti 1-2 Politehnica Iaşi

Gloria Bistriţa 1-1 FCM UTA Arad

Dacia Mioveni 1-2 FC Vaslui

Universitatea Cluj 1-1Rapid Bucureşti

Oţelul Galaţi 1-0 Unirea Urziceni

FCU Politehnica Timişoara 1-1 Pandurii Târgu-Jiu

Ceahlăul Piatra-Neamţ 1-3 Dinamo Bucureşti

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Universitatea Craiova - CFR 1907 Cluj-Napoca 1-1

Steaua Bucureşti - Politehnica Iaşi 2-0

Gloria Bistriţa - FCM UTA Arad 1-0

Dacia Mioveni - FC Vaslui 0-0

Universitatea Cluj - Rapid Bucureşti 0-2

Oţelul Galaţi - Unirea Urziceni 2-1

FCU Politehnica Timişoara - Pandurii Târgu-Jiu 2-0

Ceahlăul Piatra-Neamţ - Dinamo Bucureşti 0-0

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Universitatea Craiova - CFR 1907 Cluj-Napoca 0-3

Steaua Bucureşti - Politehnica Iaşi 2-1

Gloria Bistriţa - FCM UTA Arad 2-2

Dacia Mioveni - FC Vaslui 1-1

Universitatea Cluj - Rapid Bucureşti 1-2

Oţelul Galaţi - Unirea Urziceni 2-3

FCU Politehnica Timişoara - Pandurii Târgu-Jiu 3-1

Ceahlăul Piatra-Neamţ - Dinamo Bucureşti 0-2

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.