Jump to content
NoNamed

Cum sa ma tund?

Recommended Posts

Pana acum nu prea dadeam prea multa importanta frezei(nu prea multa,asta nu inseamna ca ma tund la fel in tot capul biggrin.gif ).Ma tundeam in forma de U la spate(cunoscatorii stiu),dar deja pare prea simpla si asta nu imi place.

Am nevoie de sfaturi serioase.Vreau sa fie decente(tunsorile) pentru ca mai este scoala comp26.gif ,dar vreau sa fie ceva frumos.Eventual si o metoda de aranjare a parului.De ce intreb astea? Luni e ziua mea si trebuie sa arat bine,si vreau sa ma tund ceva mai klumea.Astept sugestii

Link to comment
Share on other sites

Guest Smek3rAsS Jr.

jmeker = TUndete in V , fati o creasta cu gel si la spate ridicati parul ! CU gel normal ! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

jmeker = TUndete in V , fati o creasta cu gel si la spate ridicati parul ! CU gel normal !  biggrin.gif

da man..vreau ceva cool.sa ma deosebesc de altii,sa arat bine.

Nu imi place in V.In V se tunde toata lumea,creasta imi fac de obicei,dar nu imi place cum imi sta in general.Hai ma nu e nimeni care pricepe ce vreau?

Link to comment
Share on other sites

Guest Smek3rAsS Jr.

Vopsesteti CREM cateva firicele de par ............. stii u ! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

eu sunt brunet,am 14 ani,54kg,prcatic fotbalul. ma uitai pe net la cateva frizuri si o vazui pe aia a lui Beckam.mi se paru mitho,da nu stiu cum sa ii zic aleia sa ma tunda asa.Pls uitati-va si spuneti-mi si mie,ca vreau sa ma tund ca el

Link to comment
Share on other sites

par periuta si breton oxigenat mancatzash....depinde cat de mare e parul tau...daca e mare, fa codite smile.gif daca e mic, mellow.gif fa ca mine, 1 fara breton (breton sux :-| )

cand o sa ajung la puscarie promit ca o sa tin cont de sfatul tau biggrin.gif ,pana atunci vreau sa imi explice cineva cum sa ii zic aleia sa ma faca ca beckham smile.gif

Link to comment
Share on other sites

desi...mellow.gif daca stau sa ma gandesc...am fata de puscarias mellow.gif

lol am ras la faza asta biggrin.gif .Deci,inca o data,ve rog HELP! ganditi-va cum poti sa ii explici unui frizer sa te tunda ca beckham ala..si spuneti-mi si mie biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

cand o sa ajung la puscarie promit ca o sa tin cont de sfatul tau biggrin.gif ,pana atunci vreau sa imi explice cineva cum sa ii zic aleia sa ma faca ca beckham smile.gif

Adu-i o poza cu fãtzãlãul lu` mr Beckham...si spune-i sa te tunda ca el

Link to comment
Share on other sites

Daca vrei sa-ti dau sfaturi ti-as recamanda un programel numai cu frezuri : cosmopolitan (parca asa se numea) Iti garantez ca iti vei gasi singur freza biggrin.gif pe care ti-o doresti.

Link to comment
Share on other sites

Adu-i o poza cu fãtzãlãul lu` mr Beckham...si spune-i sa te tunda ca el

sa vad ce pot sa fac cu un Nokia 6110 biggrin.gif ,ca altfel nu pot sa-i aduc poze.dar mai bine ar fi sa imi spuneti voi cum sa ii zic.tre sa fie macar 1 pe forumu atsa cer sa le aiba cu hairstyle bananadance2.gif

Link to comment
Share on other sites

Daca vrei sa-ti dau sfaturi ti-as recamanda un programel numai cu frezuri : cosmopolitan (parca asa se numea) Iti garantez ca iti vei gasi singur freza biggrin.gif pe care ti-o doresti.

putin OFF-TOPIC: Cred ca asta este topicul cu cea mai mare ''audienta'' biggrin.gif

thorus ms mult ca te-ai stresat pentru mine,dar m-am uitat la fata mea si mi se pare ca mi-ar sta cel mai bine cu o freza ca a lui beckham,avem fizionomie asemanatoare,numai ca eu sunt mai negru smile.gif .daca nu stie nimeni cum pot sa-i spun sa ma tunda asa,atunci ma bag la facut poze sa vedem ce iese.Oricum,astept si alte sugestii

Link to comment
Share on other sites

par periuta si breton oxigenat mancatzash....depinde cat de mare e parul tau...daca e mare, fa codite smile.gif daca e mic, mellow.gif fa ca mine, 1 fara breton (breton sux :-| )

termina ma .. asha se tund deja shi boschetarii smile.gif .. serios.. totzi tziganii se fac blonzi acuma.. NoNamed smile.gif .. freza de phunkist..

Link to comment
Share on other sites

Mergi la fain frumos la un stilist sau la ceva salon de estetica masculina si fie te mai holbezi peste cataloagele care le au fie ceri sfatul celor de acolo.

ps : acuma o sa-mi sara in cap toti masculii feroce care se tund singuri cu unghiere...

Link to comment
Share on other sites

Mergi la fain frumos la un stilist sau la ceva salon de estetica masculina si fie te mai holbezi peste cataloagele care le au fie ceri sfatul celor de acolo.

ps : acuma o sa-mi sara toti masculii feroce care se tund singuri cu unghiere...

ok..o sa incerc asta.da cred ca o sa ma coste mult,mai bine ma duc cu niste poze(daca gasesc) si ii arat cum sa ma tunda.bha ce complicat pare,cred ca il sun pe beckham sa il intreb unde s-a tuns si cum i-a spus aluia/aleia sa il tunda biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...