Jump to content
Guest xVaRcoLaCx

Cum sa cuceresc o fata ?

Recommended Posts

Guest xVaRcoLaCx

Salut...Am si eu nevoie de ajutorul unora mai priceputi si care au trecut prin asta...

Am 17 ani...clasa a 10-a...iar acum ceva timp am vazut o fata de a 9-a care mi-a luat mintile...

Problema e ca...Nu cunosteam pe nimeni care sa o cunoasca...Si nah...e mai greu sa faci totul de unul sigur...

Acum cateva saptamani...m-am intalnit cu ea dupa ce a scapat de la ore...si i-am zis ca stau prin zona si avem acelasi drum...si daca o deranjez ca o insotesc...a spus ca nu e nici o problema...important e ca pe parcursul drumului am facut-o sa zambeasca mai mereu...am mai vorbit despre liceu....etc...nu prea am incercat sa intru in "Love Thing", nu cred ca era un moment perfect...adica abia reusisem sa ma bag in seama cu ea...am dus-o pana in fata blocului la ea...si nah... ''papa'' si ''Ciao''

Cam asta a fost...de atunci...Ne salutam mereu cand ne vedem....dar sincer ...acum nu stiu cum sa fac urmatorul pas...

Astept ceva pareri...daca se poate :beer:

Link to comment
Share on other sites

Guest Blaidy

Eu am o boala GRAVA pe cei care le plac fetele mai mult pt. aspectul fizic ... (da ma scuzati, am si eu unele traume =)) )

Nu zic sa fie fata o vaca si jumatate dar totusi ... exista limite pt. orice

Link to comment
Share on other sites

invit-o la un suc

la terasa sa nu incepi sa povestesti despre prietenii tai x,y,z,k pt ca e plictisitor. sa ii faci 1 compliment, 2 dar sa nu exagerezi , 2 sunt de ajuns.

dar depinde si ce anturaj are fiecare, ce gusturi etc.

p.s. sa nu uiti sa platesti si pt ea

Link to comment
Share on other sites

o duci la tine acasa, o sticla de vin, lumanari.... si....

va uitati la un film.

si .... si .... si ... al dreq de film, ca numa la el nu s`or uitat ! =))

Pai daca va salutati mereu prin curtea scolii, pe afara, etc, baga`te`n seama cu ea. Pe langa CIAU CIAU mai intreab`o .. CE FACI ? CUM ESTI ? Ca sa incepi sa faci o conversatie.Vezi ce hobby`uri are, daca esti paralel cu hobby`urile ei, intereseaza`te de ele, sa ai si tu ceva habar de ele ! :) Dupa care scoate`o la un suc,alea alea, sau la un film cum a zis Vince ! =))

Link to comment
Share on other sites

parca ai mai postat odata aceeasi problema si ai primit cam aceleasi raspunsuri. parerea mea: las-o-n pace, daca nu stii ce sa faci acum inseamna ca nu vei stii nici mai incolo. daca te va place ea va face primul pas.

Link to comment
Share on other sites

1. Cand esti cu o fata nu mai vb despre scoala , deschide orice alt subiect inventeaza chiar .....

Dak zici k sta langa u ...cerei id de mees ceva, nr de telefon k sigur ti-l da :D .Mai vb pe mees si din vorba in vorba va plicti si se face seara si o scoti la o plimbare prin cartier, poate mergeti intr-un loc mai retras la un suc , ...si de aici sti k doar esti baiat mare :P

PS: Serenity clasa a 9 nu e mai mare ...astea nu fac primul pas trebuie sa le intri sub piele si apoi....

Link to comment
Share on other sites

Guest Invisible

Te rog sa folosesti searchul si sa postezi in celelalte n topicuri in care s-a postat de n ori si s-au dat n raspunsuri diferite care te-ar ajuta ipotetic sa agati n tipuri de fete.

Practic nu afli raspunsul pe un forum de gaming.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...