Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Felicitari. Tot am mai intrebat lumea pe aici dar nu mai are cine sa raspunda: cum mai e jocul, ce se mai intampla? Cum a mai evoluat/ involuat?

Din punctul meu de vedere caracterele europene sunt la putere.

Eu am un ch bow de lvl 97 pe taurus si marea problema este ca nu poti gasi pt ca ch.

Solo hunting fac 0,5%/h,iar un european intr-un party face 2 %...eu in 4 luni fac cat face el in 1...

Link to comment

Foarte rar vedeam și eu party-uri pentru chinezi și asta și la Degree 10. In schimb, mă miră ce spune koila despre Force tree. Cel puțin până la Degree 10 am crezut ca oamenii care investesc în tree-ul ăsta o fac degeaba, dar e interesant dacă s-a schimbat treaba la capitolul ăsta.

cei care vor avea force vor putea da buff de defense phy and mag.. ress la tot party-ul si vor avea skill aseamantor cu Holy spell. plus division si decay parca vor fi pe acelasi skill si parry - cu atack ratting reduce la fel

Link to comment

nu imi merge sbotul am sters jocul si l`am reinstalat si tot asa primesc eroare

 

[13:18:53] * Set new Silkroad Directory to: C:\Program Files\SilkroadR
[13:18:57] * Checking for updates...
[13:18:58] * Finished checking for updates!
[13:19:03] * Language packet: Detected english language!
[13:19:03] * Error, wrong client installed! Please install original client or reinstall SRO.
[13:19:03] * Starting of sro_client.exe failed!
 
 
ce sa fac?
Link to comment

                                                                               salut tuturor

 si eu ca si multi dintre voi joc silkroadonline. insa de multe ori pe toate servarele pe care am jucat am dat peste "turci ,arabi englezi etc " care doneaza fara intrerupere !!!

 cea ce vreau eu este sa deschid un servar nou de sro pe romania momentan, insa toate emulatorele pe care leam gasit ori au fost incomplete ori nu ma dus pe mine capu pana la sfarsit sa fac propiu meu dervar :(

acum rugamintea mea este daca este cineva dornic si apt sa ma ajute sa facem un servar in care toti sa aibe sansa egala la lvl maxim .

                                                        multumesc si astept raspuns

Edited by lalas87
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...