Jump to content

Sugestii

Părerea jucătorilor contează! Postează orice sugestie legată de server.

Vedem că mulţi utilizatori dau reply prin această secţiune fără să aducă ceva contructiv sau de folos prin acel reply. Majoritatea posturilor cuprind ideile altora sau doar părerea unora bazată pe doi factori:

1. Cât beneficiează ei personal de acea sugestie.
  2. Cât îi poate dauna sugestia.

Vă atenţionăm că de azi înainte posturile din categoria:

• "pro, ar fii super, sper să se pună în aplicare" / "pro, ar aduce un plus serverului" / "pro, îmi place şi voi repetă ce a spus un alt user cu x posturi mai sus" fără o idee, plauzibilă, în scopul de a îmbunătăţi sugestia, vor fi sancţionate cu warn / DPA / suspend.
  • "contra, s-ar abuza" / "contra, nu îmi place" / "contra, este şi pe alte servere şi tu doar ai copiat" care nu aduc un argument bine întemeiat şi detaliat pentru care sugestia nu este potrivită şi ar dauna serverul sau timpul acordat ei (la script), vor fi sancţionate cu warn / DPA / suspend.
  • Şi orice alt tip de post care nu aduce nici un adaos bun sau constructiv sugestiei, vor fi sancţionate cu warn / DPA / suspend.

Înţelegeţi că nu sunt topicuri făcute pentru +1 sau contorizare de posturi pentru a va spori activitatea pe forum. Unii chiar au o sugestie în care cred şi o vor pe server şi nu le convine să fie spamati degeaba cu "păreri" false. Nici noi nu dorim să citim 3 posturi concrete şi de folos din 20.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Board Life Information

12 years, 11 months, 6 days, 2 hours and 24 minutes
    Forum exists