Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

n-am mai intrat in silkroad de vreo luna mellow.gif no time....school&shit; ma apuc din nou in cateva sapt

merita jucat doar daca gasesti guild, party&other co-op, devine mult prea linear daca joci singur, quest-urile sunt foarte repetitive(l2 still pwnz biggrin.gif)

@offt

arakanna, lol nu credeam ca o sa folosesca cineva romanian userbar uploadat de mine laugh.gif

Link to comment

@Darkus:

Sunt o groaza de fansite-uri de mare ajutor:

www.silkroad-oasis.com

www.silkroadonline.us

www.silkroadtavern.com

www.silkroadoffline.com

@Tytus:

E free si cu o comunitate mare. Pentru ce server privat?

@MainStream

Detalii la minim. Eu joc la 1024x768 desi am un calc bunicel (PIV 2800, 1Giga ram, placa video scartzaie)

nickul in joc e Rhin, ma gasiti tot pe Xian.

Arakane, bine ai venit in guild smile.gif Ti-am zis si in joc dar nu strik sa zic iar

Link to comment

@Darkus:

Sunt o groaza de fansite-uri de mare ajutor:

www.silkroad-oasis.com

www.silkroadonline.us

www.silkroadtavern.com

www.silkroadoffline.com

@Tytus:

E free si cu o comunitate mare. Pentru ce server privat?

@MainStream

Detalii la minim. Eu joc la 1024x768 desi am un calc bunicel (PIV 2800, 1Giga ram, placa video scartzaie)

nickul in joc e Rhin, ma gasiti tot pe Xian.

Arakane, bine ai venit in guild smile.gif Ti-am zis si in joc dar nu strik sa zic iar

10x 10x 10x biggrin.gifoccasion14.gifoccasion14.gifoccasion14.gif , am vazut filmuletze, screens etc etc biggrin.gif ma apuc de el .. ce nu inteleg eu ... de ce e free? e de fapt o ver beta?

Link to comment

@Darkus

Din cate am inteles (sper ca am dreptate) pe serverul din Coreea exista un Item Mall unde poti cumpara obiecte pe bani reali. In rest jocul este complet gratis, desi cei ce platesc s-ar putea sa aiba un mic avantaj in cazul in care pun obiecte mai bune.

Totusi daca ai un prieten care joaca ii poti lua o arma de ziua lui biggrin.gif

@Alex86

Nu prea ai probleme sa intrii pana pe la 8-10 seara si mai devreme in weekend. In rest eu cel putin ma conectez din prima. Daca este pe Xian lasa nickul si vorbim si in joc

@MainStream

Ar mai fi update la drivere sau cine stie ce problema software... Depinde daca jocurile cu grafica la fel de solicitanta iti merg bine sau nu. Oricum e inca beta jocul...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...