Jump to content

Lista cu job-urile disponibile pe server

Sign in to follow this  

11 topics in this forum

1. Job - Street Sweeper

• 1 reply
    • 427 views
  2. Job - Farmer

• 2 replies
    • 641 views
  3. Job - Fisher

• 0 replies
    • 319 views
  4. Job - Miner

• 0 replies
    • 333 views
    • 0 replies
    • 297 views
    • 0 replies
    • 302 views
  5. Job - GarbargeMan

• 0 replies
    • 293 views
  6. Job - Pizza Boy

• 0 replies
    • 292 views
  7. Job - Trucker

• 0 replies
    • 312 views
  8. Job - Detective

• 0 replies
    • 309 views
  9. Job - StuntMan

• 0 replies
    • 342 views
Sign in to follow this  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Board Life Information

13 years, 1 month, 4 days, 18 hours and 2 minutes
    Forum exists
  • Topics

• Ultimele răspunsuri

• As cheluti 1000 euro zilnic pana as muri lol cheltui* . Bagati si voi buton de edit baieti..:D
    • Off 5.000.000€ par multi dar nu sunt. Hmmm ce as face pai in primul rand as termina de platit casa pe care am cumparat-o, as cumpara inca o masina mai noua putin ca asta care o am e mai batrana ca mine cu vreo 5 ani. As cumpara ce imi este necesar pentru a trai o viata nu iesita din comun si restu i-as baga intr-o banca sa se inmulteasca. Nu as dona nicaieri bani pentru ca am avut multe zile negre si nu mi-a dat nimeni nici un pahar cu apa. As ajuta numa apropiatii si nu vorbesc de familie sau nu stiu ce, vorbesc de persoanele care au fost langa mine cand am avut nevoie cum ar fi prietenii da pentru ca un prieten la greu se vede. Cam asta aş face cu banii astia. Imi cer scuze daca ceva gramatical nu e corect dar atata romana stiu si eu. 
    •      Uraganul Ophelia a ajuns în Irlanda în decursul zilei de luni după-amiază. Acesta s-a format în Oceanul Atlantic și a reușit deja să cauzeze moartea a trei oameni. Peste 100.000 de locuințe au rămas fără curent electric și majoritatea școlilor au fost închise.  

Deși inițial acest uragan era la scara 2 din 5 din punct de vedere al intensității, acesta a evoluat la treapta a treia. Vântul a depășit în unele locuri și 180 km/h, iar autoritățile au declarat cod roșu până marți dimineață la ora 03:00. Meteorologii atenționează trecerea uraganului la un stadiu de furtună post-tropicală care poate cauza întreruperea de energie electrică, posibile inundații, valuri puternice, pagube materiale, perturbarea circulației rutiere, feroviare, aeriene și navale. 

Tot în această după-amiază, în Anglia, cerul a căpătat o culoare ciudată, roșiatică. Specialiștii spun că fenomenul provine atât de la uragan cât și de la incendiile forestiere din Spania și Portugalia. Acest fenomen a fost vizibil în mai multe țări, printre care și România (ieri seară).     
  • Today's Birthdays

1. adipuma
      adipuma
      (34 years old)
    2. B00mer
      B00mer
      (22 years old)
    3. ChoppY'
      ChoppY'
      (22 years old)
    4. DEDI
      DEDI