Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Ok. Sincer nu prea mai imi pasa de parerea ta. am incercat sa ajut cat am putut dar daca lumea nu vrea sa fie ajutata . sa fii sanatos din partea mea plecati cu totii ca mam saturat de prostiile tale. Daca insa te vei mai juca ai grija sa stii regulile alea ca pe tatal nostru ca la prima abatere te-am sanctionat

Pentru mods , scuze stiu ca se putea in pm dar ma indoiesc ca daca ii dadeam pm cu treburile astea nu inceta sa posteze.

Link to comment
Guest AlpiNa_

ia stai u asa ca ma enervezi , degeaba o dai pe ocolite asta e adevarul baietas , sau te doare adevarul rau de tot asai ? , enumera toate minciunile pe care leam zis , ca nu cred ca am spus vreo prostie , ce am scris e cap/picioare esro/eroad.

daca era un server si o comunitate care isi faceau treaba nu mai plecau aia 80% de playeri , si nu cred ca srv asta tine o viata , odata ce pleaca lumea bani nu mai vin , hostul costa il inchideti corect .. Orcum pe voi va doare adevarul , nu sunteti cea ce spuneti , lumea are nevoie de raspunsuri , eu nu vad sa ii ajutati cu ceva , inchideti thread si ala are nevoie de un rasp : cand se deschide eroad , nush la voi cat inseamna next days , 1 an ? Sunt curios cat va mai tine joaca asta , ca deja va ia lumea la injurat

U nu stii cum e sa joci cu 150 playeri care toti sunt afk sau lasa botu , pt ca staffu ii doare in fund si lasa lumea sa plece , dc pe forum salah face thread de report moderator , si mamaliga ala ca te nu il iau intro mana fac biceps cu el il sterge , am dreptu sa fac reclamatie ca tot din cauza voastra pleaca playeri

Lumea deja isi fac planuri , 0x1 si r0 sau apucat de league of legends , eu mam baga inapoi pe cs , brane creca e cu playsro , odata ce te bagi pe alt game si teai instalat acolo nu iti mai pasa de nimic

Link to comment

Ma tot minunam ca a murit topicul asta,batran ca linkmania.

Cand colo haiducii s-au mutat pe rahaturi private.Auzi tu la ei,1000 de playeri...pe tot sroR-ul oficial nu cred is mai mult de 500 de playeri.Pe Merv,sigur nu sunt mai mult de 150.Si ei au 1000..auzi tu la ei. :crazy:

Link to comment

http://error-soft.net/servercapacity/prvsro/ - intai gandeste dupaia vorbeste.

Nu am vrut sa gandesc si am dat click pe site-ul ala sa ma conving :-))

Rezultatul : players : 0/ 3000 | empty | 0% | offline |

si asta la EliteSro ....sau am prins un moment nasol din era eliteSro :-??

Dar dupa chinul tras sa citesc opera lui AlpiNa_ .... nu e de pierdut timpul pe acolo pe la voi :-)

Aproape orice jucator de Sro care se respecta are si un staller ( sa nu vorbim de Isro ... unde au si un party intreg de Lvl. 120 ) deci mai baga o scadere la aia 1001 :D

sronoob, sa stii ca ma simt bine si cu aia 150 de players pe server, la 01:00 ai cu cine vb. la fel si la 07:00 dimineata, asta daca esti comunicativ.

Link to comment

http://error-soft.ne...apacity/prvsro/ - intai gandeste dupaia vorbeste.

Nu am vrut sa gandesc si am dat click pe site-ul ala sa ma conving :-))

Rezultatul : players : 0/ 3000 | empty | 0% | offline |

si asta la EliteSro ....sau am prins un moment nasol din era eliteSro :-??

Dar dupa chinul tras sa citesc opera lui AlpiNa_ .... nu e de pierdut timpul pe acolo pe la voi :-)

Aproape orice jucator de Sro care se respecta are si un staller ( sa nu vorbim de Isro ... unde au si un party intreg de Lvl. 120 ) deci mai baga o scadere la aia 1001 :D

sronoob, sa stii ca ma simt bine si cu aia 150 de players pe server, la 01:00 ai cu cine vb. la fel si la 07:00 dimineata, asta daca esti comunicativ.

Serverul e deschis , pe Error-Soft nu apare deocamdata pentru ca lucram la gateway , compania de stat din venezuela a blocat esro ip si incercam sa facem ceva in legatura cu asta , asta inseamna multe twinks la loginserver = error soft nu mai citeste.

Cat despre Alpina , imi pare rau sa vad ca cineva chiar il ia in serios. El si-a cerut deja scuze pentru ce a zis si ma roaga sa-i dau unban. Trageti concluzile.

Nu inteleg ce vrei sa spui cu party intreg de lvl 120 etc etc.

edit : pentru cine m-a intrebat pe ce server joc Elite Silkroad Online : http://www.linkmania...pic=447684&st=0

Link to comment
Guest AlpiNa_xD

Da e official miam cerut scuze de la kidu si n3vermore :beer: :beer: , dar inca nu stiu daca m-au iertat baieti =) :pray: , da intr-un fel are dreptate 1000 de playeri ( adica 0 goldboti) e ceva , dar am o nelamurire eu cand intram pe esro nu gaseam pe nimeni prin pvp zone ( samarkan , jg , dw ) , in dw jg si samarkan nu era nimeni , iar pe error-soft apareau 1200 de playeri online presupun ca erau toti in Alexandria , ca prin ss voastre era full alexandria de stall-uri si playeri . pe eroad , alexandria era goala iar samarkanu era full

Si da sa fiu putin mai carcotas acu :> intrati pe eroad cand se deschide sa le facem in ciuda ca si noi putem umple un srv cu 1000 si ceva de playerii :> :0pidu: :tiphat:

Kidu sau N3vermore imi spuneti si mie daca imi dati unban la contu de forum , si daca am primit unban la contu din game? :right: :hail: .... Eu acu joc counter strike mai bn decat sa astept non stop , deabia astept sa intru pe Eroad sa vad ce e nou

Rog un Moderator sa nu imi dea ban ca mam facut cuminte :merci:

Link to comment
Guest AlpiNa_xD

Mda , ti-am dat unban la contu din game dar de pe forum nu pot , illa deja nu te mai suporta. pare rau. poti sa iei informatii prin alti oameni.

Haha :whistle: , dar ce are illa cu mn ? eu nam vb cu ala decand sunt pe eroad sau in forum :dontknow: , apropo :merci:

Informatii am sa ma uit pe forum fara cont , sau te mai caut prin esro sa vb acolo mai repede , Mai incearca poate poti sa dai unban si la AlpiNa_ ca doar nu mai fac spam , dar tot o sa imi trebuiasca cont pe forum , :glare:

Despre eroad chiar nimic , ca mai intra salah , chiar nu va spune nimic , as cam vrea sa joc silkroad si e cam nasol sa astepti , a trecut 1 luna , zici ca e un an :)) daca inca e la db edit , mai trebuie o luna 2 , ai sa vezi il deschide cand nu te astepti :)) .. Nu ar mai veni vremea aia , daca stiam )) , nu mai zicea nici unu update xD .

Link to comment
Guest AlpiNa_xD

Characterul meu , eram al 3 -lea de pe srv cu egy in mana :D , am inceput cel mai prost , toti aveau 3 4 talismane , pana a dat norocu peste mn , commander serenes si hand hook , restu leam cumparat cu max 10b total :D , Haters gona Hate :P , eram full de pm hehehe

Am dat cu inca 3 lure la unici de 1 sapt :)) adica am planuit tot uniune sa le facem asta , ( uruchi , tg , cerberus, isyutaru ) sa vezi ce plangeau cei din venezuela care tot le dadea kill , :bananadance2:

Character cu Fitze , era vb sa fac video cu baron , poc la cateva ostracon a venit si update-ul , hahaha si fix pe sfarsit cica sa fac si egy set :nanana: , Nu mai am rabdare vreau sa joc :) :pray: :kar: :crybaby:

Link to comment

Characterul meu , eram al 3 -lea de pe srv cu egy in mana :D , am inceput cel mai prost , toti aveau 3 4 talismane , pana a dat norocu peste mn , commander serenes si hand hook , restu leam cumparat cu max 10b total :D , Haters gona Hate :P , eram full de pm hehehe

Am dat cu inca 3 lure la unici de 1 sapt :)) adica am planuit tot uniune sa le facem asta , ( uruchi , tg , cerberus, isyutaru ) sa vezi ce plangeau cei din venezuela care tot le dadea kill , :bananadance2:

Character cu Fitze , era vb sa fac video cu baron , poc la cateva ostracon a venit si update-ul , hahaha si fix pe sfarsit cica sa fac si egy set :nanana: , Nu mai am rabdare vreau sa joc :) :pray: :kar: :crybaby:

Vreau sa ma ajuti cu cv ,sa imi dai pm cand intri te rog.

Link to comment
Guest AlpiNa_xD

Characterul meu , eram al 3 -lea de pe srv cu egy in mana :D , am inceput cel mai prost , toti aveau 3 4 talismane , pana a dat norocu peste mn , commander serenes si hand hook , restu leam cumparat cu max 10b total :D , Haters gona Hate :P , eram full de pm hehehe

Am dat cu inca 3 lure la unici de 1 sapt :)) adica am planuit tot uniune sa le facem asta , ( uruchi , tg , cerberus, isyutaru ) sa vezi ce plangeau cei din venezuela care tot le dadea kill , :bananadance2:

Character cu Fitze , era vb sa fac video cu baron , poc la cateva ostracon a venit si update-ul , hahaha si fix pe sfarsit cica sa fac si egy set :nanana: , Nu mai am rabdare vreau sa joc :) :pray: :kar: :crybaby:

Vreau sa ma ajuti cu cv ,sa imi dai pm cand intri te rog.

Pe privat unde?

Link to comment

Am si eu un wiz/bard parca pe serverul 3. (asta daca nu cumva s-a sters pentru inactivitate sau hackin shiled attacking =) )

Unde vad si eu statusul la caracterul meu (ceva in genu cum are rev6) ?

@kiddu, am nick-ul uLise pe wiz, poti vedea daca mai este valabil sau s-a sters. :))

Link to comment

Pai nu am sters nici un character inactiv.. ne-am gandit la un moment dat inainte de merge cand am vazut cate accounturi si cate charactere sunt dar am lasat-o balta.

Poti sa intri sa vezi chiar tu ;) daca ai probleme cu amintirea pw sau id dami pm cu email tau , charul tau va avea [Esro3] dupa nume , ca sa il scoti si ca sa iti iei storage de pe esro 3 pe esro 1 go esro.joyrole.com

Link to comment

Mha . care stiti un private server de sro cap 110, cu instant lv 110 sau macar cu rata de 200x + , silk free si in special ca asta caut arme egy free ,

Vroiam sa ma fac pe Eroad arcas cu egy bow in mana , dar acu ca vine update sa dus planu meu :violent: , si tot caut pe aici un srv de asta sa tina si 1 zi nu conteaza vreau sa ma distrez si eu oleak , ca de 1 luna si e inchis Eroad si mam plictisit

Link to comment

Pentru cei interesati, de curand am gasit un server super ok,rates 200x pe formatul de la SilkroadR. Fiecare char incepe cu ceva iteme in storage si 1 mil sp, de asemeni arma si 3 iteme SUN D9 editate pentru a fi purtate de la lvl1. Se fac event zilnic cu unici in care daca omori unicul primesti 50 silks plus ca poti obtine ~20 silks pe zi din vote si cu fiecare ora petrecuta in joc capeti un silk :D. Problema serverului ar fi ca nu e prea populat,are doar cam 200-300 players online. Sper sa va placa .ExSroadR

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...